Skip to content

Jak otwierać i zmieniać opaski chińskiego telefonu komórkowego za darmo

24 de czerwiec de 2023

W ostatnim czasie widzieliśmy, jak nie tylko urządzenia mobilne tradycyjnych firm były kupowane przez miliony hiszpańskich użytkowników, ale coś podobnego dzieje się z tymi, które pochodzą z Chin. Rzeczywiście, większość cech tych terminali jest taka sama jak te, z których korzystamy na co dzień Samsunga, Apple, Sony czy LG, ale należy wziąć pod uwagę inne różnice.

To oczywiście dlatego, że jeden z kluczy do prawidłowego funkcjonowania naszych telefonów komórkowych ma dziś bezpośredni związek z pełnym wykorzystaniem sieci 3G lub 4G, zgodnie z jakim wsparciem. Z tego właśnie powodu kładziemy nacisk na potrzebę poznania kilku podstawowych sztuczek, dzięki którym nasz chiński telefon komórkowy będzie działał tak, jak powinien, gdy sprowadzimy go do Hiszpanii.

Dokładnie, jedna z tych sztuczek dotyczy pasm, a mianowicie czasami nasz chiński smartfon nie może połączyć się z sieciami z 3G lub 4G wokół nas z powodu problemu gangów, ani więcej, ani mniej. W tym artykule nauczymy Cię konkretnie, co powinieneś zrobić, gdy Twój chiński telefon komórkowy wymaga zmiany pasma, ponieważ jest to łatwy, ale skuteczny samouczek.

Jak aktywować 3G lub 4G na chińskim telefonie komórkowym z Androidem?

Pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć w tym przypadku, jest to, że zmiana sieci do 3G lub 4G Może to być konieczne w przypadku, gdy nasz chiński telefon komórkowy nie został zatwierdzony i jest ledwo podłączony do sieci 2G. Poza tym zdarza się, że ktoś zamierza wrócić do sieci 2G, jeśli szuka połączenia, a nie przerywania go, co w sekcji łączności jest naprawdę proste.

W tym celu musimy otworzyć sekcję dane z naszego smartfona, od którego w wielu terminalach z Androidem dzieli nas tylko jeden krok, ponieważ wystarczy pobrać menu, które znajduje się na górze urządzenia. Poza tym, zdaniem producenta, mogą występować pewne różnice, ale niezbyt duże, więc po prostu zatrzymaj się, gdy dojdziesz do wspomnianej sekcji danych.

Aby dać ci wyobrażenie, w moim LG G4 wygląda to następująco, seria sekcji, w których trzeci nazywa się „Tryb sieciowy”, ale prawda jest taka, że w chińskich telefonach komórkowych mogą występować pewne różnice, jak powiedzieliśmy. W każdym razie, po prostu zwracając uwagę na różne menu pojawiające się po drodze, nie masz wątpliwości, że uzyskasz dostęp do tych treści.

zmień bezpłatne zespoły chińskiego telefonu komórkowego

Gdy znajdziesz się w tej sekcji, zobaczysz, że opcji jest tyle, na ile pozwala kompatybilność twojego smartfona, chociaż to normalne, że pojawiają się niektóre, na przykład „2G/3G/4G auto”, „2G/3G auto”, „Tylko 3G” lub „Tylko 2G”co oczywiście zmieni jakie są opcje lub moc sieci, do której możemy później uzyskać dostęp.

Wybór jednej z tych opcji jest niezwykle łatwy, choć oczywiście będzie to zależeć od tego, której potrzebujesz i abonamentu mobilnej transmisji danych, za który płacisz, ponieważ może nie mieć sensu pozostawanie w kontakcie z 4G, jeśli zamierzasz się uczyć lub długo pracujesz i Ci nie wychodzi, myślisz o zwróceniu uwagi na swój smartfon. Wręcz przeciwnie, możesz aktywować 4G firmy WOM z Chile lub dowolnego innego z dowolnego kraju, gdy chcesz zobaczyć film lub wideo na ulicy i tym samym zwiększyć sygnał.

Naucz się odblokowywać opaski swojego chińskiego telefonu komórkowego

Zmień pasma swojego chińskiego telefonu komórkowego, aby poprawić zasięg lub połączenie internetowe w zależności od lokalizacji, biorąc pod uwagę, która sieć działa najlepiej 3G lub 4G:

  • połączyć się z jednym Sieć Wi-Fi
  • Aktywuj Dane mobilne
  • regulować Data i godzina
  • Wejdź do Ustawienia-Połączenia bezprzewodowe i sieci-Sieci komórkowe-Typ sieci-2G
  • Aktywuj strpakiet danych
  • naciśnij dodaj APN i wprowadź dane dostawcy
  • Wybierz operatorów sieci i automatycznie wybierz: 3G lub 4G

W ten sposób udaje ci się aktywować pasma odpowiadające krajowi, dzięki czemu twój urządzenie przenośne Mieć szybsze łącze internetowe.

Ty to zrobiłeś aktywować 3G lub 4G swojego chińskiego telefonu za pomocą tej prostej sztuczki?

dołącz do naszego kanału telegram