Skip to content

Jak pobierać i zapisywać pliki audio WhatsApp na iPhonie

26 de luty de 2021

Wszystko na tym świecie musi ewoluować, nie jest to możliwe, jeśli chcesz przetrwać w czasie, pozostać statycznym lub nie oferować nowych opcji swoim użytkownikom. Tak jest w przypadku WhatsApp, który zmienił sposób komunikowania się znajomych od czasu, gdy utworzyłem wiadomości audio aby ułatwić nam życie. Możemy nawet słuchać nagrań WhatsApp bez konieczności wchodzenia do aplikacji.

Ale chciałbyś móc je pobierać i zapisywać tyle razy, ile chcesz z telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’em. Z tego powodu chcemy pokazać Ci ten samouczek, który Cię nauczy jak pobierać i zapisywać pliki audio WhatsApp na iPhonie.

To, jak proste jest wysłanie wiadomości audio z WhatsApp zamiast wiadomości pisemnej, jest bardzo oczywiste. Ale jedynym minusem tej praktyki jest to, że musimy być sami lub trochę z dala od ludzi, aby nie słyszeli naszego przesłania. Jest to zaleta, że ​​wiadomości pisemne nadal mają poufność.

Metoda, której cię nauczymy, będzie dla ciebie bardzo praktyczna, ponieważ nie będziesz musiał przeszukiwać różnych wiadomości, aby znaleźć tę, której chcesz ponownie wysłuchać. Chociaż niektórzy wybierają również słuchanie audio bez oznaczania widzianego. Ale jeśli chcesz poznać drogę jak pobierać i zapisywać pliki audio WhatsApp na iPhonie Zapraszamy do dalszej lektury i sprawdzenia, co należy zrobić.

Jak pobierać i zapisywać pliki audio WhatsApp na iPhonie

W następnym tutorialu pokażemy Ci narzędzia, które pozwolą Ci w prosty sposób pobieraj i zapisuj pliki audio WhatsApp na iPhonie. A przede wszystkim wiedząc, gdzie są przechowywane pliki głosowe na Twoim telefonie komórkowym i możesz mieć do nich dostęp w dowolnym momencie. Ponieważ czasami bardzo trudno jest poznać tę lokalizację.

Coś, co byłoby zupełnie inne, gdybyśmy zrobili to z plikiem urządzenie z systemem Android ponieważ domyślnie wysyła ten plik do odtwarzania multimedialnego. W naszym przypadku dowiemy się, gdzie znajduje się nasz plik. Na początek przejdziemy do aplikacji Whatsapp i szukamy tej wiadomości, którą chcemy pobrać i zapisać.

Gdy już go zlokalizujemy, będziemy naciskać na Ikona który znajduje się po lewej stronie dźwięku i natychmiast pojawią się cztery opcje. Tutaj wybierzemy Wysłać ponownie, po naciśnięciu tego dźwięku zostanie ono zaznaczone z niebieskim znacznikiem wyboru. Po wykonaniu tej czynności przejdziesz do prawego dolnego rogu.

Tutaj znajdziesz ikonę, taką jak ta dla dzielić się i zamierzasz go nacisnąć, pojawi się kilka opcji ułożonych pionowo, a niektóre u góry. Możesz przesuwać je od prawej do lewej, aby rozpocząć wyszukiwanie Klas. Zamierzasz kliknąć tę opcję, która natychmiast przeniesie Cię do innego ekranu.

Zapisywanie wiadomości audio na Twoim iPhonie

Teraz na tym ekranie powinieneś poszukać opcji Trzymać a notatka zostanie zapisana wraz z wiadomością głosową. Teraz będziesz się zastanawiać i jak szukać tej notatki, aby to zrobić, przejdziesz do aplikacji Notatki z Twojego iPhone’a. Tam możesz zobaczyć, że pojawia się jako pierwsza z nazwą audio, a także wskazuje datę zapisania.

Zaznaczasz tę notatkę i zobaczysz plik, teraz wystarczy kliknąć ikonę reprodukcja dzięki czemu możesz odsłuchać wiadomość głosową. Jeśli klikniesz plik bez odtwarzania, zobaczysz kilka opcji, a jedną z nich jest udostępnianie. Klikając tutaj, możesz to udostępnić plik audio z innymi osobami z innych platform.

Jeśli zauważyłeś, bardzo łatwo jest wykonać tę operację na swoim iPhone A co najważniejsze, wiesz, gdzie plik głosowy został zapisany na Twoim urządzeniu. To był jeden z bólów głowy wielu użytkowników. Brak możliwości ustalenia, dokąd zmierzają pliki zapisane na komputerze, co nie dzieje się na innych smartfonach.

opcje czatu WhatsApp

W ten sposób przekazaliśmy Ci niezbędną wiedzę, która pomoże Ci dowiedzieć się nieco więcej o działaniu Twojego urządzenia iPhone. I bardzo łatwo można było to wiedzieć jak pobierać i zapisywać pliki audio WhatsApp na iPhonie.