Skip to content

Jak pobierać i zapisywać filmy na żywo lub życie na Instagramie na moim telefonie komórkowym

29 de marzec de 2023

„Jak pobierać i zapisywać wideo na żywo Instagram na moim telefonie komórkowym?” to jedno z głównych pytań, które zadają nam nasi czytelnicy w ostatnim czasie.

Chodzi o to, że prawdopodobnie znasz funkcję Instagram Live, która umożliwia dostęp do możliwości tworzenia filmów na żywo ze wspomnianej sieci społecznościowej.

Jedna z cech preferowane przez miliony użytkowników są transmisje na żywo lub wideo na żywo. Te filmy, które są tworzone na żywo i których wielu stało się prawdziwymi fanami.

Prawda jest taka, że ​​pojawia się coraz więcej aplikacji, które pozwalają nam robić wideo na żywo, dlatego przy tej okazji chcieliśmy nauczyć Cię, jak w pełni wykorzystać tę funkcjonalność.

Teraz chcemy pokazać ci wszystko szczegóły, które musisz wziąć pod uwagę, jeśli chcesz mieć możliwość zapisywania filmów które były transmitowane na żywo w pewnym momencie dnia.

Pobieranie wideo na żywo z Instagrama jest możliwe, a my chcemy pokazać Ci krok po kroku.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś rozważyć w tym sensie, jest to, że mówimy o jednym z krok po kroku możemy uznać za podstawowe dla tej sieci społecznościowejwięc lepiej jest móc z niego skorzystać po napisaniu.

Jak pobierać i zapisywać filmy na żywo lub życie na Instagramie na telefonie komórkowym?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, w takich przypadkach możliwe jest pobieranie filmów na żywo z Instagrama, chociaż najpierw musisz upewnić się, że masz zaktualizowane wersje tej aplikacji jako sieć społecznościowa.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że dzięki następującemu krokowi, którego cię nauczymy, będziesz miał możliwość zapisania w pamięci urządzenia transmisji na żywo z Instagrama.

Sieć społecznościowa dodała możliwość pobieraj filmy na żywo z Instagrama do samych twórców w szybki i łatwy sposób.

Aby to zrobić, wszystko, co musimy zrobić, to wyemitować wideo lub na żywo w sieci społecznościowej, a kiedy skończymy, będzie kiedy mamy możliwość zapisania go na naszym telefonie komórkowym.

Zaraz pod koniec audycji zobaczymy, jak a Zapisz przycisk w prawym górnym rogu.

Dlatego jeśli go klikniemy, wideo, które transmitowaliśmy na żywo, zostanie automatycznie wyświetlone zapiszemy w galerii naszego telefonu abyśmy mogli je zobaczyć lub udostępnić, kiedy tylko zechcemy.

Poza tym, w ten sam sposób musimy zaznaczyć, że chociaż będziesz mógł pobrać wideo, nie oznacza to w żaden sposób, że będziesz miał szansę zobacz komentarze lub polubienia, które otrzymał dany film.

Dlaczego nie mogę zapisywać transmisji na żywo lub zapisów na żywo na Instagramie?

Ważnym szczegółem jest to, że chociaż filmy na żywo z Instagrama można rzeczywiście pobrać, taką możliwość mają tylko osoby, które je wgrałyponieważ w tym przypadku sieć społecznościowa nie oferuje nam żadnej opcji.

Rzeczywiście, dzieje się tak, że inne osoby nie mogą pobierać przesłanych filmów ze względów bezpieczeństwa na Instagramie.

Jednak dzisiaj, dzięki liczbie dostępnych aplikacji, które możemy znaleźć w oficjalnych sklepach różnych platform, można znaleźć narzędzia, które pozwalają nam pobierać filmy Instagram na żywo od innych użytkowników.

Aplikacje do nagrywania wideo na żywo

Rejestrator ekranu A-Z

pobierz rejestrator ekranu wideo az

Jedną z najlepszych aplikacji, które możemy zainstalować na naszym telefonie komórkowym, aby pobierać koncerty innych użytkowników na Instagramie, jest AZ Screen Recorder.

Jest to aplikacja zaprojektowany do nagrywania wszystkiego, co robimy na ekranie naszego telefonu komórkowegoDlatego pozwala nam nagrywać filmy na żywo na Instagramie, które transmituje dowolny użytkownik.

Story Saver na Instagram – Story Downloader

Aplikacja dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android i nie tylko umożliwia pobieranie treści (zdjęć, relacji lub filmów) od innych użytkowników Instagram z dużą łatwością.

Nagraj swój ekran na Androidzie

ta opcja Będzie się różnić w zależności od warstwy dostosowywania, której używamy. W Samsungu będziesz musiał poszukać aplikacji „Nagrywanie ekranu”.

W przypadku Xiaomi aplikacja będzie się nazywać „Screen Recorder”. W przypadku Huawei i Honor mamy opcję dostępną wśród szybkich ustawień, pod ikoną „Nagrywanie ekranu”.

dołącz do naszego kanału telegram