Skip to content

Jak oglądać rolki na Instagramie na telewizorze Smart TV? – Konfiguracja i transmisja

17 de listopad de 2021

Sieć społecznościowa Instagram to totalna sensacja. Wiele filmów, które są przesyłane na platformę, szybko staje się wirusowe. Dlatego wielu użytkowników lubi oglądać te śmieszne filmy. Przypadki rolek na Instagramie są odtwarzane jeden po drugim i wszyscy uwielbiają je oglądać. Ale może chcesz zobaczyć je na dużym ekranie i podzielić się nimi z całą rodziną lub przyjaciółmi.

Teraz jest wybór możesz zobaczyć rolki Instagrama na dużym ekranie podczas przesyłania zawartości telefonu komórkowego do telewizora Smart TV. Ale czego potrzebujesz, aby zobaczyć swoje Instagram Reels na ekranie telewizora? Jak przygotować telewizor na treści na Instagramie? A jak możesz udostępnić ekran i zobaczyć swoje rolki na Instagramie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym artykule.

Czego potrzebuję, aby móc oglądać moje rolki na Instagramie w telewizji?

Postępy technologiczne niewątpliwie przyczyniły się do podniesienia poprzeczki rozrywki. Teraz możesz zobaczyć zawartość swojego urządzenia mobilnego odbitego na ekranie telewizora, zwłaszcza tych inteligentnych i mogących łączyć się z Internetem. Możesz odwiedzaj swoje sieci społecznościowe i ciesz się wszystkimi treściami multimedialnymi jak kołowrotki. Zobaczmy, czego potrzebujesz, aby oglądać swoje Instagram Reels w telewizji, a jeśli chcesz lepiej wykorzystać swój smart TV, możesz także pobrać i zainstalować Instagram na swoim Smart TV.

połączenie internetowe

Technologia Smart TV umożliwia połączenie internetowe, aby móc przeglądać i cieszyć się treściami znalezionymi w sieci. Jeśli chcesz wejść na platformę Instagram, potrzebujesz połączenia z siecią Internet, mieć dobrej jakości połączenie Wi-Fi w celu przeglądania treści Twojej sieci społecznościowej, takiej jak filmy z rolek na Instagramie.

Google Chromecast

To urządzenie firmy Google, które ułatwia przesyłanie treści z urządzenia mobilnego do telewizora gdzie jest zainstalowany, ponieważ łączy się z Internetem, aby wykonać ten transfer. Z tego powodu, jeśli chcesz zobaczyć Rolki swojego Instagrama, musisz mieć to urządzenie Chromecast, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć Rolki Instagrama na szerokim ekranie. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby nauczyć się obsługi i podłączania Chromecasta do Smart TV.

Jak przygotować telewizor do oglądania treści na Instagramie?

Zanim zaczniesz procedurę udostępniania ekranu swojego telefonu komórkowego z telewizorem, musisz przygotować swój Smart TV, w ten sposób będziesz mógł zobaczyć zawartość Instagrama. To wcale nie jest skomplikowane. Zalecamy zwrócenie uwagi na instrukcje, które tutaj podamy.

oglądaj w telewizji na instagramie

Pobierz Google Home

Musisz pobrać aplikację Google Home, która pozwoli Ci udostępnić ekran, czyli tworzy skrót aby zawartość mobilna była wyświetlana na telewizorze i powielać zawartość różnych stron internetowych, a także głównych sieci społecznościowych, takich jak Instagram. Jest bardzo łatwy w użyciu, po otwarciu tej aplikacji będziesz mógł znaleźć model telewizora do udostępniania ekranu.

Podłącz swój telefon komórkowy

Treści, które chcesz wyświetlać na telewizorze, to te na telefonie komórkowym. Dlatego podstawową rzeczą jest podłączenie urządzenia mobilnego do sieci Wi-Fi i Chromecasta, aby przesłać zawartość do telewizora. Jest to główne narzędzie do łączenia i przesyłania treści z urządzenia mobilnego do telewizora.

Jaka jest procedura uzyskiwania dostępu do rolek na Instagramie i oglądania ich na moim telewizorze?

Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że każde urządzenie mobilne ma funkcję umożliwiającą udostępnianie ekranu. Ale możesz też skorzystać z zewnętrznej aplikacji, która jest darmowa i gwarantuje pełną kompatybilność, jak np. aplikacja domowa Google. Po pobraniu i zainstalowaniu tej aplikacji na telefonie komórkowym, wpisujesz go i klikasz Wybierz. Umieszczasz się w trzech punktach i aktywujesz wyświetlanie Włącz przewody.

oglądaj instagramowe bębny na smart tv

Tam musisz zlokalizować model swojego telewizora i czy jest on podłączony do połączenia Wi-Fi. Kliknięcie na model telewizora rozpocznie procedurę, ekran zostanie udostępniony na telewizorze. Teraz możesz wejść do aplikacji Instagram, zlokalizować Rolki, a zobaczysz je na ekranie Smart TV.

Jeśli model Twojego telewizora nie pojawia się, musisz przejść do trybu współdzielenia ekranu lub współdzielenia ekranu i to wszystko. Z drugiej strony możesz także nauczyć się obsługiwać i konfigurować urządzenie Google Home w łatwy sposób, aby móc z niego korzystać, gdy chcesz udostępnić ekran telefonu komórkowego i baw się z Instagram Reels.

dołącz do naszego kanału telegram