Skip to content

Jak oznaczyć jedną lub więcej wiadomości WhatsApp jako przeczytane lub nieprzeczytane na Androidzie lub iPhonie?

31 de sierpień de 2021

Wszyscy mamy WhatsApp, nawet na nabywanych przez nas urządzeniach mobilnych jest już zainstalowany bezpośrednio. W ten sposób to normalne, że tak jest jedna z najczęściej używanych aplikacji na świecie, Numer telefonu osoby nie jest już wymagany, ale fraza brzmi „Podaj mi swoje WhatsApp”.

Szaleństwo tej aplikacji jest normalne, w końcu pozwala nam komunikować się w sposób tak płynny i oszczędny, że nie sposób odmówić, a do tego wszyscy ją mają, co znacznie ułatwia. Ale jasne jest, że jeśli korzystasz z WhatsApp, musisz nauczyć się wszystkiego, co jest związane z aplikacją, aby kontrolować ją w 100%. W tym artykule chcę Cię nauczyć jak oznaczyć wiadomości jako nieprzeczytane na WhatsAppZobacz jakie to proste.

Oznacz swoje wiadomości jako nieprzeczytane w WhatsApp jako przypomnienie

Pomyśleć, że przez długi czas aplikacja była niezwykle prosta i miała najbardziej podstawowe opcje, które można znaleźć w aplikacji do przesyłania wiadomości, krok po kroku i odkąd Facebook przejął kontrolę, zmiana, która nastąpiła w tej aplikacji, była imponująca. Dodanie zupełnie nowych funkcji, które niewątpliwie poprawiają wrażenia użytkownika.

Kiedy oznaczamy wiadomość jako nieprzeczytaną, jest to właściwie sposób na jej zapamiętanie to samo, ponieważ jasne jest, że zanim możemy oznaczyć go jako nieprzeczytany, musieliśmy to zobaczyć, w przeciwnym razie nie ma to sensu.

Tak więc ten rodzaj funkcji, jak również inne dostępne w menu WhatsApp, są po prostu pamiętaj, że musimy później przyjrzeć się tej wiadomościMoże w momencie, gdy to zobaczyłeś, byłeś zajęty i musisz coś zrobić, aby w ten sposób przypomnieć sobie później, że masz tę wiadomość i musisz na nią odpowiedzieć.

Krok po kroku, aby oznaczyć przeczytane wiadomości jako nieprzeczytane na WhatsApp

Aby oznaczyć wiadomość WhatsApp jako nieprzeczytaną, będziemy musieli przejść do czatu w aplikacji i musisz nacisnąć i przytrzymać dany czat, aby mieć możliwość oznaczenia go jako nieprzeczytanego.

W przypadku iOS musisz przejść do listy czatów, przesunąć czat, który chcesz oznaczyć jako nieprzeczytany w prawo i tam masz możliwość oznaczenia go tak, jak chcesz, niezależnie od tego, czy jest przeczytany, czy nieprzeczytany.

To ciekawa opcja, która nigdy nie boli, aby nauczyć się kontrolować W ten sposób przypominamy sobie, że mamy ważną wiadomość, na którą można odpowiedzieć wygodniej później lub za jakiś czas.

Korzyści z oznaczania wiadomości WhatsApp jako nieprzeczytanych

Przede wszystkim musimy powiedzieć, że chociaż oznaczenie rozmowy jako nieprzeczytanej pomaga wiedzieć, w których czatach masz wiadomości oczekujące na przeczytanie, inne osoby stosują tę sztuczkę, aby ich rozmówca nie oczekiwał szybkiej odpowiedzi.

W każdym razie wiemy, że kiedy wchodzimy do rozmowy, jest ona automatycznie oznaczana jako przeczytana, więc jedynym sposobem, aby pojawiła się ponownie jako nieprzeczytana, jest zrobienie tego ręcznie.

Aby dokonać tej zmiany, musisz nacisnąć i przytrzymać dany czat, który chcesz oznaczyć jako nieprzeczytany, a następnie zobaczysz, że tryb wyboru czatów jest aktywowany, aby wybrać tylko jeden lub więcej z nich. Umożliwi to jednoczesne oznaczenie wielu czatów jako nieprzeczytanych.

Oznacz jako przeczytane lub nieprzeczytane wiadomości w WhatsApp z łatwością

Możesz oznaczyć wiele wiadomości jako nieprzeczytanych na swoim WhatsApp

Gdy menu opcji zostanie otwarte po wybraniu wszystkich czatów, które chcesz oznaczyć jako nieprzeczytane, zobaczysz, że wśród różnych narzędzi, które masz do dyspozycji, znajduje się właśnie narzędzie Oznacz jako nieprzeczytane.

Jak tylko na nią klikniesz, zauważysz, że status wybranych czatów się zmienia, który będzie wyświetlany jako nieprzeczytany, jak zwykle pogrubiony, a także zobaczysz liczbę oczekujących czatów w nagłówku aplikacji.

Poza tym musimy zaznaczyć, że ta modyfikacja na czatach wpłynie tylko na ciebie, a nie na inne osoby obecne na czatach, o których mówimy. To dlatego, że gdy je zobaczysz, nawet jeśli później oznaczysz je jako nieprzeczytane, nadal będą widzieć podwójne niebieskie oznaczenie jeśli mają to aktywowane.

dołącz do naszego kanału telegram