Saltar al contenido

Jak pobrać „Citrio Browser” na mój komputer? – Windows i Mac

10 de febrero de 2022

Przeglądarki internetowe stanowią bardzo ważną część wszystkich urządzeń, niezależnie od tego, czy są to telefony komórkowe czy komputery. Dlatego, w wyszukaj przeglądarkę internetową do wykorzystania na swoim urządzeniu otrzymujesz mnóstwo płatnych i całkowicie darmowych przeglądarek internetowych.

Istnieje określona przeglądarka, którą obecnie pobiera wiele osób. Ta przeglądarka internetowa nazywa się Citrio Browser. Następnie pokażemy ci jakie wymagania musi spełniać Twój komputer, aby korzystać z tej przeglądarkijak pobrać Citrio Browser na PC i wiele więcej.

Jakie wymagania musi spełniać mój komputer, aby pobrać Citrio Browser?

Zanim pobierz i zainstaluj program w przypadku Twojego komputera z systemem Mac lub Windows, musisz zebrać informacje, aby wiedzieć, czy możliwe jest korzystanie z tej przeglądarki. Jeśli komputer spełnia wymagania, zainstaluj program, ale jeśli nie, najlepiej niczego nie pobierać.

To samo dzieje się z przeglądarką Citrio, o której powinieneś poszukać wymagania, które musisz spełnić aby sprawdzić, czy możesz go zainstalować na swoim komputerze. Oto wymagania, które musi spełniać Twój komputer:

  • Karta graficzna Intel dowolnego modelu
  • Co najmniej 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Mieć co najmniej 2 GB pamięci RAM
  • system operacyjny Windows w dowolnej wersji lub system Mac

Są to rzeczy, które Twój komputer musi mieć, aby zainstalować przeglądarkę internetową Citrio Browser. Jeśli nie wiesz, istnieje sposób na zwiększenie szybkości ładowania stron we wszystkich przeglądarkach internetowych. Jeśli wybierzesz przejdź do przyspieszeniabędziesz mógł bardziej cieszyć się surfowaniem po Internecie.

Oprócz poprawić szybkość ładowania W przeglądarkach internetowych te przeglądarki internetowe mogą służyć do synchronizowania zdjęć ze Zdjęciami Google. Zdjęcia Google to platforma, na której zdjęcia można przesyłać do chmury w celu ich zabezpieczenia. Dzięki tej platformie możesz również zabezpieczyć zdjęcia na swoim komputerze.

Gdzie mogę znaleźć wersję Citrio do pobrania na mój komputer?

Wiedząc, czego potrzeba, aby zdołasz zainstalować przeglądarkę Citrio na swoim komputerze, który musisz dowiedzieć się, gdzie można go pobrać. W zależności od systemu operacyjnego komputera, skąd można pobrać przeglądarkę, zmieni się.

W kolejnych podtematach pokażemy Ci trzy miejsca, w których możesz pobrać przeglądarkę Citrio, aby zainstalować ją na swoim komputerze.

W Twoim sklepie Microsoft

Pierwszym miejscem, w którym możesz uzyskać przeglądarkę Citrio Browser, jest sklep internetowy Microsoft, w którym otrzymujesz dużą liczbę programów. Jeśli masz komputer z systemem operacyjnym Windows, musisz włączyć komputer, otworzyć Sklep Windows, wpisz w wyszukiwarce „Citrio Browser” i przejdź do pobierania przeglądarki.

logo Microsoft

Jeśli Twój komputer Ci nie pozwoli pobierz Citrio Browser ze sklepu Windows, wystarczy zaktualizować program ze sklepu Microsoft. Z tym, każdy problem zostanie rozwiązany które mogą prezentować sklep Microsoft. Ważne jest, abyś wiedział, że w ten sposób pobierana jest przeglądarka Citrio dla Windows.

Sposób, w jaki pobierana jest przeglądarka Citrio Browser dla komputerów Mac, zobaczysz w następujących dwóch podtematach.

Z App Store

W App Store możesz pobrać przeglądarkę Citrio dla Komputery z systemem Mac. Aby pobrać przeglądarkę Citrio stąd, wystarczy wejść do sklepu Mac, wyszukać przeglądarkę i zainstalować ją. W ten sposób przeglądarka Citrio jest uzyskiwana i instalowana na komputerze systemowym Mac.

W przypadku komputerów Mac może być konieczne wydanie pieniędzy, aby móc kupić przeglądarkę, ponieważ prawie wszystko jest opłacane w App Store. Jednak w sklepie też istnieją całkowicie darmowe programy i być może przeglądarkę Citrio można znaleźć bez płacenia.

Z oficjalnej strony Citrio

Jedynym miejscem, w którym można znaleźć program Citrio Browser, który jest zgodny zarówno z systemem Windows, jak i Mac, jest witryna Citrio Browser. Jak się okazuje strona programisty oczywiste jest, że program można uzyskać zarówno na Windows, jak i na Maca, a nawet w jego najnowszej wersji.

Jakie kroki należy wykonać, aby zainstalować i otworzyć Citrio Browser po raz pierwszy?

osoba korzystająca z komputera

Jeśli chcesz zainstalować Citrio Browser, pobierz instalator dla systemu Windows lub Mac w zależności od posiadanego systemu szt i postępuj zgodnie z kolejnymi instrukcjami, które Ci damy:

  1. Znajdź pobrany instalator
  2. Kiedy go znajdziesz, wybierz go
  3. Kliknij dwukrotnie i nadaj mu wszystkie niezbędne uprawnienia
  4. Na koniec przejdź do instalacji, zaakceptuj warunki i poczekaj na zakończenie instalacji

dołącz do naszego kanału telegram