Skip to content

Jak odzyskać zdjęcia, filmy i pliki omyłkowo usunięte z telefonu komórkowego Samsung

2 de kwiecień de 2022

Niezależnie od tego, czy masz i możesz porównać specyfikacje między Galaxy S7, S6, S5, czy dowolnym innym Samsungjedną z dobrych rzeczy, jakie mają telefony komórkowe, jest to, że zazwyczaj mają dużą ilość miejsca do przechowywania, zarówno wewnętrznie, jak i po prostu przez microSD. W ten sposób bez problemu możemy zapisać w nim dużą ilość zdjęć, filmów czy plików osobistych.

Chociaż czasami możemy mieć dużo do zaoszczędzenia i usuwamy coś, aby mieć miejsce, a może usuwamy to przez pomyłkę. Odzyskaj dowolny rodzaj pliku to, że zostało wyeliminowane, nie jest zbyt skomplikowane i w poniższym artykule pokażę Ci, jak to zrobić.

Odzyskiwanie usuniętych plików na naszym smartfonie

Przede wszystkim konieczne jest, abyś miał na swoim komputerze aplikację Android Data Recovery, która ma płatną i darmową wersję, dzięki której dotrze do nas za darmo. Po pobraniu jedyne, co powinieneś zrobić, to oczywiście mieć Kabel USB aby podłączyć go do komputera.

Cóż, po podłączeniu telefonu komórkowego do komputera i otwarciu tej aplikacji rozpocznie się proces odzyskiwania wszystkich usuniętych plików z telefonu komórkowego. Wszystkie pojawią się na ekranie komputera, dzięki czemu w ten sposób możemy w bardzo prosty sposób odzyskać te, które naszym zdaniem są istotne.

odzyskaj usunięte dane

Należy zauważyć, że ten proces działa nie tylko na urządzeniach Samsungale właściwie każdy telefon komórkowy, który masz Android Możesz z niego skorzystać i odzyskać usunięte dane z urządzenia z Androidem, w ten sposób zdjęcia lub filmy, które naszym zdaniem zostały utracone z powodu ich omyłkowego usunięcia, co jest całkiem normalne.

Czas wielu zdjęć i filmów

W epoce, w której aparaty są świetnej jakości, nawet w telefonach średniej klasy, to normalne, że mamy wiele wspomnień w album ze zdjęciami naszego smartfona, dlatego w wielu przypadkach normalne jest, że popełniamy błędy lub potrzebujemy w nim miejsca. Osobiście odkryłem aplikację, ponieważ myślałem, że zrobiłem kopię zapasową zdjęć, które miałem na telefonie komórkowym na moim komputerze, i skończyło się na tym, że zgubiłem je, gdy je usunąłem, ponieważ tego nie zrobiłem.

Dzięki wyżej wymienionemu programowi udało mi się je odzyskać bez większych problemów. Jak zrobić kopię zapasową komputera z systemem Windows przed sformatowaniem na dysk zewnętrzny w chmurze.

Odzyskiwanie danych Androida odzyskaj swoje zdjęcia

Jak już wiemy, smartfony Samsung charakteryzują się niesamowitą pojemnością pamięci, zarówno poprzez zintegrowaną pamięć, jak i kartę micro SD, tak samo jak w chmurze przechowywać dużą ilość informacji, zapisz linki i ulubione pliki w chmurze za pomocą najlepszych aplikacji czyli głównie zdjęcia i filmy,

Albo przez zaoszczędzenie miejsca, albo przez pomyłkę niektóre zdjęcia zostają usunięte, to sprawia, że ​​desperacko szukamy sposobu, aby szybko odzyskaj usunięte zdjęcia. To tutaj użytkownicy smartfonów Samsung mogą zwrócić się do wyjątkowego programu.

Korzystając z programu Odzyskiwanie danych Androida użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich smartfonów w celu odzyskania utraconych danych, ten program jest łatwy do zakupu i działa bez większych problemów. Do tego potrzebują tylko telefonu komórkowego i kabla USB, aby podłączyć go do komputera.

Gdy to zrobisz z aktywowanym programem, automatycznie rozpocznie odzyskiwanie wszystkich usuniętych plików z telefonu komórkowego, gdy to zrobisz, pokaże je w ekran komputera do wyboru. Dlatego dla wielu użytkowników jest to ich ulubiony program.

Należy wyjaśnić, że tego typu program nie jest używany do odzyskiwania programów, takich jak aplikacje, ten typ programu działa głównie w celu odzyskania takich rzeczy, jak dokumenty i zdjęcia. W ten sposób użytkownicy zabezpieczają treści, które chcą zapisać.

Jest to bardzo powszechne w czasach, w których publikujemy dużą liczbę zdjęć i filmów, co pozwala im tworzyć kopie zapasowe dowolnych usunięty plik na komputerze po odzyskaniu. A to z kolei zapewnia rozwiązanie dla użytkowników, którzy stale robią zdjęcia telefonami komórkowymi.

robiąc tak wiele zdjęcia i filmy użytkownicy mają tendencję do szybkiego zapełniania pamięci swoich telefonów, co również wpływa na ich ogólną wydajność. Jeśli chcesz mieć kopię zapasową usuniętych plików, jest to najlepsze rozwiązanie.

dołącz do naszego kanału telegram