Skip to content

Jak przenieść WhatsApp z Androida na iPhone’a? Omijanie aplikacji na iOS

21 de marzec de 2023

Zastanawiałeś się jak przenieś WhatsApp z Androida na iPhone’a bez przechodzenia przez Przenieś na iOS? Dobra wiadomość jest taka, że ​​jest to możliwe. W tym artykule omówimy, jak przenieść rozmowy WhatsApp, zdjęcia i filmy z telefonu z Androidem na iPhone’a bez przywracania ustawień fabrycznych. Przyjrzymy się również dwóm metodom: użyciu aplikacji iToolab WatsGo i aplikacji Przenieś na iOS.

Czy można przenieść WhatsApp z Androida na iPhone’a?

WhatsApp to jedna z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie i nie bez powodu. Jest szybki, niezawodny i łatwy w użyciu. Prawdopodobnie korzystasz z tej aplikacji od wielu lat iw tym czasie tak zmieniłeś swój telefon z Androida na iPhone’a. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, na pewno musisz przenieść WhatsApp z Androida na iPhone’a.

Dostępne są różne opcje przenieść WhatsApp z Androida na iPhone’a. Jednak nie zawsze będziesz w stanie uzyskać pożądane rezultaty. To dlatego, że gwarantują trwałe działania, które mogą uszkodzić dane lub je usunąć. Bez wątpienia nie tego chcemy, dlatego dzisiaj mówimy o bardzo przydatnym narzędziu. Jest to aplikacja o nazwie iToolab WatsGo, która rozwiąże to zadanie w najszybszy i najbezpieczniejszy sposób.

Czy przejście na iOS naprawdę działa?

Ta aplikacja umożliwia użytkownikom przesyłanie danych z iPhone’a lub iPada do nowego Androida. Jednak w jego ogólne działanie ta aplikacja pozostawia wiele do życzenia. Użytkownicy wskazywali pewne błędy, które sprawiają, że ta aplikacja jest nieatrakcyjną opcją.

Najpierw zobaczmy, czego wymaga przejście na iOS ze starego iPhone’a lub iPada. przywrócić ustawienia fabryczne przed użyciem aplikacji. Wynika to z faktu, że aplikacja musi uzyskać dostęp do niektórych plików i ustawień, które nie będą dostępne po zakończeniu procesu przywracania ustawień fabrycznych.

Po drugie, w zależności od ilości danych przechowywanych na starym urządzeniu, przeniesienie ich wszystkich może zająć trochę czasu. Do spróbuj przenieść wiadomości z telefonu z Androidem na iPhone’a Korzystając z aplikacji Przenieś na iOS, użytkownicy mogą napotkać typowy problem polegający na tym, że ekran Androida utknął w „przygotowaniu”, a iPhone utknął w „oczekiwaniu”. Aplikacja „zacina się” na wiele godzin bez żadnego rozwiązania i bez poprawnego zakończenia procesu.

Jak przenieść WhatsApp z Androida na iPhone’a bez przywracania ustawień fabrycznych?

Przenieś WhatsApp z Androida na iPhone’a To ważna decyzja i nie chcesz jej podejmować bez uprzedniego zbadania sprawy. Na szczęście istnieją aplikacje, takie jak iToolab WatsGo, które mogą pomóc w bezproblemowej zmianie. Co to jest iToolab WatsGo? Jest to aplikacja, która pozwala przenieść WhatsApp z Androida na iOS bez konieczności przywracania telefonu do ustawień fabrycznych.

Umożliwia między innymi dokonywanie transferów, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie WhatsApp. Jednym z najpopularniejszych jest jego przelew jednym kliknięciem między różnymi wersjami WhatsApp. Ta zaleta może być wykorzystana z Androida na iOS lub odwrotnie.

WatsGo pozwala wykonać kopię bezpieczeństwa wszystkich Twoich plików WhatsApp, dzięki obsłudze różnych typów danych. Zapewnia to łatwe przesyłanie między innymi dokumentów, czatów, zdjęć, filmów, notatek głosowych.

Utworzenie kopii zapasowej na komputerze generuje kolejną dość dużą zaletę, przywrócenie WhatsApp. Ta funkcja jest bardzo ceniona przez użytkowników, którzy nie mają usługi przechowywania w chmurze. Dzięki tej opcji możesz wygenerować historię kopii zapasowychi zwizualizuj to. Pozwala również chronić go za pomocą haseł. Ponieważ iToolab odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby.

Korzystanie z iToolab WatsGo ma pewne zalety w porównaniu z innymi metodami przenoszenia konta WhatsApp. Przede wszystkim jest to szybkie i łatwe: nie potrzebujesz komputera! Po drugie, jest bezpieczny: Twoje dane pozostają bezpieczne i poufne. I co nie mniej ważne, jest przystępne cenowo. Jeśli jesteś gotowy, aby bez problemu przełączyć się z WhatsApp na Androida na WhatsApp na iPhone’a zdecydowanie sprawdź iToolab WatsGo!

iToolab WatsGo ma wiele zalet co może sprawić, że ten proces będzie łatwiejszy i bardziej skuteczny niż próba przeniesienia danych za pomocą funkcji Przenieś do iOS. Następnie stworzymy tabelę porównawczą z technicznymi aspektami każdej aplikacji.

Jak widać, aplikacja iToolab WatsGo ma wiele zalet i oferuje ulepszenia w stosunku do Przenieś na iOS. Daje także inne dodatkowe korzyści, o których warto wspomnieć, takie jak tworzenie kopii zapasowych WhatsApp i przywracanie. Oprócz, przywracanie kopii zapasowej WhatsApp z dysku Google na iPhone’a za pomocą iToolab WatsGo. Ponadto jest w stanie nie tylko przenosić, ale także eksportować wszystkie wiadomości z jednego konta na drugie, obsługuje wiele kont jednocześnie, automatyczne wykrywanie duplikatów, możliwość dodawania informacji kontaktowych podczas importowania kontaktów WhatsApp, obsługuje wiele języków… Krótko mówiąc, jeśli szukasz najlepszego sposobu na przeniesienie danych WhatsApp bez kłopotów i frustracji, nie szukaj dalej niż iToolab WatsGo!

Ta aplikacja została zaprojektowana, aby pomóc użytkownikom przenieść swoje konta WhatsApp z jednego urządzenia z Androidem na drugie. Ponadto zawiera przewodnik krok po kroku, który przeprowadzi Cię przez cały proces.

Pobierz, zainstaluj i uruchom WatsGo.

przewodnik itoolab watsgo - wybierz transfer WhatsApp

łączyć Twój Android i Twój iPhone

przewodnik itoolab watsgo - połącz Androida i iPhone'a, aby przenieść

• Aktywuj zaszyfrowana kopia zapasowa WhatsApp od końca do końca i zweryfikuj go za pomocą hasła

• Generuje kopię zapasową WhatsApp, która może być przywrócić na iPhonie

itoolab watsgo Guide - Przenieś WhatsApp z Androida na iPhone'a

• Będziesz mieć swój WhatsApp pomyślnie przeniesiony

itoolab watsgo - pomyślnie przenieś WhatsApp z Androida na iPhone'a

Możesz obejrzeć ten film, który pomoże ci zrozumieć wszystko w bardziej wizualny sposób. Po zakończeniu tego procesu pomyślnie przeniesiesz swoje konto WhatsApp z jednego urządzenia z Androidem na drugie dzięki iToolab WatsGo.

Czy mogę zmienić WhatsApp z iPhone’a na Androida za darmo?

Być może słyszałeś o metodzie przeniesienia WhatsApp z Androida na iOS za darmo – przez e-mail. Ta opcja istnieje, ale jest skomplikowana i ma różne wady, o których należy wiedzieć. Po pierwsze, trudno jest śledzić wyeksportowane wiadomości. Ponadto, jeśli coś się stanie podczas eksportowania wiadomości, jest całkiem prawdopodobne, że nie będzie można ich odzyskać.

Podsumowując, istnieją różne metody i aplikacje do przenoszenia WhatsApp z Androida na iPhone’a, ale większość z nich jest zawodna, niepewna i dość skomplikowana. Dlatego nasza rada jest taka zaufaj iToolab WatsGo, aby wykonać ten ważny proces.

dołącz do naszego kanału telegram