Saltar al contenido

Jak odzyskać skradzione pliki, zdjęcia lub filmy z telefonu komórkowego z Androidem bez problemów

31 de mayo de 2023

Jeśli masz utraciłeś swoje pliki, zdjęcia lub filmy w wyniku kradzieży, musisz wiedzieć, jakie to frustrujące, ale przychodzimy, aby powiedzieć ci, że w takich przypadkach to nie koniec świata. Wśród innowacji, które pojawiają się każdego dnia, pojawiły się aplikacje pomagające odzyskać skradzione pliki.

Co prawda, jeśli nie masz ich zainstalowanych przed kradzieżą, nie będą pełnić funkcji, której potrzebujesz, ale bez wątpienia są ważne, aby być przygotowanym. Nigdy nie zaszkodzi być przygotowanym na odzyskanie skradzionych plików, więc te aplikacje to wszystko, czego potrzebujesz w razie problemów.

Oczywiście nie wszyscy ludzie zachowują się w ten sam sposób, ale i tak rozczarowująca jest utrata wszystkiego, co było tam od dawna, na przykład fotografii, które często są zapisem ważnych chwil. Z takich powodów wyjaśnimy, jak odzyskać pliki.

Jak odzyskać skradzione zdjęcia lub pliki?

Dzisiaj postęp technologiczny wzrósł, ale to nie znaczy, że wszystko jest rozwiązane. Niestety odzyskaj wszystkie skradzione pliki To trochę skomplikowane jeśli nie pobrałeś jednej z aplikacji, które Ci pokażemy.

Są na to sposoby odzyskaj swoje pliki, gdy masz uszkodzony ekranale w przypadku kradzieży telefonu komórkowego niezapisane informacje mogą nie być ponownie widoczne.

Nawet czy można odzyskać usunięte zdjęcia, ale kiedy mówimy o utracie telefonu komórkowego, to inna sprawa. Jednak to nie koniec świata, nadal możesz odzyskać niektóre pliki. W szczególności możesz odzyskać zdjęcia lub filmy, niezależnie od tego, czy korzystasz z Androida, czy iOS, wyjaśnimy metody.

Odzyskaj zdjęcia i filmy, jeśli masz Androida

Dla naszej korzyści, przed uzyskaniem dostępu do naszego telefonu komórkowego, Google zwykle prosi nas o założenie konta w celu rejestracji. Dzięki temu kontu wszystkie nasze zdjęcia i filmy są synchronizowane z aplikacjami Google, takimi jak Zdjęcia Google. Wszystko co musisz zrobić to uzyskać dostęp do Zdjęć Google korzystając z tego samego adresu e-mail, który masz w telefonie komórkowym, a wszystkie lub większość Twoich zdjęć powinna się pojawić.

Jak odzyskać zdjęcia i filmy, jeśli jesteś użytkownikiem iOS?

Zarówno w przypadku Androida, jak i iOS jest to prostsze niż odzyskać pliki z uszkodzonej karty SD. Wszystko co musisz zrobić to wyszukiwanie na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu i uzyskaj dostęp do iCloud, czyli chmury, w której domyślnie przechowywane są wszystkie Twoje zdjęcia i filmy.

zdjęcia na telefonie komórkowym z laptopem z tyłu

Jakie są najlepsze aplikacje do odzyskiwania skradzionych plików?

Na szczęście istnieje kilka aplikacji, które to umożliwiają może pomóc ci wyzdrowieć wszystkie lub przynajmniej większość skradzionych zdjęć, wtedy powiemy Ci, z których aplikacji możesz korzystać.

Dumpster Przywróć zdjęcia i wideo

Aplikacja, którą możesz znaleźć w Sklepie Play, z Dumpsterem będziesz mógł wykonywać tę samą funkcję, co z kosza komputera. Nawet na telefonie komórkowym, gdy usuwasz zawartość, nie jest ona całkowicie usuwana, jest przechowywana w koszu, więc dzięki aplikacji możesz odzyskać ten plik bez problemów.

DiskDigger

W przypadku, gdy właśnie zgubiłeś lub usunąłeś zdjęcie tuż przed zainstalowaniem Dumpstera, możesz zainstalować DiskDigger za pomocą tych aplikacji będziesz mógł go odzyskaćchociaż aby móc z niego korzystać, musisz mieć telefon komórkowy zrootowany.

Cofnij usunięcie

To kolejna aplikacja, z której możesz korzystać odzyskać skradzione zdjęcia, dzięki niemu możesz odzyskać każdy plik z pamięci wewnętrznej telefonu komórkowego i innych wewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Masz dwie wersje, jedna jest bezpłatna, za pomocą której możesz odzyskać tylko zdjęcia, ale masz też wersję płatną, dzięki której możesz odzyskać wszystkie rodzaje plików.

Odzyskiwanie heksamobów

Bardzo dobra aplikacja, za pomocą której można odzyskać pliki nawet po sformatowaniu urządzenia. To, co robi Hexamob, polega na wyszukiwaniu wszystkich usuniętych danych na niższych poziomach, ale to odzyskiwanie będzie zależeć od tego, w jaki sposób zostaną znalezione bloki danych usuniętych plików.

Przywróć obraz

Najlepsze w tym jest to, że możesz odzyskać wszystkie pliki w bardzo prosty sposób wystarczy pobrać aplikację i utworzyć folder, w którym można znaleźć wszystko, co chcesz odzyskać. Przywróć obraz jest w sklepie za darmo, więc możesz go szybko pobrać.

dołącz do naszego kanału telegram