Skip to content

Jak pływać statkami w Sea of ​​Thieves i zostać lwem morskim, którą łódź wybrać?

10 de marzec de 2021

Morze złodziei, to gra dystrybuowana przez Xbox Game Studios, która pozwala ci wejść do morza i żyć życiem piratów w całej okazałości, w istocie ta gra zapewni ci wspaniałe przygody i mnóstwo akcji.

W tej grze będziesz poznawaj świat pełne dziewiczych wysp, statków i tajemnic, odnajduj skarby, zmierz się z kapitanami szkieletów, możesz też łowić ryby i polować. Niektórzy ludzie, którzy zaczynają się bawić, nie wiedzą, jak nawigować lub wybrać odpowiednią łódź, również nie stają się lwami morskimi; tutaj damy ci przewodnik, który odpowie na te pytania i zostanie świetnym graczem.

Wszystko, co musisz wiedzieć o łodziach, aby wiedzieć, którą wybrać

To gra, która promuje wspaniałe doświadczeniaMożesz grać na komputerze, na Xbox One, a także możesz podłączyć konsolę do gier wideo do komputera; Konieczne jest wybranie jednego z trzech statków, które oferuje ta gra, w tym celu należy pamiętać, że każdy z nich ma inną charakterystykę.

Statki w tej grze to: „Slup” to najmniejsza łódź, pozwalając na maksymalnie dwuosobową załogę, jest najwolniejszą, ale jednocześnie najbardziej zwrotną łodzią, doskonale nadaje się do samodzielnego żeglowania, jego kotwicę, żagle i stery można szybko obsługiwać, jest uzbrojony w armaty z każdej burty; Pojemność dostawy to 2 beczki na bele, 1 beczka na drewniane deski i 1 na banany.

Drugi statek to „Bergantín”Ma średniej wielkości, bardziej wytrzymały niż poprzednia łódź i trudniejszy w obsłudze, może mieć tylko trzech członków załogi; Składa się z dwóch armat, dwóch harpunów; Ma dwie świece, jedną małą i jedną średnią.

Trzecim i ostatnim statkiem jest „Galeon”, w tym mogą być 4 osoby, ma taką samą stratę jak poprzednia łódź, jest to największa i najbardziej skomplikowana łódź w obsłudze. Znając te informacje, możesz wybrać łódź według swoich preferencji, w oparciu o liczbę osób na łodzi i umiejętności, jakie musisz sobie z nią poradzić.

Właściwy sposób na żeglowanie statkami w Sea of ​​Thieves

Należy wspomnieć, że to w gra online, aby w nią zagrać, musisz mieć dobry szybki internet, aby poprawnie nawigować po łodziach, aby to zrobić, musisz wykonać serię kroków.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest: Podnieś kotwicę, wtedy żagle trzeba opuścić, żeby złapać trochę wiatru, jeśli niesiemy „slup” będziemy musieli odpalić tylko jeden żagiel, gdy zaczniemy się poruszać, musimy spojrzeć w stronę górnej części masztów, aby kierować się wiatrem , w tym momencie możemy podnieść lub opuścić żagle, w zależności od sytuacji.

Aby zwolnić, musimy podnieść żagle i rzuć kotwicę, może to zająć kilka minut, więc postaraj się zaplanować, kiedy się zatrzymać, aby nie było za późno, na statku możemy sprawdzić kompas, poznać kierunek, aw nocy możemy kierować się najjaśniejsze gwiazdy, które wskazują na północ.

Jeśli chcesz zapamiętać ruchy, obserwuj swoje postępy, zobacz używane łodzie i krajobrazy gry, możesz nagrywać grę, przechwytując ekran; w ten sposób będziesz mógł zapisać swoje zagrania.

Jak zostać lwem morskim w Sea of ​​Thieves?

Lwy morskieTo naprawdę ostentacyjni piraci, którzy rządzą areną, założeni przez bliźniaków i rywali „DeMarco” i „Lesedi” (gwiazdy komiksów).

morze złodziei statek kobieta

Stać się jednymMusisz: Organizować wyzwania umiejętności i odwagi we własnej tawernie, konieczne jest, aby zaimponować wilkom mórz, gdy to osiągniesz, otrzymasz złoto i jadalne przedmioty.

Robiąc to posuniesz się naprzód Aby zostać legendą piratów, wilki te cenią przede wszystkim umiejętności, a pokazując sportową i pełną szacunku postawę, będziesz musiał ciężko pracować, aby zaimponować im.

Należy wspomnieć, że może się zdarzyć, że tak gra nie ładuje się na twoim urządzeniuJeśli tak się stanie, powinieneś wiedzieć, czy Twoja gra działa lub działa na Twoim komputerze, wiedząc o tym, będziesz w stanie przeprowadzić tysiące wspomnianych wyżej przygód.