Skip to content

Jak pobierać lub przenosić aplikacje na SD na Androida bez rootowania

11 de marzec de 2023

Jeden z głównych problemów, z jakimi borykają się inteligentne telefony komórkowe, jest w wielu przypadkach bezpośrednio z nimi związany mała pojemność magazynowa. Nauczymy Cię więc, jak przenosić aplikacje do pamięci SD i rozwiązywać te problemy.

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacje, dokumenty, zdjęcia, filmy itp. są zainstalowane na wewnętrznej karcie pamięci urządzenia. W przypadku braku co najmniej 16 GB pojemności, upadek nastąpi raczej wcześniej niż później.

Właśnie z tego powodu logiczne jest, że wielu użytkowników szuka sposobu na aplikacje pobrane lub zainstalowane pliki trafiają bezpośrednio na kartę SD urządzenia. Aby nie ładowali dalej miejsca, które jest domyślnie dostępne w terminalach.

Oczywiście jest to o wiele ciekawsze rozwiązanie niż konieczność całkowitego usunięcia całej zawartości. Konieczność odrzucenia niektórych aplikacji, Więc postaramy się teraz pomóc w tej sprawie.

Aby pobrać aplikacje bezpośrednio na kartę SD telefonu komórkowego, jedna z opcji wybieranych przez wielu użytkowników dotyczy bezpośrednio zrootowania urządzenia. Ponieważ w ten sposób aby uzyskać dostęp do tych korzyści, można wprowadzić niezbędne modyfikacje konfiguracji.

Nawet ten krok po kroku jest szczególnie zalecany w przypadku terminali takich jak Samsung Galaxy J1 Ace, J2 Prime, J5 i Samsung Galaxy J7, które są z bardzo małą pamięcią wewnętrznąwięc jeśli interesuje Cię krok po kroku, czytaj dalej.

Zainstaluj aplikacje na karcie SD

Cóż, jak zawsze, gdy mówimy o dobrych sztuczkach na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android, prędzej czy później musimy oddać się w ręce najlepszych aplikacji. Z pewnością, jeśli szukałeś podobnych samouczków, natknąłeś się na aplikację o nazwie App2SD, specjalnie opracowaną, jak sama nazwa wskazuje. Dla przenieść aplikacje, które zainstalowaliśmy bezpośrednio na kartę SDwięc jasne jest, że jest jednym z ulubieńców użytkowników Androida.

W tym samouczku specjalnie nauczyliśmy, jak zmienić domyślną pamięć w systemie Android, więc musisz przejrzeć wszystkie wskazane tam kroki, aby raz na zawsze pozbyć się każdego z nich. aplikacje, które doprowadzają nas do szału i są bezużyteczne. Wszelkie inne pytania, które masz na ten temat, jak zawsze mówimy, musisz zostawić nam komentarz do tego artykułu lub dowolnego innego, abyśmy mogli go przeczytać i spróbować jak najszybciej zaoferować rozwiązanie.

Zalety kart micro SD

Ograniczenia pamięci wewnętrznej urządzenia: Jeśli podoba Ci się telefon lub telefon z ograniczoną przestrzenią, użyj microSD jako pamięci wewnętrznej jest sposobem na rozwiązanie tego problemu.

Ograniczenia przestrzenne i łatwa konfiguracja: proces konwersja microSD na wewnętrzną pamięć telefonu nie jest skomplikowana. Co również pomaga wielu ludziom postawić na to. Nawet po kilku krokach możemy domyślnie przechowywać na nim aplikację.

Niedrogie: Karta microSD jest tania w zakupie, a jej cena spada, dzięki czemu jest dostępna dla każdego, kto po prostu chcesz rozszerzyć pamięć wewnętrzną telefonu. Zwykle jest to tańsze niż kupowanie tego samego telefonu z większą ilością miejsca.

Wady kart micro SD

Przechowywanie jest możliwe tylko na jednym urządzeniu na raz: w przeciwieństwie do czego używany jako przenośne urządzenie pamięci masowej gdzie można przesyłać wszelkiego rodzaju informacje. Jego użycie jest skonfigurowane do urządzenia z Androidem, co uniemożliwia użycie go na innym urządzeniu. Po użyciu w innym środowisku takie dane zostaną usunięte.

przejść micro sd bez rootowania

Niska prędkość wysyłania: Po przełączeniu na pamięć wewnętrzną microSD może być nieco wolniejszy. Gdy użyjemy go na Androidzie, spowoduje to opóźnienie ładowania plików i aplikacji. Dlatego może to spowodować negatywne wrażenia użytkownika.

Awaria wydajności w grach – Ciężkie gry, takie jak Fortnite, stanowią duży problem dla kart microSD. Więc jeśli chcesz mieć dobre wrażenia z gry, lepiej nie instalować ich na karcie. Jeśli to zrobisz, wydajność będzie poważnie ograniczona. W ten sposób możemy poznać możliwości i ograniczenia naszej karty micro SD.

dołącz do naszego kanału telegram