Skip to content

Jak odzyskać telefon komórkowy, który nie włącza się, nie uruchamia się ani nie ładuje po zrootowaniu

27 de listopad de 2022

Oczywiste jest, że kiedy zrootujemy telefon za pomocą specjalistycznych programów lub aplikacji, takich jak IRoot, zyskaliśmy szereg całkiem ciekawych zaletinaczej nie miałoby to sensu. Wśród tych zalet jest możliwość poprawy wydajności urządzenia, oprócz żywotności baterii, zmiana oprogramowania układowego na niestandardową pamięć ROM, nie wspominając o setkach przydatnych aplikacji, które są przeznaczone wyłącznie dla użytkowników root.

Problem, który mają niektórzy ludzie, polega na tym, że po zrootowaniu urządzenia to samo nie chce się w żaden sposób włączyćChociaż tryb odzyskiwania i tryb ładowania w dół w przypadku Samsunga nadal działają, ale nie włącza się w trybie normalnym i próbujemy odzyskać telefon komórkowy.

Powoduje, że mój telefon nie włącza się po zrootowaniu

Możliwe, że kiedy zrootowałeś telefon komórkowy, użyłeś pliku, który nie był specjalnie dla modelu, pamiętaj, że jedną rzeczą jest nazwa handlowa urządzenia a innym bardzo różnym jest model tego samego. W niektórych przypadkach aplikacja jest używana do rootowania, w innych przypadkach używane są specjalistyczne programy do rootowania, takie jak VRoot, aw innych przypadkach należy dodać określone pliki, należy pamiętać o tym szczególe.

Jeśli Twój telefon w ogóle się nie włącza, jedyną opcją jest po prostu pobranie nowego oprogramowania układowego i zainstalowanie go sflashuj telefon ponownie za pomocą zapasowej pamięci ROM.

Oprócz wszystkiego, o czym wspomnieliśmy wcześniej, kolejną rzeczą, którą możemy dodać, jest to kopia zapasowa jest niezbędna wszystkich naszych danych przed rozpoczęciem jakichkolwiek czynności związanych z rootowaniem. Nie wspominając już o tym, kiedy instalujemy niestandardową pamięć ROM, która jest tam lub jeśli tracimy pliki, zdjęcia, filmy itp.

Jak odzyskać telefon komórkowy, jeśli nie włącza się po sformatowaniu

Równie rzadko zdarza się, że telefon komórkowy nie włącza się po wykonaniu rootowania, rzadko zdarza się, że masz poprawny samouczek i wykonałeś go co do joty. Pamiętaj, że na blogu masz wiele samouczków, aby dowiedzieć się, jak zrootować szeroką gamę telefonów komórkowych. Można ich używać z różnymi modelami urządzeń, a nawet z programami do rootowania przeznaczonymi specjalnie dla urządzeń z systemem Android, takich jak Androot.

polecamy zainstalować nowe oprogramowanie w telefonie komórkowym a następnie spójrz na górę, gdzie znajduje się szkło powiększające, dla konkretnego samouczka dla modelu twojego telefonu komórkowego, a nie dla nazwy handlowej, aby odzyskać telefon komórkowy, ale dla modelu.

W takich przypadkach jedynym rozwiązaniem jest ponowna instalacja oprogramowania układowego. Jeśli masz Samsunga Musisz mieć program Odin w celu przeprowadzenia tego procesu. Każda marka ma inny program, a każde urządzenie ma oprogramowanie układowe lub system.

Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć ROM lub oprogramowanie układowe określonego modelu urządzenia. Pamiętajcie, że nie mówimy o komercyjnej nazwie telefonu. Na przykład: Jeśli chcesz łatwo i prosto zrootować Samsung Galaxy S6. Ale mówimy o tym modelu.

Po zainstalowaniu oprogramowania układowego musisz sflashować telefon a jeśli zrobisz to dobrze, zobaczysz, jak to działa ponownie bez żadnych problemów.

odzyskać telefon komórkowy nie włącza się

Dlaczego mój telefon nie działa po zrootowaniu

Widocznie nie możemy tu umieścić całego procesu, ponieważ nie wiemy, jaki masz telefon. Ale na Miracomohacerlo.com kilkakrotnie publikowaliśmy samouczki dotyczące rootowania różnych urządzeń oraz instalowania oficjalnego lub niestandardowego oprogramowania układowego na telefonach różnych marek, takich jak Samsung, Sony, LG, Huawei, Motorola, Xiaomi itp.

Flashowanie oprogramowania układowego również nie jest takie skomplikowane. Właściwie to tylko kwestia podążania za samouczkami i najważniejsze jest to masz firmware swojego modelu telefonu. Aby proces nie został przerwany ani przez brak baterii, ani przez awarię kabla USB. Dlatego zalecamy posiadanie, nawet jeśli jest to 80% baterii, i używanie oryginalnego kabla USB, który nigdy nie zawodzi pod względem połączenia.

W skrajnych przypadkach nie będziesz miał innego wyjścia, jak zanieść urządzenie do serwisu technicznego. Ale jeśli telefon nie włącza się po zrootowaniu. Nie martw się, to rozwiązanie, z którego skorzystałby nawet profesjonalista. To jedyny sposób na uratowanie telefonu, a właściwie z dobrym samouczkiem jest to prostsze, niż można sobie wyobrazić. Czy te informacje okazały się przydatne? Jeśli tak, zostaw nam komentarz.

dołącz do naszego kanału telegram