Skip to content

Jak pobrać GIF na Facebooka w prosty sposób – Android, iPhone, PC

18 de listopad de 2021

Facebook, jedna z największych platform na świecie i nadal jest el miejsce spotkań dla milionów ludzi, aby podzielić się wspaniałymi doświadczeniami z przyjaciółmi i rodziną. Zdjęcia, memy, komentarze, reakcje, sekcja wideo na Facebook Watch, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że jest to jedna z ulubionych sieci społecznościowych.

A co z naklejkami i GIF-ami? Są to najczęściej używane pliki multimedialne w rozmowach ze znajomymi poprzez czat i w komentarzach. Te animacje są niewątpliwie innym sposobem wyrażania uczuć i emocji, dlatego z tego samouczka dowiesz się jak w prosty sposób pobrać GIF na Facebooka z dowolnego urządzenia.

Procedura pobierania obrazu GIF z Facebooka

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy uwielbiają używać GIF-ów, ale nie wiesz, jak je pobrać, jesteś we właściwym miejscu. W tym segmencie z łatwością nauczysz się procedury pobierania obrazu GIF z Facebooka z następujących urządzeń:

Z Androida

Zaloguj się do Facebooka i wyszukaj GIF, który chcesz pobrać w pasku wyszukiwania. Wtedy w tym, co go znajdziesz, powinieneś tylko kliknij link do GIF, po czym otworzy się okno przeglądarki. Kliknij trzy kropki, aby wyświetlić menu i wybierz „Otwórz w Chrome”. Na koniec pozostaw palec przyciśnięty do GIF-a i kliknij opcję „Pobierz obraz”.

Na iPhonie

Aby pobrać GIF na iPhone’a, procedura jest taka sama jak poprzednia, ponieważ interfejs Facebooka jest taki sam na obu urządzeniach. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zrobić to łatwo, z drugiej strony coś interesującego dla każdego, kto ma telefon iPhone, może tworzyć własne GIF-y z filmami i zdjęciami. Ciekawe, prawda? Wpisz link, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Z komputera PC

Jeśli korzystasz z komputera osobistego, aby uzyskać dostęp do Facebooka i jeśli chcesz mieć w nim zapisane GIF-y, zwróć uwagę na kroki wymienione poniżej: najpierw zaloguj się do internetowej wersji Facebooka, w środku poszukaj GIF-a Co chcesz pobierz to, kliknij prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić menu, po czym wybierz „Zapisz obraz” i gotowe.

pobieranie gif

Lepsze strony do wyszukiwania GIF-ów i udostępniania ich

Istnieją inne alternatywy, które możesz rozważyć, aby pobrać śmieszne pliki GIF i zapisać je wszystkie na swoim profilu na Facebooku. W tym sensie w tej części chcemy przedstawić Państwu najlepsze strony do wyszukiwania GIF-ów i udostępniania ich z Twoimi przyjaciółmi.

Tenor

Jest to doskonałe narzędzie, które pozwala lokalizować niekończące się Gify i wszystkie kategorie. Aby być bardziej bezpośrednim, możesz użyć paska wyszukiwania na stronie Tenor i napisać żądany typ GIF-a, poza tym znajdziesz zróżnicowaną listę tych animacji, które możesz udostępnić swoim kontaktom.

Obrazy Google

Zaletą oferowaną przez te strony jest to, że nie trzeba pobierać z aplikacji aby mieć wszystkie potrzebne GIF-y w zasięgu ręki, ponieważ wystarczy wejść w ulubioną przeglądarkę, aby uzyskać dostęp do bezpłatnej strony, takiej jak obrazy Google, do wyszukiwania i przeglądania animowanych GIF-ów. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę i napisać to, co zawsze chcesz znaleźć, z końcówką „GIF”.

Giphy

Innym portalem internetowym do pobierania GIF-ów jest Giphy, kiedy wejdziesz na stronę, zobaczysz dość zróżnicowaną listę super zabawnych animowanych obrazów do pobrania i udostępnienia. Animacje są posortowane według kategorii, co ułatwia wyszukiwanie, a gdy znajdziesz to, czego szukasz, po prostu pobierz obraz i to wszystko.

Imgur

Być może nie słyszałeś wcześniej tej nazwy, ale Imgur jest jedną z najlepszych witryn do pobierania i pobierania najzabawniejszych GIF-ów w dowolnej kategorii, na przykład komiksów, dzieł sztuki, obrazów filmowych, zwierząt domowych. Ale to nie wszystko, to także jeden ze świetnych portali, na których możemy przeglądaj śmieszne zdjęcia i filmy.

gif na Facebooku

Czy GIF-y mogą być wysyłane przez Facebook Messenger?

Odpowiedź brzmi: tak, możesz wysyłać animowane GIF-y na Facebook Messengerze. Wśród funkcji i cech tej platformy jest wysyłanie naklejek i krótkich animowanych obrazów, za pomocą których można wyrazić emocje i uczucia w zabawny sposób i oczywiście w czat z komunikatorem znajdziesz wiele zapisanych GIF-ów.

Jak przekonwertować GIF na wideo?

Możesz do tego wykorzystać aplikacje i strony internetowe, na przykład Giphy, Adobe Spark i Video.Online-Convert.com. Aby to zrobić, kliknij opcję Konwerter wideo i wybierz format, w jakim chcesz wyprowadzić plik.

Następnie kliknij Konwertuj na MP4, a następnie Wybierz pliki, aby otworzyć przeglądarkę i wybierz GIF, aby przekonwertować na wideo. Następnie wszystkie wymagane parametry są edytowane i gdy jest gotowy, nadszedł czas, aby kliknąć Rozpocznij konwersję.

dołącz do naszego kanału telegram