Skip to content

Jak pobierać i zapisywać filmy z Facebooka bez programów [Ejemplo]

26 de luty de 2021

Niejednokrotnie znaleźliśmy na Facebooku film, który chcemy zachować dla potomności lub który chcemy zachować, aby pokazać go komuś bez konieczności tracenia czasu na szukanie go ponownie. Pobranie filmu z Facebooka i zapisanie go jest bardzo proste i zajmie to tylko kilka minut.

W wielu przypadkach aplikacje obiecujące pobranie wideo z Facebooka są zwykle bramą do wszystkich wirusów internetowych. Są aplikacje śmieciowe Ważą dużo i zajmują miejsce na komputerze.

Pobieraj i zapisuj filmy z Facebooka bez programów

Sposób pobrania wideo z komputera jest bardzo prosty i polega na przekonaniu Facebooka, że ​​tak jest dostęp do strony internetowej z telefonu komórkowego. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wybranie wideo, które chcesz pobrać.

Następną rzeczą jest kliknięcie postu wideo, aby uzyskać plik Dokładny adres URL, aby go zmodyfikować. Jednym ze sposobów jest kliknięcie daty utworzenia posta, co spowoduje otwarcie nowego okna z filmem.

Zmień adres URL strony

Po otwarciu nowego okna, w którym znajduje się adres wideo, powinien pojawić się plik Url mniej więcej:

https://www.facebook.com/

Pomysł polegający na oszukaniu Facebooka, by uwierzył urządzeniu, za pomocą którego oglądane jest wideo, to telefon komórkowy. Dla zmień adres URL Musisz usunąć trzy „w” z adresu i wstawić „m” w ich miejsce. Wynik byłby taki:

https://m.facebook.com/

Strona ponownie się odświeży, ale teraz wygląda inaczej. Z większymi tekstami i odtwarzaczem wideo teraz zajmuje prawie całą szerokość ekranu. To dlatego, że wersja mobilna.

Zapisz wideo

Aby zapisać wideo, jest to konieczne grać wideo. Kliknij przycisk odtwarzania, aby odtworzyć wideo. Po rozpoczęciu odtwarzania wideo kliknij prawym przyciskiem myszy wideo i wybierz opcję Zapisz jako.

Otworzy się okno eksploratora plików, w którym wybierz folder, w którym chcesz zapisać wideo, i naciśnij przycisk Zapisz. Film jest zapisze w folderze iw wybranym formacie. Domyślnym formatem jest MP4.

Możesz przejść do folderu, w którym zapisałeś film i odtworzyć go za pomocą wybranego odtwarzacza wideo, aby sprawdzić, czy plik wideo został pomyślnie pobrany.

Zapisz wideo z Facebooka

Rozważania przed użyciem tej metody

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać w przypadku tej metody, jest to, że służy ona do pobierania filmów z Facebooka, ale tylko z komputera. Jeśli chcesz pobrać filmy z telefonu komórkowego, konieczne będzie skorzystanie z innych technik lub specjalistycznych aplikacji

Tango w Google Play tak jak w App Store jest bardzo dobre darmowe aplikacje do pobrania filmy na Facebooku. Nie musisz być ekspertem, aby ich używać.

Ograniczona rozdzielczość

Filmy pobrane tą metodą mają zwykle ograniczoną rozdzielczość. To znaczy, że rozdzielczość jest niska A jeśli chcesz obejrzeć film na dużym ekranie, najprawdopodobniej będzie wyglądał słabej jakości.

Nie można pobrać

Istnieją szczególne przypadki, w których nie możesz pobierz wideo a to ze względu na prywatność tego. Istnieją filmy, które są w prywatnych lub tajnych grupach i nie ma możliwości ich pobrania.

Mając na uwadze te szczegóły, pobieranie aplikacji tą metodą to najszybsza i najbardziej niezawodna opcja dostępne do pobierania i zapisywania filmów z Facebooka, które chcesz mieć na swoim komputerze.

Unikaj wypełniania swojej strony niepotrzebnym spamem masowym, który musisz później usunąć ze swojej strony na Facebooku. Oprócz ochrony urządzenia przed niechcianymi reklamami i ciężkimi aplikacjami, które nie są konieczne.