Skip to content

Jak pobierać animowane GIF-y z Facebooka, Twittera, Instagrama i Google z telefonu komórkowego

28 de marzec de 2023

Facebook jest główną siecią społecznościową na świecie, a jej twórcy są o tym przekonani do tego stopnia, że ​​ciągle się rozwijają dodanie do niego funkcji, i inne elementy, którymi możemy się cieszyć, zawsze przy forma funkcje treściowe Facebooka, które wcześniej nie były dostępne w tej aplikacji.

Poza tym musimy powiedzieć, że GIF-y wydają się być nową formą komunikacji dla wielu użytkowników iw tym sensie chcieliśmy wam dzisiaj pokazać jak lepiej je wykorzystać, gdy zostaną przesłane na Facebooka.

https://youtu.be/nQE6ReOs5cI

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym względzie, jeśli nigdy nie słyszałeś o GIF-ach, jest to, że jesteśmy w obecności w zasadzie seria animowanych obrazów, które są kompilowane, aby przekazać to samo wrażenie, jakie daje nam wideoczyli ruch, idea.

Oczywiście możemy znaleźć całkowicie zróżnicowane GIF-y, po prostu rzucając okiem i w ten sam sposób musimy powiedzieć, że jeśli wcześniej pojawiały się tylko na Twitterze, teraz możemy je znaleźć również na Facebooku.

Oprócz wszystkiego, na co zwracaliśmy uwagę do tej pory, musimy powiedzieć, że użytkownicy Facebooka wielokrotnie narzekali na możliwość, a raczej niemożność pobierz wszystkie gify które zostały przesłane na różne konta Twoich znajomych z Facebooka.

Rzeczywiście, w tym artykule nauczymy Cię, jak pobierać pliki GIF z Facebooka w najprostszy i najszybszy sposóbdzięki czemu możesz udostępniać je wszystkim swoim znajomym, bez konieczności uciekania się do irytujących i niekończących się samouczków.

Pobierz GIF z Facebooka na telefon z Androidem

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, dość często zdarza się, że teraz znajdujemy się na Facebooku z GIF-ami, które warto zapisać na naszych urządzeniach mobilnych. I choć są to platformy społecznościowe, to w przypadku Facebooka i Twittera czasem ich przechowywanie nie jest wcale łatwe. Właśnie z tego powodu Chcieliśmy zaznaczyć, że jedynym sposobem udostępniania plików GIF na tych platformach jest ich uprzednie pobranie.. Aby to zrobić, nauczymy Cię metody, która ma swoje sztuczki, ale działa bez problemów.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to iść bezpośrednio do pliku typu GIF które chcesz pobrać z Facebooka na swoje inteligentne urządzenie mobilne. Następnie musisz go nacisnąć, aby się zatrzymał, na wypadek gdyby grał do tego momentu. Zobaczysz to w tym momencie pojawia się rodzaj małej ikony łącza zewnętrznego w lewym dolnym rogu pudełka. Otworzy się nowa karta, a jeśli klikniesz prawy przycisk, zobaczysz, że pojawia się fraza Zapisz obraz jako. To oczywiście w komputerach.

Teraz, jeśli chcesz władzy pobieraj pliki GIF na urządzenia z systemem Androidmusisz wiedzieć, że jest to również całkowicie możliwe, chociaż w tym przypadku będziemy potrzebować pomocy specjalnie do tego opracowanej aplikacji, podobnie jak w przypadku Advanced Downloader Manager. Najlepszą rzeczą w Advanced Downloader Manager jest to, że możemy zainstaluj go ze sklepu Play, a jego obsługa jest naprawdę prosta, dzięki czemu już za chwilę będziesz z niego korzystać.

Pobierz Gify na swój komputer za pomocą GIF Downloader

Jeśli lubisz pobieraj gify z dowolnego miejsca na swój komputerr, jedna z najciekawszych opcji, to rozszerzenie dla Google Chrome program do pobierania gifów. Możemy go pobrać i zainstalować w łatwy i prosty sposób za pomocą rozszerzeń przeglądarki.

Należy zauważyć, że to rozszerzenie jest darmowe a dzięki niemu będziemy mogli pobierać obrazy GIF z dowolnej strony. możesz nawet pobierz paczką gifówdzięki czemu praca jest znacznie szybsza i wydajniejsza.

Aby przeprowadzić ten proces, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest zainstaluj program do pobierania GIF-ówW tym celu musisz uzyskać dostęp do oficjalnej strony, wystarczy ją zainstalować i zainstalować.

Możesz zauważyć, że ten system jest używany głównie do pobierz Gif z Facebooka, przechodząc przez ręczne użycie oraz do korzystania z aplikacji, opracowanej głównie dla użytkowników przeglądarki Chrome.

Więc możesz przełączać pobrań między najszybszym i najbardziej wydajnym systemem aplikacji Lub możesz po prostu użyć trybu ręcznego, który jest dostępny z dowolnego komputera, na którym się znajdujesz.

dołącz do naszego kanału telegram