Skip to content

Jak opublikować dwa zdjęcia w swojej historii na Facebooku w tym samym czasie?

9 de grudzień de 2021

Historie stały się wizytówką sieci społecznościowych, więc Facebook nie jest pod tym względem wyjątkiem dla swoich użytkowników. W celu bądź na bieżąco i oferuj nowe formy interakcji, Facebook odnawia funkcje swoich historii i pozwala na dodawanie więcej niż jednego elementu na raz. Możesz więc cieszyć się tą korzyścią z dowolnego używanego urządzenia, jeśli zastosujesz odpowiednie kroki.

Jak wgrać cały album galerii do Facebook Stories?

Możesz przesłać cały album ze zdjęciami do swoich relacji na Facebooku, ale będziesz musiał to zrobić wyłącznie z aplikacji mobilnej. Aby to zrobić, musisz przejdź do sekcji „Utwórz historię” na głównej stronie z wiadomościami w Twoim profilu. Tam należy znaleźć funkcję przeznaczoną do „Wybierz kilka” spośród dostępnych opcji przesyłania nowych plików.

Domyślnie galeria twojego urządzenia otworzy się całkowicie, musisz dotknąć pola identyfikacji, aby zmienić okno wyboru na określony album. Następnie musisz wybrać album na swoim urządzeniu, który chcesz dodać do swoich historii, a następnie kolejność każdego ze zdjęć, które chcesz udostępnić. Należy pamiętać, że tylko możesz dodać maksymalnie 15 pozycji z albumu.

Na koniec zostaniesz przekierowany do okna edycji, dzięki czemu możesz dodać dowolny efekt do każdego elementu albumu, a następnie, gdy skończysz, dotknij pola „Udostępnij”. W ten sposób cały album twoich historii zostanie dodany do twoich historii na Facebooku.

Ile zdjęć można jednocześnie wrzucić do relacji na Facebooku i jak to zrobić?

Jeśli nie jest to kolaż, maksymalna liczba zdjęć i filmów, które możesz dodać do swoich opowieści, to 15. Jeśli chodzi o jednoczesne dodawanie elementów do swoich opowieści, możesz dodać tyle zdjęć, ile chcesz, w tak samo, jak jest to możliwe w interfejsie Instagrama. Pamiętaj, że będzie to zależeć od rodzaju fotografii, którą chcesz udostępnić w swojej historii.

Z Androida

Możesz dodać wiele zdjęć do tej samej relacji na Facebooku z aplikacji mobilnej na Androida, przechodząc do sekcji „Utwórz historię” w swoim profilu. Tam musisz wybrać jedno ze zdjęć do dodania i dotknij funkcji „Naklejki” w oknie edycji. W ten sam sposób, w jaki musiałbyś podzielić się historią na swoim profilu z aplikacji w konwencjonalny sposób.

Teraz wystarczy dotknąć opcji dodania kolejnego zdjęcia i wybrać je, gdy znajdziesz je wśród dostępnych. Musisz dostosować lokalizację zdjęcia i układ na ekranie. Możesz powtórz proces zgodnie z liczbą zdjęć chcesz podzielić się tą samą historią. Na koniec wystarczy dotknąć pola „Udostępnij”, aby dodać je do swoich historii.

Z telefonem komórkowym iPhone

Aby udostępnić wiele zdjęć w tej samej historii na Facebooku, musisz wejdź w sekcję „Utwórz historię” w swoim profilu w aplikacji sieci społecznościowej. Tam musisz wybrać pierwsze zdjęcie z urządzenia i dotknąć pola „Naklejki”, gdy znajdziesz się w oknie edycji. Następnie musisz dotknąć opcji, aby dodać więcej zdjęć do poprzedniego elementu i wybrać nowy obraz, który dodasz.

Kiedy już będziesz dostosowana lokalizacja, rozmiar i układ obrazów, możesz powtórzyć proces, aby dodać tyle zdjęć, ile chcesz na temat tej historii. Gdy jesteś zadowolony z wyników, dotknij pola „Udostępnij”, aby dodać zdjęcie do swojej historii.

osoba z telefonem komórkowym

Jak przesłać wiele zdjęć do relacji na Facebooku z komputera?

Możesz dodawać zdjęcia do swoich historii z komputera, jednak nie jest możliwe jednoczesne przesyłanie wielu zdjęć do tej samej historii za pomocą strony internetowej platformy. Ograniczenia oficjalnej strony na Facebooku pozwalają dodawać do swoich historii tylko jedno zdjęcie na raz, więc nie będziesz w stanie tworzyć kolaży ani udostępniać wielu zdjęć jednocześnie.

Możesz jednak wykonać procedurę ręczną, aby: dodawaj jeden element po drugim do swoich historii Z Facebooka. Aby to zrobić, musisz zalogować się na swoje konto na Facebooku z oficjalnej strony internetowej i wybrać opcję „Utwórz historię” w oknie głównym. Tam będziesz musiał kliknąć opcję „Utwórz historię ze zdjęciami”.

Będziesz musiał wybrać każde ze zdjęć z komputera i kliknąć pole „Dodaj do historii”, gdy zakończysz proces edycji. Musisz powtórzyć ten proces z każdym elementem, który chcesz dodać do swojej historii na Facebooku.

Co należy zrobić, aby edytować dwa zdjęcia „Kolaż” do relacji na Facebooku?

Kolaże to jedna z najlepszych opcji udostępniania dwóch lub więcej zdjęć w tym samym poście fabularnym. Możesz użyć aplikacji mobilnej Facebook, aby to osiągnąć, więc musisz wejść do sekcji poświęconej „Tworzenie historii” na stronie głównej sekcji wiadomości swojego profilu.

prześlij historie na facebook

Po zalogowaniu będziesz musiał wybierz pierwsze zdjęcie, które chcesz dodać do kolażu z tych, które masz w swojej galerii. Następnie należy wybrać funkcję „Naklejki” z opcji dostępnych w lewym panelu okna. Tam musisz wybrać opcję dodania większej liczby zdjęć do publikacji i wybrać inne zdjęcie, aby utworzyć kolaż.

Wreszcie po prostu będziesz musiał dostosować proporcje na ekranie każdego ze zdjęć w kolażu oraz lokalizację każdego z nich. Kiedy skończysz, wystarczy dotknąć pola „Udostępnij”, aby dodać nową publikację do swoich historii.

dołącz do naszego kanału telegram