Skip to content

Jak odzyskać zdjęcia i filmy z zapomnianego lub utraconego konta Tuenti

6 de kwiecień de 2021

Czy chcesz odzyskać swoje zapomniane zdjęcia lub filmy w Tuenti? Cóż, tutaj podam ci kroki, które możesz wykonać, aby osiągnąć te emocjonalne wspomnienia. Wiemy, że Tuenti w sieci społecznościowej, która pochodzi z kontynentu europejskiego, konkretnie z Hiszpanii.

Niemniej jednak, Tuenti przestał działać konwersja z bardzo popularnej sieci społecznościowej do operatora komórkowego, pozyskiwanie użytkowników z subskrypcją pieniężną.

Kroki, aby odzyskać moje zdjęcia z Tuenti

Najpierw musiałbyś się zalogować, w szczególności z danymi już używanymi i zarejestrowanymi wcześniej. Jeśli ich nie pamiętasz, aplikacja daje Ci taką możliwość odzyskaj swoje dane / hasła, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, a będziesz mógł się zalogować. Po tym kroku aplikacja wyśle ​​Ci wiadomość, w wiadomości lub e-mailem, potwierdzającą użytkownika, z oczywistych względów bezpieczeństwa.

Po wejściu na platformę, na dole znajdziesz kilka opcji, w tym nasze konto i nasz profil. Przy tej okazji wybierzemy opcję profilu że Zabierze nas to do opcji odzyskania utraconych zdjęć, i poprosi Cię o e-mail w celu przesłania odpowiednich zdjęć lub filmów, po prostu kliknij i to wszystko.

Jak otworzyć konto w Tuenti

Jeśli nie masz Tuenti i chcesz się zarejestrować, najpierw musisz utworzyć konto Outlook, a następnie przejść do Google lub bardziej zaufanej przeglądarki. Następnie musisz wejść Tuenti.com Aby się zarejestrować, zobaczymy kilka informacji, takich jak Sklep, Blog, Pomoc, a po lewej stronie menu, w którym jest napisane „Wchodzić”. Następnie klikamy menu, w którym pojawia się pytanie Czy nadal masz sklep? Zapisz się.

W ten sposób poprosi nas o podanie szeregu danych osobowych, takich jak adres e-mail, hasło, imię i nazwisko, a następnie musisz zaakceptować jego zasady i warunki użytkowania. Później musisz podać dane kraju, w którym się znajdujemy i wprowadź odpowiedni kod pocztowy, kończąc na kliknięciu „Enjoy Tuenti”.

A więc możesz Zaloguj sie na tej wspaniałej platformie, z dowolnego miejsca, czy to z Gwatemali, Ekwadoru, Wenezueli i wszystkich krajów, w których jest dostępna. Ciesz się swoimi wiadomościami, aby móc łatwo i szybko komunikować się ze wszystkimi ludźmi / użytkownikami, których chcemy.

logo tuenti na komputerze

Z drugiej strony, jeśli nie masz pomysłu, aby przesłać swoje zdjęcia lub filmy w aplikacji, z której korzystasz po zmianie w Tuenti, aby były wyjątkowe i niezrównane, tutaj wskazuję kilka. Są to aplikacje, których możesz używać i pobierać z telefonu komórkowego ze świetnymi opcjami i bez znaków wodnych.

Aplikacje do edycji zdjęć i filmów

Jedna z aplikacji, dzięki czemu Twój zdjęcia filmy Wychodzą świetnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami są następujące: aplikacja Film, która projektuje Twoje treści w praktyczny sposób. Z pewnością aplikacja oferuje możliwość pracy z urządzenia mobilnego i komputera, aby mieć możliwość zabrania go wszędzie.

Kolejną aplikacją, którą możesz aktywować, jest Wondershare Filmora, zdecydowanie jedna z najbardziej przydatnych aplikacji do robienia zdjęć i filmów. Ma to ogromne znaczenie dla tych, którzy są obecnie znani jako wpływowi, więc nie jest źle powiedzieć, że tak jest jedno z najlepszych narzędzi do edycji treści. Nakładanie większej liczby efektów, dzięki czemu uzyskasz przyjemne rezultaty.

Idąc za Inshot, dopasowując muzykę do Twoich filmów, licząc do naklejki, filtry, muzyka zarówno z telefonu, jak i wyodrębniając go z tej samej aplikacji.

Na koniec Ezvid, ta aplikacja umożliwia łatwiejszą edycję zdjęć i filmów, oferując różne opcje edycji. Ona jest czym wystarczająco wygodne dla osoby, która dopiero zaczęła edytowaćDlatego możesz to zrobić bez strachu iz dużą spontanicznością.

Najlepsze jest to większość wymienionych aplikacji jest dostępna dla systemu Windows i są całkowicie bezpłatne. Dzięki temu uzyskują większy zasięg, będąc dostępnymi dla wszystkich użytkowników. Ważne jest to, aby nie przestawać być sobą podczas edycji i możesz zacząć od swoich zdjęć i filmów, aby zintegrować je z siecią społecznościową, po prostu poszukaj opcji, aby rozpocząć tę nową przygodę.

dołącz do naszego kanału telegram