Skip to content

Jak oznaczyć jedną lub więcej wiadomości WhatsApp jako ulubione na Androidzie lub iPhonie?

20 de maj de 2022

WhatsApp to bez wątpienia główna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych z całej planety i dlatego jego twórcy muszą zadać sobie trud, aby zachować różnicę w stosunku do konkurencji i naśladowców.

W tym sensie w ostatnim czasie pojawia się ogromna liczba funkcji i narzędzi, które poprawiają doświadczenie w tej aplikacji. Dlatego chcemy Ci pokazać jak szybko i łatwo dodawać zakładki do wiadomości w WhatsApp.

Oprócz tych funkcji jest ich wiele które mogą Cię zainteresować. Na przykład, jak umieścić pogrubienie, kursywę i przekreślenie na WhatsApp, jak umieścić kolorowe teksty, jak ukryć czat i inne doskonałe funkcje.

Jak oznaczyć wiadomości jako ulubione w WhatsApp na iPhonie i Androidzie?

Dla wielu może to nie być bardzo cenna funkcja, a jednak przekonasz się, że ulubione wiadomości w WhatsApp to świetny pomysł, więc chcemy, abyś nauczył się z niego korzystać w każdym przypadku.

I po co oznaczać wiadomości WhatsApp jako ulubione? Cóż, ponieważ w ten sposób nie stracisz z oczu tych najważniejszych, które mogą mieć związek z numerami kont bankowych, adresami, numerami telefonów i wieloma innymi, których nie chcesz stracić z oczu z żadnego powodu lub przynajmniej nie marnuj czasu na wyśledzenie ich trochę później.

Obecnie wiele osób rozmawia przez WhatsApp i korzysta z opcji dodaj ulubione wiadomości do zakładek na WhatsApp jako sposób na zapisanie niektórych informacji. Odbywa się to na czatach osób, z którymi na co dzień się komunikujemy.

Po prostu piszesz coś, co chcesz zapamiętać, oznaczasz to jako ulubione, a następnie, aby mieć to pod ręką, po prostu wchodzisz na czat, przeszukujesz ulubione wiadomości i znajdujesz informacje.

To mógłby być jakakolwiek informacjanumer telefonu, adres lub inne istotne informacje.

Jest to bardzo przydatna funkcja, podobnie jak wiele, które oferuje nam aplikacja WhatsApp, aplikacja, która bez wątpienia stał się niezbędny dla każdego bez względu na to, gdzie jesteś.

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pamiętać zapisz ulubione wiadomości na WhatsApp jest to, że zawsze powinno dbaj o to, aby aplikacja była jak najbardziej aktualna. W tym samym czasie przejdziemy do Ustawień, Zabezpieczeń i autoryzujemy Nieznane źródła lub Nieznane źródła, ponieważ w przeciwnym razie ten element nie będzie działał. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy instalujesz najnowszą wersję WhatsApp za pośrednictwem wersji beta, a następnie możesz ją ponownie wyłączyć.

Wtedy zaczniemy od proces tworzenia zakładek do wiadomości w WhatsApp, a zobaczymy, że nad każdym z nich pojawia się menu, w którym obserwuje się ulubioną gwiazdę, klikamy na nią, a zostanie ona zaznaczona.

Kiedy będzie gotowy, możemy zobaczyć wszystkie oznaczone wiadomości w naprawdę prosty sposóbotwierając menu czatu WhatsApp i klikając opcje „Wiadomości oznaczone gwiazdką” lub „Ulubione wiadomości”.

Jak zobaczysz wkrótce po rozpoczęciu korzystania z funkcji preferowanych wiadomości WhatsApp, jest to naprawdę interesująca funkcja, której nie możemy stracić z oczu. miłośnicy wiadomości WhatsApp i szczegółowe informacje.

I choć prawdą jest, że inni będą woleli korzystać z wyszukiwarki za każdym razem, gdy jest to konieczne, aby pewne informacje nie zostały zapisane w ich ulubionych, to nie ma wątpliwości, że będziemy mogli skorzystaj z ulubionych wiadomości oznaczonych zakładkami.

Najlepsze funkcje WhatsApp 2020

Pamiętaj, że WhatsApp ma wiele funkcji, o których możesz nie wiedzieć, a to prawda jest przydatna. Wśród nich znajdziemy ukrywanie ostatniego połączenia, usuwanie „online”, archiwizowanie czatów, oznaczanie określonej wiadomości jako ulubionej, kasowanie wiadomości, kasowanie rozmów, kasowanie konkretnych wiadomości, eksportowanie rozmowy, zmianę rozmiaru czcionki, zmienić tło czatu, stan wyciszenia i wiele innych.

osoba używająca WhatsApp

Inną funkcją, która na pewno Cię zainteresuje, jest usunięcie podwójnego niebieskiego ckecka z WhatsApp. W ten sposób nie będą mogli sprawdzić, czy naprawdę przeczytałeś wiadomość, co jest bardzo przydatne dla osób, które pracują przez telefon komórkowy i często nie mogą uczestniczyć we wszystkich czatach.

Jak ci się podobał ten artykuł? Mam nadzieję, że nauczyłeś się oznaczać ulubioną wiadomość na WhatsApp z Androida lub iPhone’a i możesz wykorzystać tę wspaniałą funkcję, która może Ci pomóc w wielu sprawach.

dołącz do naszego kanału telegram