Skip to content

Jak pobierać, instalować i aktualizować aplikacje na Hisense Smart TV

18 de Maj de 2021

Telewizory Smart TV to sprzęt, którego nie może zabraknąć w naszym domu Zabawiając siebie i jedną z najważniejszych rzeczy, o których powinniśmy wiedzieć, jeśli taką mamy, to pobrać i zainstalować aplikacje na Smart TV oraz oferowane przez niego gry.

Trzeba to wiedzieć w zależności od pojemności naszego Smart TV możemy cieszyć się różnymi aplikacjami lub grami, a także doskonałymi wrażeniami wizualnymi i dźwiękowymi.

Jak pobierać, instalować i aktualizować aplikacje na Hisense Smart TV?

Pobieranie, instalowanie i aktualizowanie aplikacji na Smart TV przez Hisense lub ekran główny jest dość proste, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest upewnienie się, że nasz Smart TV jest podłączony do Internetu za pomocą kabla sieciowego lub Wi-Fi, po włączeniu telewizja udaliśmy się do Hisense lub ekranu głównegoZrobimy to naciskając przycisk z rysunkiem domu na sterowaniu.

Kiedy jesteśmy na ekranie głównym, wybierzemy ikonę aplikacji, kiedy się otworzy, zobaczymy wszystkie domyślne aplikacje z zainstalowanym naszym Smart TV takim jak Netflix, YouTube, jeśli chcemy zainstalować dodatkowe aplikacje, musimy wejść do sklepu z aplikacjami naszego Smart TV po otwarciu pokaże nam aplikacje dostępne dla Naszego Smart TV.

Wady Smart TV pod względem zastosowań

Dość przydatne okazują się telewizory Smart TV Kiedy przychodzi czas na rozrywkę, pozwala nam oglądać nasze ulubione filmy na YouTube, a nawet oglądać filmy i seriale za pośrednictwem platformy Netflix bez konieczności podłączania jej kablem VGA lub HDMI do komputera, telewizory Smart TV również dają nam taką możliwość. aby pobrać inne aplikacje, dzięki którym możemy cieszyć się oglądaniem naszych ulubionych programów sportowych lub telewizyjnych.

Wadą Smart TV pod względem zastosowań jest to, że jeśli nie mamy z potężnym Smart TV, galerią aplikacji w App Store Smart TV będzie bardzo ograniczone, ponieważ pokaże tylko aplikacje kompatybilne z Smart TV, które mamy, jeśli będziemy dysponować potężnym Smart TV to będziemy mieli możliwość nie tylko pobierania aplikacji, ale także pobierania gier .

Jakie są najlepsze telewizory Smart TV

Istnieje wiele marek, które oferują nam Smart TV o różnych rozmiarach i pojemnościach, jeśli chcemy w pełni cieszyć się wszystkim, co oferuje nam Smart TV, musimy mieć dość mocny telewizor, ponieważ w zależności od marki i pojemności Możemy pobrać więcej aplikacji niż te, które domyślnie oferuje nasz Smart TV.

Jeśli zdobędziemy Smart TV o wystarczającej pojemności, będziemy mogli nie tylko otwierać i korzystać z Facebooka, ale także łatwo będziemy mogli pobrać i zainstalować WhatsApp, oprócz tego będziemy mieli również możliwość pobierania gier takich jak Angry Między innymi ptaki.

Niektóre potężne telewizory Smart TV to: Panasonic My Home Screen 3.0 z systemem operacyjnym Firefox, Samsung Smart Hub i Tizen z systemem operacyjnym Tizen, Samsung QLED 4K 2020 65Q80T, Sony Android TV. Im bardziej aktualny i nowoczesny jest telewizor Smart TV, tym lepsze wrażenia podczas oglądania.

Zalety i wady Smart TV

Telewizory Smart TV oferują nam szereg korzyści, oprócz tego, że możemy cieszyć się naszym sygnałem kablowym jak zwykłym telewizorem, możemy połączyć się z Internetem za pomocą kabla sieciowego lub Wi-Fi i korzystać z aplikacji takich jak YouTube, Netflix, Amazon Prime, Disney Plus programy sportowe m.in. dzięki Smart TV też możemy nawiązywać połączenia wideo, ponieważ przez USB możemy podłączyć kamerę.

pobierz aplikacje aktualizacyjne smart tv hisense

Najbardziej znaną wadą telewizorów Smart TV jest ich cena, ponieważ najbardziej dostępne modele są najbardziej przestarzałe lub niskiej jakości, a zatem mają ograniczony katalog zastosowań. Jest trochę powolny, ponieważ ma mało pamięci RAM.

Inną wadą jest to, że nie mając nowoczesnego lub zaktualizowanego Smart TV, nie będziemy w stanie w pełni cieszyć się wrażeniami wizualnymi, które może nam zaoferować jako filmy 4K o doskonałej rozdzielczości.