Skip to content

Rozwiązanie: Mój chiński telefon komórkowy nie łączy się z 4G i nie mogę aktywować komórkowej transmisji danych

28 de czerwiec de 2023

Czy masz smartfon chińskiego pochodzenia, który nie może połączyć się z 3G lub 4G? Musisz wiedzieć, że jest to jeden z tzw główne wady jakie możemy znaleźć kupując telefony komórkowe z tego kraju.

W każdym razie niech nauczy Cię serii sztuczek poniżej o których naszym zdaniem zawsze należy pamiętać w tego typu sytuacjach.

Pierwszą rzeczą do rozważenia, gdy mówimy o chińskich telefonach komórkowych, które nie łączą się z 4G, jest wielokrotny problem Ma to związek z niekompatybilnością pasm.. Teraz, jeśli twój chiński telefon komórkowy nie łączy się z 3G, problemy mogą być nieco łatwiejsze do rozwiązania.

Dlatego chcemy pokazać Ci szczegóły na ten temat poniżej.

Oczywiście w tym artykule nie dowiemy się, że chińskie smartfony często mają tzw najlepszy stosunek jakości do ceny niż w innych częściach świata, chociaż prawdą jest, że prawdopodobnie będziesz chciał dowiedzieć się o nich więcej.

Wcześniej rozmawialiśmy już o takich kwestiach, jak najlepsze chińskie telefony komórkowe z 2017 roku, które można kupić, w co wierzymy może Cię zainteresuje, jasne.

Należy zauważyć, że ważne jest, aby wiedzieć, czy Twoje urządzenie mobilne jest kompatybilne z sieciami 3G i 4G, ponieważ chociaż nie we wszystkich przypadkach tak jest, w większości przypadków tak się dzieje, ponieważ telefon komórkowy nie jest obsługiwany z tego typu sieciami.

Chiński telefon komórkowy nie łączy się z 4G ani mobilnym rozwiązaniem do transmisji danych

Nawet jeśli wydaje się to czymś niemożliwym do rozwiązania lub sprawia, że ​​​​myślimy, że być może nasz telefon komórkowy jest już uszkodzony i musimy go zmienić na inny, a wiele innych razy myślimy, że uderzyliśmy go i że z tego powodu działa tak, jak powinno, mylisz się.

W rzeczywistości jest to bardzo powszechny problem, o który nie należy się martwić, można go łatwo naprawić bez konieczności kupowania innego nowy lub musisz zapłacić profesjonaliście, który pomoże ci z tą niewielką niedogodnością.

Zobaczysz, że masz niedogodności łatwiej to rozwiązać Niż myślisz, naprawienie tego jest tak proste, że możesz to zrobić nawet z zamkniętymi oczami.

Ten rodzaj problemu występuje nie tylko w chińskich telefonach komórkowych, chociaż jest w nich częstszy, w rzeczywistości nie są one jedynymi, które mają te wady Zdarzają się również w markowych telefonach komórkowych Samsung często zdarza się, że dane nie łączą się lub nie działają.

Więc nie rozpaczaj tutaj, będziesz miał rozwiązanie.

komórka trzymana

Jak sprawić, by Twój chiński telefon komórkowy łapał 3G i 4G

Chociaż wszyscy wiemy, że 3G jest kluczem do prawidłowego działania każdego smartfona, chińskiego lub nie-chińskiego, zdarza się to nawet w telefonach komórkowych Alcatel, musimy dodać później, że w niektórych terminalach tego pochodzenia mogą wystąpić problemy z użytkowaniem.

W każdym razie zalecamy rozważenie możliwości przeanalizuj konfigurację APN, ponieważ w tym właśnie może tkwić problem.

Prawie zawsze, jeśli chcesz łączyć się z sieciami komórkowymi lub Wi-Fi, będziesz musiał mieć informacje na ten temat, takie jak APN, nazwa użytkownika, hasło, MCK, MNC, typ APN itp.

W ten sam sposób musisz wprowadzić wszystkie te dane w sekcji Nazwy punktów dostępowych, i tak nadal więc twój chiński telefon komórkowy nadal bez Internetu, powinieneś czytać dalej.

Jeśli nie masz żądanych danych, możesz poprosić o nie swojego dostawcę usług telefonicznych i internetowych w obowiązku ich dostarczenia dzięki czemu możesz pozostawać w kontakcie z 3G bez problemów z chińskiego telefonu komórkowego.

Oczywiście powinieneś rozwinąć menu szybkiego dostępu i upewnić się, że twój Mobilna transmisja danych jest aktywna w momencie wprowadzania tych informacji.

Istnieje problem, który występuje również w chińskich telefonach komórkowych i polega na tym, że wiele razy urządzenie nie odbiera danych mobilnych i dlatego tak jest nie można się z nimi połączyćNależy to również wziąć pod uwagę w przypadku wystąpienia takich problemów.

Niektóre z głównych zapytań związanych z tym tematem, które przeanalizowaliśmy w najpopularniejszych wyszukiwarkach ważne na świecie mieć do czynienia z następującymi czynnościami: skonfiguruj chiński telefon komórkowy 3G, skonfiguruj internet na czystym chińskim telefonie komórkowym, takim jak skonfigurować chiński telefon komórkowy w przypadku movistar internet skonfiguruj internet

Chiński telefon komórkowy z podwójnym chipem, skonfiguruj internet w chińskim telefonie komórkowym Samsung, skonfiguruj chiński telefon komórkowy do osobistego internetu, chiński telefon komórkowy bez sygnału lub skonfiguruj internet w chiński telefon komórkowy z Androidem

Czy udało Ci się krok po kroku połączyć swój chiński telefon komórkowy z 3G lub 4G?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, które chcesz, abyśmy rozwiązali, zostaw to w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram