Skip to content

Jak oglądać Netflix na telewizorze innym niż Smart TV krok po kroku

17 de luty de 2021

Plik zabawa w taki czy inny sposób była obecna w naszym życiu. To nie tylko cieszenie się weekendem, ale także rozproszenie uwagi, wyrwanie się z tej samej rutyny lub harmonogramu.

Można powiedzieć, że rozrywka obejmuje Zajęcia rekreacyjne i rozproszenie uwagi, w którym osoba może na krótki czas odpocząć od wszystkich swoich obowiązków.

Z biegiem czasu działania te dostosowywały się do kultury, tendencji i zainteresowań jednostek i społeczeństw. Działania te mogą obejmować wyjście na koncert, taniec, sport, teatr, kino, gry, internet, a nawet oglądanie telewizji. Kiedy się bawimy, relaksujemy się, bawimy, dobrze się bawimy, śmiejemy się, co przyczynia się do naszego dobrego samopoczucia emocjonalnego, fizycznego i duchowego.

Wiele osób takich jak ty woli bawić się lub odpoczywać w zaciszu własnego domu, ponieważ oferuje to internet lub telewizja kablowa; dzisiaj Usługi i witryny telewizyjne i przesyłając strumieniowo online, możesz nawet znaleźć najlepsze filmy w serwisie Netflix i spędzić niesamowity dzień

Usługi te są zróżnicowane i możesz je dostosować do swoich potrzeb, ponieważ te usługi są transmitowane na żywo, możesz zobaczyć filmy i seriale które są na billboardzie i są również najbardziej dochodowe. Wśród nich są: Amazon Prime Video, Hulu, Disney Plus, HBO Now, HBO Max, YouTube, CBS All Access, AppleTV +, Google Play, Vudu, FandangoNow, Movies Anywhere i Netflix.

Co to jest Netflix?

W amerykańskiej firmie, która oferuje swoje usługi rozrywkowe na całym świecie korzystanie z platformy internetowej do przesyłania strumieniowego, której głównym celem jest dostarczanie różnorodnych treści audiowizualnych.

Powstała w 1997 roku, w której świadczyła usługi m.in. Wypożyczalnia sprzętu DVD pocztą od tego roku do 2000 roku. Wówczas Netflix jako strategia był systemem ocen przeprowadzanym online, w którym klienci mieli możliwość oceny zasobów, które wynajmowali od firmy. Od dziś możesz łatwo pobrać i zainstalować Netflix.

Ten system ewoluował wraz z rozwojem jego aktualizacji, co przyniosło wielki sukces. Następnie w 2007 roku zaczął dostarczać Usługi VOD Aby móc korzystać z komputerów w samych Stanach Zjednoczonych, w 2008 roku zaoferowano różne opcje, dzięki czemu duża część klientów mogła korzystać z usługi na innych komputerach.

Obecnie Netflix uczestniczy w produkcji i nabywaniu różnych seriali oraz utworów audiowizualnych bez konieczności ich pobierania. Zgodnie z Twoimi preferencjami, wybierając serial lub filmy, Netflix podpowiada na ich podstawie. Jeśli chcesz je pobrać, nauczymy Cię również pobierać filmy i seriale Netflix na komputer

W czasie zasubskrybuj Netflix Aby móc korzystać z usługi, musisz wybrać plan, który chcesz i metodę płatności, podać nazwę użytkownika i hasło, a przede wszystkim upewnić się, że Twoje komputery są poprawnie podłączone do internetu.

Jak krok po kroku oglądać Netflix na telewizorze innym niż Smart TV?

Jeśli chcesz cieszyć się Netflixem z dowolnego telewizora bez konieczności bycia Smart TV, poniżej pokażę Ci krok po kroku, jak to zrobić, ale możesz też dowiedzieć się, jak zmienić swój stary telewizor w Smart TV z systemem Android.

logo Netflix i filmy na ekranie laptopa

Krok 1

Sprawdź swój komputer i oceń wynik 'Wysoka rozdzielczość’ zawierające, może być HDMI lub SVGA, VGA; porty komputerowe mogą znajdować się z boku lub z tyłu komputera.

Krok 2

Znajdź kabel adaptera, aby móc podłączyć port wlotowy i wylotowy komputer z telewizorem, w tym przypadku port wyjściowy komputera i wejście telewizora. Sprawdź, czy zarówno komputer, jak i telewizor są wyłączone, aby móc podłączyć adaptery i kable, już podłączone włącz je.

Krok 3

W Tobie Telewizor rozszerza pulpit z komputera, klikając myszą na pulpicie, a następnie rozszerz ekran. Sprawdź źródło wideo na ekranie z podłączonymi wejściami, a następnie naciśnij przycisk „Źródło” lub źródło na pilocie telewizora, aby sprawdzić, czy sygnał wideo z serwisu Netflix jest obecny.

Krok 4

Kontynuuj, aby otworzyć nowe okno przeglądarki internetowej i na ekranie telewizora za pomocą myszy, aby je otworzyć. W serwisie Netflix wejdź na swoje konto, wybierz film lub program, który chcesz zobaczyć, naciśnij Play i teraz, jeśli lubisz to, co chcesz na telewizorze.

dołącz do naszego kanału telegram