Skip to content

Jak odzyskać wiadomości tekstowe lub czaty z zablokowanych lub zgłoszonych kontaktów na WhatsApp

31 de październik de 2022

WhatsApp jest obecnie najbardziej znanym i najpopularniejszym narzędziem do przesyłania wiadomości błyskawicznych na świecie. Ponadto jest wszechstronny i bardzo intuicyjny w obsłudze. Dzięki tej aplikacji możesz udostępniać obrazy, filmy, pliki audio, wykonywać połączenia głosowe lub rozmowy wideo. ale wielu jego użytkowników zastanawiało się jak odzyskać wiadomości z zablokowanych kontaktów WhatsApp?

Jednak wraz z pojawieniem się tej klasy aplikacji pojawiło się wiele różnego rodzaju problemów. Takich jak zazdrość między parami, na przykład spontaniczne blokady lub między innymi. Krótko mówiąc, WhatsApp jest do wszystkiego i widzieliśmy wszelkiego rodzaju wiadomości związane z tą aplikacją i na pewno te, które wciąż musimy zobaczyć.

Obecnie WhatsApp ma wersję internetową o nazwie „WhatsApp Web”, dzięki której można połączyć się z komputerem bez, chociaż musisz być podłączony do smartfona ponieważ są połączone, nie jest to osobna aplikacja.

Teraz z WhatsApp możesz dostosuj wszystkie dźwięki do swoich wiadomościdzięki czemu możesz w wyjątkowy sposób zidentyfikować, kto do Ciebie pisze, mając dźwięk w Twoich ulubionych grach wideo.

Teraz bez zbędnych ceregieli zobaczymy, co naprawdę nas interesuje, a to jest wiedza, jak odzyskać wiadomości z zablokowane kontakty na WhatsApp

Teraz Czy można odzyskać wiadomości od zablokowanych kontaktów na WhatsApp? W pewien sposób, jeśli to możliwe, ale kolejne wiadomości, które byś miał wysłać zostanie usunięty, pamiętaj o tym.

Powinieneś to wiedzieć WhatsApp utwórz kopię zapasową gdzie codziennie rozmowy są zapisywane w określonym folderze na naszym urządzeniu mobilnym.

Oczywiście w przypadku modyfikacji funkcja kopii zapasowej w Ustawieniachale ważne jest to, że kopia zapasowa trwa tylko tydzień.

Więc aby odzyskać usunięte wiadomości masz ten tydzień, ale będziesz musiał również przywrócić historię wiadomości, aby to zrobić, musisz wykonać następujące kroki:

  • Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, nawet jeśli wydaje się to dziwne, jest odinstaluj WhatsApp.
  • teraz zamierzasz Ściągnij i zainstaluj aplikację ponownie.
  • Po uruchomieniu pojawia się komunikat, po aktywacji aplikacji, aby odzyskać historię rozmów, Będziesz musiał nacisnąć przycisk przywracania.
  • Poczekaj na zakończenie procesu, a będziesz miał wszystkie rozmowy, które usunąłeś poprzednio.

To są wszystkie kroki, które musisz wykonać być w stanie odzyskać wszystkie usunięte wiadomości przez pomyłkę jest to najlepsza alternatywa, jaką znajdziesz, bez wątpienia świetna strategia.

Jeśli wykonasz te kroki, jesteśmy pewni, że uzyskasz potrzebne wyniki, a my możemy je odzyskać rozmowy, które przez pomyłkę usunęliśmy.

Co powinniśmy wziąć pod uwagę, aby odzyskać usunięte wiadomości?

Przed przeprowadzeniem procesu musisz mieć następujące rozważania są obecne tak, abyś mógł robić każdą rzecz świadomie i nie mylić się z wynikami, które otrzymujesz.

Pamiętaj, że jeśli upłynęło zbyt dużo czasu możesz pobrać informacje nie ma mowy. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że masz prawidłowo skonfigurowane kopie zapasowe, aby uniknąć utraty ważnych informacji.

Wiesz już, jak odzyskać wiadomości od zablokowanego kontaktu lub po prostu odzyskać wiadomości, które skasowałeś.

Należy również pamiętać, że stracisz wszystkie wysłane wiadomościOczywiście po wykonaniu kopii zapasowej, ale jeśli utworzysz nową, utracisz poprzednie wiadomości, więc to zależy wyłącznie od Ciebie, możesz wybrać jedną lub drugą.

ikona aplikacji WhatsApp ciemne tło

Dzięki wszystkim informacjom, które masz tutaj, jesteśmy pewni, że udało Ci się odzyskać wszystko, czego potrzebujesz, więc to możesz go stosować tyle razy, ile potrzebujeszZ pewnością jest to bardzo łatwe do zrobienia.

Jeden z rzeczy, które możemy zrobić na WhatsApp jest to, że mamy możliwość wyeliminowania sprawdzania odczytu wiadomości, to znaczy możemy dezaktywować dobrze znane podwójne niebieskie sprawdzanie lub sprawdzanie wiadomości.

Kolejną wspaniałą rzeczą, którą możemy zrobić w WhatsApp, jest to, że teraz możemy usunąć notatki dźwiękowe lub głosowe, które chcemy w ramach czat lub grupy w określonym czasielub, dzięki którym możemy wykorzystać do poprawienia.

dołącz do naszego kanału telegram