Skip to content

Jak odzyskać i ponownie aktywować konto Uber lub Uber Eats, jeśli zostało zablokowane lub zgubiłem hasło

7 de lipiec de 2021

Uber to gwiezdna usługa, z której wielu z nas korzysta, aby się transportować ekonomicznie i o doskonałej jakości. Jest to usługa dostępna w wielu różnych krajach (oczywiście nie bez kontrowersji), jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, z tego powodu zalecamy pobranie Ubera.

Problem pojawia się, gdy jesteś zaskoczony, że zamknęli moje konto Uber Jak to rozwiązać? Zobaczmy, jak odzyskać konto Uber.

Odzyskaj konto Uber

Jest wiele powodów dlaczego zamknij konto Uber. Bardzo rzadko zdarza się również, że klienci mają zamknięte konto. To jest coś bardziej powszechnego w przypadku kierowców. Chyba że jesteś zainteresowany rezygnacją z subskrypcji, ponieważ nie podobało ci się to doświadczenie.

Problem polega na tym, że jeśli Twoje konto Uber jest zamknięte, nie ma możliwości jego odzyskania. Jedyną alternatywą, którą możesz rozważyć, jest bezpośrednia rozmowa z działem pomocy Uber za pośrednictwem poczty e-mail, wyjaśniając, co się dzieje, i pytając o to możliwość odzyskania go.

Zamknęli moje konto Uber

Jeśli jesteś kierowcą Ubera i uważasz, że Twoje konto jest zamknięte. Jest bardzo możliwe, że jest to spowodowane jakimś problemem, który miałeś z pasażerem, który złożył roszczenie lub z powodu jakiegoś procesu, który nie został określony. Jak zawsze, możesz skontaktować się z obsługą platformy, jeśli uznasz, że wygodniej jest podjąć próbę odzyskania zamkniętego konta Uber.

Musisz pamiętać, że konta generalnie nie są zamykane, ponieważ tak, nie jest to normalne. Więc jeśli ci się to przydarzy, musi to być coś całkiem poważnego. W każdym razie w większości przypadków okazuje się to o wiele łatwiejsze załóż nowe konto i zacznij od zera, starając się nie popełnić tego samego błędu.

Częste powody zamknięcia konta

Bycie kierowcą Ubera może przynieść Ci wiele korzyści ekonomicznych, dlatego zalecamy zarejestrowanie się do niego i wcześniejsze poznanie wszystkich wymagań, jest to bardzo ciekawy dodatek dla wielu osób, które korzystają z niego na co dzień. Ale oczywiście, jak wszystko w życiu, istnieją pewne zasady, których należy przestrzegać i Uber traktuje je bardzo poważnie, aby: gwarantować jakość usługi a tym samym być w stanie utrzymać dobrą bazę użytkowników.

Jedyną alternatywą jest bezpośrednia komunikacja z nimi, mówienie szczerze i jeśli to konieczne podać wszystkie wymagane dane aby móc jak najlepiej radzić sobie z tą sytuacją. Ale od teraz ostrzegamy, że szanse na odzyskanie konta są dość niewielkie.

mobilny na białej powierzchni

Zapomniałem konta Uber

Tworząc konto Uber, musimy podaj numer telefonu, również e-mail i możesz połączyć konto z Facebookiem. Są to ważne dane, ponieważ mogą być dla nas bardzo przydatne w celu odzyskania danego konta.

W przypadku, gdy nie możesz wejść do Ubera, ponieważ nie pamiętasz danych do tego celu i masz je połączone z Facebookiem. Wszystko, co musisz zrobić, to „Zaloguj się przez Facebooka” i to wszystko. W ten sposób będziesz mógł wejść na swoje konto Uber bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek danych.

Bez połączenia z Facebookiem

Jeśli nie połączyłeś swojego konta na Facebooku. Następnie alternatywą, którą pozostawiłeś, jest użycie wiadomości e-mail, aby wysłać Ci hasło lub numer telefonu, który połączyłeś z kontem.

Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć „Odzyskaj konto„Lub”Zapomniałem hasła”. Przeniesie Cię na nową stronę, na której będziesz musiał podać adres e-mail lub numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji w Uber, aby mogli wysłać Ci nowe hasło.

To najprostszy sposób odzyskać konto Uber. Ale co, jeśli nie pamiętam żadnej z tych danych? W takim przypadku jesteś bardzo skomplikowany, ponieważ odzyskanie konta Uber jest prawie niemożliwe.

Możesz wysłać wiadomość do wsparcia z oficjalnej strony internetowej, ale bardzo rzadko zdarza się, że w takich przypadkach zwracają zbyt dużą uwagę. Najlepszą rzeczą byłoby utworzenie nowego konta, co byłoby znacznie szybsze niż konieczność zmagania się i czekania na zwrot konta.