Skip to content

Jak odzyskać pliki, zdjęcia i filmy z telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a z czarnym lub uszkodzonym ekranem

29 de listopad de 2022

Ty telefon komórkowy został upuszczony lub uderzony a ekran uległ całkowitemu zniszczeniu do tego stopnia, że ​​trudno jest Ci klikać w jego ikony lub poruszać się pomiędzy jego menu? Cóż, może czas zrobić kopię zapasową..

Mówimy to, ponieważ w dowolnym momencie terminal może przestać działać całkowicie, a to naraziłoby nas na ryzyko utraty absolutnie wszystkich zdjęć, wiadomości i innych przechowywanych treści.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji i chcesz odzyskać zdjęcia a telefon komórkowy z uszkodzonym ekranempo prostu musisz o tym czytać.

Rób zdjęcia telefonem komórkowym z pękniętym ekranem

Mówimy to i szczególnie podkreślamy zdjęcia, ponieważ dla wielu użytkowników jest to niewątpliwie jedno z nich najcenniejsze treści posiadają, nawet ponad wiadomościami i innymi.

Dlatego powinieneś martwić się o odzyskanie ich przed jakąkolwiek inną zawartością. Ponad wszystko jeśli ekran jest uszkodzony, ale komórka się włączy, czas to zrobić, bo jeszcze jedno minimalne uderzenie może sprawić, że będzie całkowicie bezużyteczny, możesz zapisać swoje zdjęcia lub pliki na Dysku Google.

Należy również pamiętać, że możemy je odzyskać w bardzo prosty sposób, niemal bez niedogodności.

Oczywiście trzeba mieć świadomość, że będziemy musieli spełnić pewne minimalne wymagania, jak np podłącz smartfon do komputera za pomocą kabla typu USB. Bez tego odzyskanie zdjęć jest niemożliwe.

odzyskać dane mobilne

Nie widać ekranu mojego telefonu komórkowego, a chcę zrobić zdjęcia

Następnie musisz podążać za seria kroków które szczegółowo omówimy poniżej:

  • Gdy komputer wykryje telefon komórkowy przez Kabel USBuzyskaj dostęp do plików multimedialnych
  • Spójrz na folder aparatu
  • Stwórz nowy folder lub zaznaczeniedo już utworzonego na komputerze
  • Wybierać zdjęcia które chcesz przenieść
  • włączyć Kopiuj lub Wytnij w zależności od tego, czy chcesz je zachować w telefonie komórkowym, i kliknij Wklej teraz do folderu docelowego
  • Proces zajmie wtedy kilka minut, biorąc pod uwagę, że musisz przeanalizować pojemność RAM twojego komputerawaga obrazów itp.

Jak widać, ta procedura jest naprawdę prosta i nie będziesz już musiał się martwić, ponieważ Twój telefon komórkowy jest całkowicie z ekranem zniszczone skończone łamaniezostawiając cię bez twoich cennych zdjęć.

Programy, które pomagają nam odzyskać pliki na iOS i Androida

W naszym urządzenie mobilne, które przechowujemy dużej ilości informacji zawartych w jego pamięci wewnętrznej. Kiedy nieumyślnie zgubimy lub usuniemy zdjęcie, film lub dokument, myślimy, że nie ma rozwiązania i nie jest. Istnieją programy lub aplikacje do odzyskiwania.

Następnie poznasz serię dostępnych aplikacji na Androida i iOSdzięki któremu odzyskasz pliki:

  • EaseUs Mobisaver: Dostępny na iOS, zawiera wszelkiego rodzaju oprogramowanie do odzyskiwania danych: wiadomości tekstowe, historię połączeń, kontakty, zdjęcia, filmy, WhatsApp, notatki, notatki głosowe, historię safari i wiele więcej. Łatwy w użyciu w systemach Windows i Mac, odzyskiwanie danych bezpośrednio z urządzeń z systemem iOS, tworzenie kopii zapasowych w iTunes i iCloud.
  • Koparka dysków: Jest to bezpłatna aplikacja kompatybilna z systemem operacyjnym Android, którą można pobrać ze sklepu Google Play. Pozwala odzyskać pliki z karty pamięci lub pamięci wewnętrznej. Po zapisaniu informacje zostaną przesłane bezpośrednio na Dysk Google lub Dropbox.
  • Telefon: To oprogramowanie jest kompatybilne z systemem operacyjnym iOS, działa w każdej sytuacji, w której występuje telefon komórkowy: między innymi przypadkowe usunięcie, uszkodzenie przez wodę, awaria systemu, zapomniane hasło, skradzione urządzenie, telefon bez kopii zapasowej. Pobieraj wszelkiego rodzaju informacje.
  • Kosz GT: narzędzie dla telefonów z systemem Android, które można pobrać za darmo. Korzystając z tej aplikacji nie będziesz musiał martwić się o tworzenie kopii zapasowych. Pozwala odzyskać zdjęcia, filmy i dokumenty.

Inne zalecane aplikacje to: Odzyskaj usunięte wszystkie pliki, Odzyskiwanie zdjęćusuwanie plików i Kosz śmietnika.

Czy udało Ci się odzyskać obrazy? ze smartfona z rozbitym ekranem tą sztuczką?

dołącz do naszego kanału telegram