Skip to content

Jak pobrać Clash Royale, jeśli nie znajdziesz go w Sklepie Play?

27 de listopad de 2021

W ostatnich tygodniach zaproponowaliśmy wykonanie wszystkich samouczków, które były niezbędne, aby pomóc naszym czytelnikom w iść dalej i dalej w Clash Royale, stwórz kompletny przewodnik po jednej z aktualnych gier. Rzeczywiście, wiele z tych artykułów powstało na podstawie zapytań tych, którzy nas śledzą, chociaż byłem bardzo zaskoczony pytaniem, które ostatnio czytałem.

Czy więcej niż jeden czytelnik powiedział nam, że poza sztuczkami związanymi z używaniem kart Clash Royale, takimi jak przegrywanie pucharów w Clash Royale, jak przestać zamarzać w Clash Royale lub jak zatrzymać Minera w Clash Royale; nie są w stanie pobierz grę bezpośrednio ze sklepu Sklep Google Play.

Jak słyszysz, niektórzy czytelnicy mówią nam, że Clash Royale, gra Supercell, która pojawiła się na scenie po ogromnym sukcesie Clash of Clans, nie pojawia się w żaden sposób w ich sklepie z aplikacjami na Androida. Ideą tego artykułu jest pokazanie Ci powodów, dla których możesz tego nie mieć Clash Royale dostępne do pobraniai co należy zrobić w takich sytuacjach.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrozumieć, jest to, że nie wszystkie z nich zawsze się pojawiają gry dostępne we wszystkich Sklepach Play świata, więc ograniczenie geograficzne może być jednym z pierwszych punktów, które należy wziąć pod uwagę. Prawdą jest jednak również to, że Clash Royale dotarło już do dużej części planety, więc w konkretnym przypadku tego tytułu mamy skłonność wierzyć, że problem jest inny.

Co mam zrobić, jeśli Clash Royale nie ma w sklepie Google Play?

Pierwsza rekomendacja, którą możemy dać, jeśli Clash Royale nie pojawi się w sklepie Google Play, jest prawdopodobnie najbardziej irytującą z dwóch, które mamy pod ręką, chociaż na pewno zadziała. Pierwszą rzeczą, którą musisz zobaczyć, jest lista krajów, w których dostępne jest Clash Royale, a następnie: masz konto w sklepie Google Play zarejestrowany w jednym z tych krajów lub zmienić swój, korzystając z tego linku.

Druga opcja, bez względu na kraj, w którym mieszkasz, to pobierz instalacyjny pakiet APK Clash Royale, czyli plik wykonywalny, bez konieczności przechodzenia przez sklep z aplikacjami urządzeń z systemem Android. W tym linku znajdziesz całkowicie bezpieczny plik APK Clash Royale, zawsze aktualizowany do najnowszej wersji, a w tym linku krok po kroku, aby go zainstalować.

Postępując zgodnie z jedną z dwóch rekomendacji, które właśnie Ci zaoferowaliśmy, nie powinieneś mieć więcej problemów, aby móc się cieszyć Clash Royale ze smartfona z chwili na chwilę, chociaż, jak powiedzieliśmy, gra nadal nie pojawia się w oficjalnym sklepie z aplikacjami terminali Android, sklepie Google Play.

Co mam zrobić, jeśli pobiorę Clash Royale, ale zakup został anulowany?

Może się zdarzyć, że rzeczywiście znalazłeś grę w Sklepie Play, przesunąłeś kartę, aby ją kupić, ale niestety zakup został anulowany. Pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć, aby się nie martwić, jest to, że nie stracisz pieniędzy. Jeśli to prawda, że oficjalny sklep Google może dokonać tymczasowej płatności ale po pewnym czasie dokonuje zwrotu na twoją kartę kredytową bez ponoszenia dodatkowej dopłaty.

pobierz grę Clash Royale, mimo że nie widzisz jej w Sklepie Play

Dlaczego pojawia się ten błąd? Z prostego powodu adres rozliczeniowy nie jest taki sam, jak adres zarejestrowany w Portfelu Google, co powoduje niespójność w bramce płatności i zakup jest natychmiast odrzucany. Najbardziej wskazane w takich przypadkach jest zmiana metody płatności, możesz zdecydować się na użycie wirtualnego portfela, który służy jako pomost, dzięki czemu w końcu nabędziesz produkt.

Dobrze znany, który… daje pewność zakupów online to Paypal, Platforma ta umożliwia bezpieczne dokonywanie zakupów i płatności online, a najlepsze jest to, że jest kompatybilna ze Sklepem Play i umożliwia dostęp do zakupu wszystkich ulubionych gier.

dołącz do naszego kanału telegram