Skip to content

Jak otrzymać powiadomienie lub alert, aby wiedzieć, czy ktoś jest online na WhatsApp?

12 de lipiec de 2022

Jak sprawdzić, czy ktoś jest online pod adresem? co?tyaplikacja? To duże pytanie, które zadajemy zbyt często. Aplikacja numer jeden na świecie pod względem komunikatorów ma bez wątpienia miliony użytkowników, którzy są od niej uzależnieni.

Biorąc nawias, chcemy powiedzieć, że dzięki funkcjom WhatsApp możesz teraz bez problemu dodawać kontakty do swojej książki adresowej z tabletu.

Wielu z tych użytkowników zawsze chce wiedzieć, czy jakaś specjalna osoba, że ​​tak powiem, jest online. Bez względu na powód, jedną z aplikacji przydatnych do sprawdzania, czy ktoś jest online lub, lepiej mówiąc, do powiadamiania nas za pomocą powiadomienia, jeśli ta specjalna osoba jest online, jest WhatsCope. Możesz nawet zobaczyć, ile razy byłeś online.

WhatsApp to niezwykle przydatna aplikacja. Dzięki temu możemy utrzymywać kontakt z wieloma przyjaciółmi i rodziną, gdziekolwiek jesteś na całym świecie i bez żadnych kosztów. Aby to zrobić, wystarczy mieć komórkową transmisję danych lub połączenie z siecią Wi-Fi, aby móc pozostać w kontakcie i wysyłać wiadomości tekstowe, audio, wideo, wykonywać połączenia itp. To niezwykle ciekawe, choć trzeba też pamiętać, że pod wieloma względami jest niezwykle ograniczone, jeśli nie spojrzeć na WhatsApp Plus, który oferował nam tak wiele rzeczy i który jest teraz zakopany pod ziemią.

Jak się dowiedzieć, kiedy ktoś jest online na WhatsApp?

WhatsCope to aplikacja, której będziemy używać wiedzieć, kiedy ktoś jest online na Whatsapp. Kiedy ta wyjątkowa osoba jest online ze swoją WhatsApp, otrzymamy powiadomienie na nasz telefon komórkowy i możemy nawet śledzić, ile razy łączyła się z WhatsApp w ciągu dnia, kiedy była online itp.

Słowem jest to dość kompletna aplikacja, bo nawet jeśli ukrywa ostatnie połączenie, to nie ma to znaczenia. W ten sam sposób, WhatsCope umożliwia nam dostęp do wszystkich informacji o którym wspomnieliśmy wcześniej, niezależnie od tego, czy ostatnie połączenie jest ukryte, czy nie.

Do pobierz WhatsApp wystarczy, że udasz się do playstore i wyszukasz aplikację. Pamiętaj, aby kliknąć zielony przycisk z napisem Zainstaluj. Następnie zaakceptuj uprawnienia potrzebne aplikacji do działania i poczekaj, aż zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana.

Dana aplikacja jest bezpłatna. Oczywiste jest, że możesz mieć wiele interesujących rzeczy, wiele dodatków do powiedzenia w jakiś sposób, gdy płacimy. Problem polega na tym, że nie musisz płacić za dostęp do tego, o czym wspomniałem wcześniej, co samo w sobie jest całkiem przydatne.

Pamiętaj, że możesz znać godziny, w których ta osoba była połączona, jak długo było połączone i wszystkie te informacje nie tylko z dnia. Masz również możliwość zapisywania tych informacji co tydzień, co miesiąc itp. Jest to więc niezwykle ciekawa aplikacja. Podobnie możesz wprowadzić poniższy link, aby dowiedzieć się, czy możesz zweryfikować swoje konto WhatsApp bez kodu.

Chociaż tak, prawdopodobnie ta aplikacja jest zbyt przesadna, aby używać jej ze swoim partnerem. Pamiętaj, że jest to inwazyjne i dla osób, które są trochę zazdrosne, lepiej nie używać tej aplikacji, ponieważ możesz skończyć na walce ze swoim partnerem. Uwierz mi, nie jest dobrze szpiegować w ten sposób tę wyjątkową osobę, która codziennie towarzyszy ci za rękę.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś jest online WhatsApp?

Jest kilka aplikacji, które teoretycznie obiecują nam, że nawet powiadomienia dotrą do nas, aby wiedzieć czy ta osoba jest online, czy nie. Prawda jest taka, że ​​te aplikacje nie są w 100% niezawodne i w wielu przypadkach nie są zbyt aktywne, ponieważ nie jest to coś, co bardzo lubi WhatsApp.

jedyny sposób, aby wiedzieć, kiedy ktoś jest online wystarczy otworzyć aplikację i wyświetlić rozmowę z daną osobą, aby sprawdzić, czy pojawia się pod jej nazwą „Online”. Wiem, że nie jest to najwygodniejszy sposób sprawdzenia, czy dana osoba jest online na WhatsApp, ale jeśli chcesz skutecznej metody, jest to bez wątpienia najlepsza, jaką możesz znaleźć.

Ponadto, jeśli możesz zobaczyć swoje ostatnie połączenie w WhatsApp, jeśli nie jesteś online, możesz sprawdzić, kiedy ostatnio otwierałeś aplikację, chociaż wiele osób decyduje się bezpośrednio ukryć ostatnie połączenie z dowolnego powodu.

Zobacz ostatnie połączenie WhatsApp

Nie ma innej skutecznej metody wiedzieć, czy ktoś jest onlineJak powiedziałem, jeśli masz to ustawione tak, że nikt nie widzi twojego ostatniego połączenia, nie będziesz też mógł go zobaczyć, więc powinieneś po prostu wejść od czasu do czasu, aby spojrzeć na daną rozmowę, aby móc sprawdź, czy nadal jesteś online, czy nie.

Oczywiste jest, że to nie jest idealne, nie byłoby nawet idealne, gdybyś był prześladowany, aby wiedzieć czy ktoś jest online, czy niePrawda jest taka, że ​​tego rodzaju postawa zawsze źle się kończy i chociaż nie jest moim obowiązkiem ostrzegać Cię w tym temacie, uwierz mi, że taka obsesyjna postawa wobec osoby powoduje, że wszystko idzie całkiem nie tak.

Powiadomienie, gdy jesteś online na WhatsApp

WhatsApp był wielokrotnie krytykowany za kwestię prywatności, dlatego mamy teraz kilka opcji w tej aplikacji, aby móc zachować jak największą prywatność. Jednym z nich jest ukryj czas ostatniego połączenia. Oprócz innych rzeczy, oczywiście, gdy para monitoruje swoją dziewczynę lub chłopaka i po prostu chcesz być świadomy, kiedy ktoś jest online lub był tam, aby przeczytać twoją wiadomość, ta opcja nie pomaga zbytnio.

Tak więc z Whatscope nie powinno to już stanowić problemu. W zasadzie aplikacja jest całkowicie darmowa i nie będziemy mieli problemów z korzystaniem z różnych opcji, takich jak ta, o której wspomniałem powyżej. Jedyna rzecz, która ma możliwość, że za to zapłacisz, dzięki czemu masz dość szeroki wybór opcji. Chociaż możemy zapewnić, że przynajmniej za to, czego chcemy, naprawdę nie trzeba wyciągać pieniędzy z kieszeni, ponieważ działa to wspaniale.

Dlatego z powiedział, że będziesz mógł śledzić lub nękaj kogo chcesz bez żadnych problemów, wiedząc, kiedy jest on online, aby wysłać mu wiadomość, a wszystko to będzie bez wyraźnej wiedzy danej osoby, że właśnie to robisz.

W każdym razie każdy użyje go tak, jak chce i będzie odpowiedzialny za to, jak chce z niego korzystać.

Ideą WhatsApp jest w zasadzie ułatwienie nam życia we wszystkim, co wiąże się z komunikacją z naszymi bliskimi. W ten sposób komunikowanie się z przyjaciółmi staje się niezwykle proste, a także bardzo zwinne, a przede wszystkim bardzo ekonomiczne i nawet za darmo w przypadku korzystania tylko z Wi-Fi.

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz się dowiedzieć, jak oznaczać wiadomości na swoim WhatsApp jako nieprzeczytane, nawet jeśli już to zrobiłeś, możesz wejść w ten link i dowiedzieć się, jak to zrobić.

Ale jedną z rzeczy, o których wiele osób w jakiś sposób szaleje, jest wiedza, kiedy ktoś jest online, zwłaszcza jeśli jest to chłopak lub dziewczyna. Szpiegowanie nie jest dobre, ale jest możliwe wiedzieć, kiedy ktoś jest onlineJeśli to możliwe.