Skip to content

Jak ogłosić swoje urodziny na Instagramie? – Z opowieści

21 de październik de 2021

Jednym z najczęstszych zastosowań najpopularniejszych obecnie sieci społecznościowych jest niewątpliwie pokazywanie wszystkiego, co robimy naszym znajomym lub obserwatorom. Ale są ważne daty, o których również wszyscy chcielibyśmy wiedzieć. I właśnie z tego powodu wyjaśnimy Ci poniżej jak możesz ogłosić swoje urodziny na instagramowych historiach.

Instagram to platforma ugruntowana w preferencjach milionów użytkowników, a to dzięki bardzo nowe funkcje, takie jak historie. W którym możesz przesyłać dowolne treści, czy to zdjęcia, czy filmy. I możliwe jest również umieszczanie filtrów i efektów na Instagram Stories, ale ich czas trwania jest efemeryczny, ponieważ po 24 godzinach znika.

Następnie, podobnie jak w opowiadaniach na Instagramie, możesz umieścić co tylko chcesz, naklejki, animowane GIF-y, tekst, a nawet muzykę. Nie mogłem zignorować przyzwolenia Twoje urodziny są ogłaszane poprzez historie. Ale jeśli nie wiesz, jak przeprowadzić tę procedurę, nie martw się, wtedy powiemy Ci wszystko, co powinieneś zrobić.

Jak zarejestrować swoją datę urodzenia na Instagramie?

Ale najpierw konieczne jest, aby wpisz swoją datę urodzenia na Instagramie, jeśli masz nadzieję, że obserwujący Cię pogratulują, gdy nadejdzie ten dzień. Albo dlatego, że podczas tworzenia konta na platformie wprowadziłeś te informacje w niewłaściwy sposób lub z jakiegokolwiek powodu. Musisz zarejestrować te informacje, a tutaj powiemy Ci, jak powinieneś postępować.

Dzięki aplikacji na Androida

Jeśli korzystasz z aplikacji Instagram na urządzeniu z Androidem, musisz wykonać następujące czynności, aby Móc zapisz datę swoich urodzin. Kliknij ikonę platformy, aby wejść na swoje konto, a gdy już znajdziesz się w środku, zlokalizuj obok swojego zdjęcia profilowego. I znajdziesz opcję „Edytuj profil”, którą musisz kliknąć, ta akcja przeniesie Cię do okna, w którym zobaczysz kilka sekcji.

W naszym przypadku klikniemy „Biografia” i wejdziemy do nowego okna, w którym będziesz miał opcje zmiany danych osobowych. Instagram oferuje kilka opcji, dzięki którym możesz wpisać datę urodzenia lub urodziny. Bardziej klasyczny jak np. 27.01.2019 lub inny bardziej oryginalny jak gratuluję co 27 ​​stycznia, w końcu klikają w czek.

Z urządzenia z systemem iOS

W ten sam sposób będziemy pracować na urządzeniach z systemem iOS, ponieważ kroki są podobne, najpierw wejdź do aplikacji Instagram. Kiedy jesteś na swoim koncie, przejdź bezpośrednio do swojego zdjęcia profilowego i kliknij opcję „Edytuj profil”. Następnym krokiem jest wejście w opcję „Ustawienia danych osobowych”, a następnie wybór daty urodzenia.

Teraz możesz użyć tego samego metoda wprowadzania daty urodzenia niż ten używany na urządzeniach z Androidem. Po prawidłowym ustawieniu informacji wystarczy przejść do prawego górnego rogu i kliknąć sprawdź.

ogłosić urodziny instagram

Jeśli jesteś na stronie

Jeśli w twoim przypadku chcesz Zrób zapis Twojej daty urodzenia z komputera osobistego, konieczne będzie wejście na oficjalną stronę Instagrama. Następnym krokiem jest podanie swoich danych osobowych, aby uzyskać dostęp do swojego konta. W środku znajdziesz opcję „Edytuj profil” obok swojego zdjęcia profilowego.

Zobaczysz teraz na ekranie dwa panele, ale w naszym przypadku zlokalizujemy ten po prawej stronie. Tam znajdziesz opcje nazwy użytkownika, adresu e-mail, strony internetowej itp. Ale musimy kliknąć opcję „Biografia” A teraz przejdź do wprowadź dane dotyczące Twojej daty urodzenia.

Co możesz zrobić, aby ogłosić swoje urodziny w historii na Instagramie?

Po wpisaniu daty urodzin w swoim profilu na Instagramie, teraz musisz tylko wybrać, w jaki sposób chcesz ogłosić ten wyjątkowy dzień w opowiadaniach. Platforma oferuje kilka bardzo fajnych opcji, ale to Ty będziesz mieć ostatnie słowo.

Odliczanie

Pierwszą opcją, której możesz użyć, aby ogłosić swoje urodziny w historiach na Instagramie, jest za pomocą odliczania. W ten sposób Twoi obserwujący zostaną poinformowani, ile godzin pozostało do długo oczekiwanego terminu. Jeśli chcesz skorzystać z tej metody, musisz wykonać następujące czynności:

reklamy na Instagramie

  1. Wejdź na swój profil na Instagramie, a stamtąd przejdź do zdjęcia profilowego i kliknij ikonę (+), aby stworzyć nową historię.
  2. Teraz będziesz miał dwie opcje, wejdź do galerii, aby użyć zapisanego tam zdjęcia lub filmu lub naciśnij ikonę aparatu, aby utworzyć treść od razu.
  3. Następnym krokiem jest wybranie opcji „Tekst” i napisanie wiadomości.
  4. Teraz kolej na kliknięcie ikony w kształcie buźki i tak dalej wybierz naklejkę „Odliczanie” i wprowadź datę zakończenia odliczania.
  5. Jeśli chcesz edytować nazwę odliczania, kliknij na naklejkę.
  6. Po zakończeniu musisz przejść na dół ekranu i kliknąć opcję „Wyślij do”.
  7. Ostatnim krokiem jest kliknięcie opcji „Twoja historia” i kliknięcie opcji „Udostępnij”, która znajduje się po prawej stronie. I w ten sposób, gdy dana osoba zobaczy twoją historię, będzie wiedziała czas pozostały do ​​Twoich urodzin.

Naklejki urodzinowe

Inna metoda, której możesz użyć, aby ogłoś znajomym, że masz urodziny To za pomocą naklejek lub animowanych GIF-ów. Pierwszym krokiem do zrobienia jest wejście na swoje konto na Instagramie, a następnie przejście do zdjęcia profilowego i kliknięcie ikony plusa (+), aby stworzyć historię. Po wybraniu zdjęcia i filmu, które chcesz opublikować, oraz wiadomości, którą będzie nieść Twoja historia.

mobilne reklamy na Instagramie

Musisz kliknąć ikonę naklejek i wyszukać wśród tych znalezionych w sekcji urodzin, możesz również wybrać GIF. Gotowe, teraz po prostu DMusisz przesłać swoją historię na Instagram, a wszyscy Twoi obserwatorzy będą wiedzieć, jaka ważna data jest dziś obchodzona.

Zdjęcia z poprzednich urodzin

Inna opcja, którą sugerujemy, aby poinformować wszystkich, którzy zobaczą Twoje historie, że jesteś w dniu urodzin. Używa zdjęcia z poprzednich urodzin, tutaj wystarczy przesłać kolaż zdjęć lub obrazów pamiętających poprzednie urodziny. Jeśli pokazujesz, jak szczęśliwy byłeś w towarzystwie przyjaciół i rodziny, nie zapomnij zawrzeć w swojej historii muzyki lub tekstów piosenek.

Najlepsze podpisy, aby pogratulować sobie postu na Instagramie

Obrazy, które są przesyłane na Instagram, w większości mają podpis, aby przekazać swoim obserwatorom istotne informacje na ich temat. Są bardzo przydatne, aby dać wyobrażenie o przyczynie wspomnianego obrazu. A jeśli są twoje urodziny, tego zasobu nie można pominąć i wybierz te z gratulacjami a wśród najbardziej polecanych są:

Dzięki sobie

Umieszczenie zdjęcia, na którym pokazujesz osiągnięcie, może być bardzo znaczące, ale także umieścić a podpis, w którym czujesz wdzięczność za to, co dla siebie zrobiłeś. Tego typu słowa mogą pomóc Ci połączyć się z innymi ludźmi, którzy wiedzą, jak to jest pracować na swoje osiągnięcia, osiągać cele i spełniać marzenia.

zobacz zdjęcia na Instagramie

Refleksje na ścieżce życia

Inne rodzaje wiadomości, które możesz zaoferować w swoim poście na Instagramie ma związek z odbiciami życia. I jak efemeryczna może być nasza podróż przez świat, że wyjątkowe chwile trwają bardzo krótko i że zaledwie rok temu świętowałeś swoje urodziny z przyjaciółmi i rodziną, których być może dzisiaj nie ma.

Dedykacje dla rodziny i przyjaciół

Podpis, który jest obecnie najczęściej używany, to niewątpliwie oddanie rodzinie i przyjaciołom, gdzie pokazujesz, jak bardzo jesteś wdzięczny za ich bezwarunkowe wsparcie. Trzeba przyznać, że to, kim jesteśmy w chwili obecnej, zawdzięczamy pomocy wielu osób i podziękowanie im w urodziny może być bardzo szlachetnym czynem, wykorzystywać obrazy tam, gdzie się pojawiają.