Skip to content

Jak odzyskać wiadomości WhatsApp na iPhonie — kompletny przewodnik

21 de listopad de 2021

Dzięki postępowi technologicznemu łatwiej jest przechowywać nasze dane w bezpieczny sposób i nie usuwać ich. Osiągamy to poprzez kopie zapasowe Poprzez platformy takie jak Dysk Google, iCloud i iTunes.

Ale jest wiele osób, które nie aktywują tych kopii zapasowych, a czasami tracą niektóre dane i chcą je odzyskać. Więc w tym samouczku nauczymy Cię, jak odzyskać te dane bez problemu na telefonie iPhone.

Co mogę zrobić, aby usunąć wiadomości WhatsApp za pomocą iPhone’a?

Niezależnie od tego, jaki system operacyjny ma Twój telefon, zawsze istnieje sposób na przywrócenie lub odzyskanie wiadomości, które usuwamy z WhatsApp na naszym telefonie komórkowym. Jeśli Twój telefon komórkowy to iPhone, możesz wypróbować tę metodę przywróć usunięte wiadomości Twojej WhatsApp. Ale jest coś, o czym musimy ci przypomnieć, a mianowicie, że działa to tylko wtedy, gdy twoja kopia zapasowa została niedawno zaktualizowana.

Połącz „iPhone’a z komputerem”

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić i to jest niezbędne, to wziąć kabel USB i podłączyć go do telefonu komórkowego, a następnie do komputera. Teraz upewnisz się, że to rozpoznało, jeśli nie jest rozpoznawany przez komputer Upewnij się, że jest prawidłowo podłączony lub zmień kabel, jeśli to jest problem.

Wybierz swój iPhone w oknie

Po podłączeniu telefonu do komputera musisz wybrać telefon komórkowy na tym komputerze. Najpierw musisz kliknąć odzyskiwanie za pomocą „iTunes Backup”. Gdy jesteś w iTunes, wyszukasz i klikniesz kopię zapasową WhatsApp, która jest tą, którą chcesz przywróć, aby wyświetlić usuniętą wiadomość. Po kliknięciu tej kopii zapasowej będziesz musiał rozpocząć analizę. Dzięki temu będziesz mógł przywrócić dowolne utracone dane.

Przywracania kopii zapasowej’

Po zakończeniu tej analizy będziesz mógł obserwować wszystkie dane znajdujące się w tej kopii i będziesz mógł oznaczyć czaty i wiadomości, które usunąłeś w swoim WhatsApp. Następnie będziesz musiał kliknąć odzyskiwanie, w ten sposób będziesz mógł obserwować wszystkie wiadomości i czaty które usunąłeś w WhatsApp z iPhone’a i będziesz mógł je czytać i przeglądać bez żadnego problemu.

Czy mogę odzyskać usunięte wiadomości na iPhonie, jeśli nie mam kopii zapasowej?

Nie jesteś pierwszą osobą, która traci czat, kontakty lub inne pliki z iPhone’a i nie masz kopii zapasowej. Ale jedną z zalet tego telefonu jest to, że zapewnia dobry system przywracania niektórych plików, które są usuwane, ponieważ chcieliśmy je usunąć lub zostały przypadkowo usunięte. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł odzyskać te wiadomości WhatsApp.

kopia zapasowa w chmurze dla urządzeń

Użyj „iMyPhone” D-Back ”

Dzięki aplikacji „iMyPhone” D-Back” będziesz mógł odzyskać dowolne wiadomości, które usunąłeś ze swojego iPhone’a, chociaż ta aplikacja jest również kompatybilna z telefonami z Androidem. Jest bardzo łatwy w użyciu dla ciebie, aby przywrócić wiadomości że Twoje kontakty i zapisy wszystkich czynności wykonywanych w telefonie zostały usunięte po przywróceniu ustawień fabrycznych.

To nie jest aplikacja na telefon, raczej jest to program na komputer, więc będziesz musiał pobrać „iMyPhone” D-Back ”. Po zainstalowaniu go na komputerze możesz kliknąć „Kontynuuj”, teraz na ekranie pojawią się wszystkie aplikacje, które zainstalował Twój telefon. Aby masz zamiar wybrać WhatsApp a następnie klikniesz „Rozpocznij skanowanie”, aby ten program zaczął analizować tę aplikację w telefonie.

Teraz ta analiza zostanie zakończona i pojawi się lista danych, których potrzebujesz dokładnie, które były tam przed ich usunięciem, będziesz musiał tylko wybrać czat lub wiadomości, które chcesz przywrócić. Następnie klikniesz tylko odzyskać i już w ten sposób te wiadomości mogą być dostępne ponownie na telefonie iPhone.

dołącz do naszego kanału telegram