Skip to content
VLC

Jak odtwarzać wiele filmów lub utworów z rzędu lub w tym samym czasie w VLC Media Player

3 de kwiecień de 2021

Plik reprodukcja naszego materiału cyfrowego ulubiony, będzie to coś, co zawsze spełnia nasze wymagania. Od jakości reprodukcji, przez jej wewnętrzne funkcje, po możliwości, jakie daje wybrany przez nas odtwarzacz wideo lub muzyczny, ale zawsze z myślą o najlepszych, czyli najlepszych odtwarzaczach.

Niewątpliwie w kategorii doskonałości wyróżnia najnowsze wersje VLC Media Player, ten odtwarzacz jest praktycznie ikona w świecie komputeróworaz miłośnicy muzyki i wideo.

Ale jego funkcje są zawsze poprawnie zaprogramowane. Zobaczmy więc, jak odtwarzać wiele filmów lub piosenek z rzędu lub w tym samym czasie w VLC Media Player.

Dlaczego VLC Media Player to najlepszy wybór?

Teraz staje się coraz bardziej konkurencyjny na rynku, we wszystkich aspektach, jakie możemy sobie wyobrazić, dlatego zawsze będą istniały inne alternatywy dla VLC Media Player.

Ale tradycja i stabilność, którą platforma utrzymuje przez lata, nadal stawia ją wśród głównych opcje odtwarzania.

Może mieć pewne wewnętrzne szczegóły, takie jak problem z kodekiem VLC, ale to nic innego jak aktualizacja nie naprawiajcie w pośpiechu. Pamiętajmy zawsze, że ten odtwarzacz jest znany na całym świecie ze swojej wysokiej stabilności.

Co sprawia, że ​​stale się rozwija. Jednak są szczegóły wewnętrzne, takie jak ustawienia trzeba to zrobić, aby na przykład móc odtwarzać kilka filmów lub piosenek z rzędu lub w tym samym czasie.

Ale kiedy już to zrobisz, platforma obnosi się ze swoją wielką zaletą, która czyni ją sławną stabilność i świetna kompatybilność.

Jak odtwarzać wiele utworów z rzędu lub w tym samym czasie za pomocą VLC Media Player

Przejdźmy bezpośrednio do tematu, który nas dotyczy, a chodzi o odtwarzanie wielu filmów lub piosenek pod rząd lub w tym samym czasie może brzmieć normalnie lub domyślnie jest już uwzględniony w odtwarzaniu.

podekscytowana dziewczyna słucha muzyki na słuchawkach

I rzeczywiście tak jest, tyle tylko, że należy go skonfigurować, ponieważ VLC Media Player dostosowuje się do kryteriów każdego użytkownika. Żeby to zrobić musimy wykonać serię kroków chronologiczny, który szczegółowo opisujemy poniżej:

  • Pierwszą rzeczą będzie konfiguracja odniesienia. Dzieje się tak, ponieważ VLC Media Player daje użytkownikowi możliwość skonfigurowania i zorganizowania systemu wewnętrznego, tak aby nic nie było narzucane.
  • Platforma VLC Media Player wyświetla na początku podstawową konfigurację, dzięki czemu ma zastosowanie do wszystkich. w tym celu przechodzimy do sekcji narzędzi, która znajduje się u góry. Tam klikniemy preferencje.
  • Kontynuujemy postęp w konfiguracji w przestrzeni opcji preferencji. Tam przejdziemy do sekcji, która mówi nam lub daje nam możliwość pokaż więcej preferencji. Ten znajdujący się bezpośrednio na dole.
  • Tam zostanie wyświetlony pasek boczny, w którym musimy kliknąć opcja listy odtwarzania.
  • Następnie wybierzemy plik powtórz wszystkie opcje.
  • Opcję możliwości powtórzenia tej samej piosenki można zobaczyć w ten sam sposób, czyli opcję powtórz aktualny element.
  • Gdy to wszystko zostanie zakończone. Powinniśmy Zapisz ustawienia dokonane w sekcji preferencji.

Odtwarzaj wiele filmów jednocześnie w VLC Media Player

Oczywiście VLC Media Player nie ogranicza się tylko do odtwarzania muzyki, co z pewnością jest świetnym narzędziem. Widzimy również jedną z opcji, dla których VLC Media Player jest tak poszukiwany.

I chodzi o twoje jakość i stabilność odtwarzania Wideo. Co stanowi idealne narzędzie zapewniające kompleksowość i wysokie standardy usług.

Podobnie jak w przypadku muzyki, platformę odtwarzania można skonfigurować tak, aby była w stanie odtwórz wiele filmów. Postępowanie zgodnie z tym samym procesem, czyli modyfikacja wewnętrznych preferencji platformy VLC Media Player.

Przechodzimy do preferencji, a kiedy już tam odznaczymy, plik ustawienie fabryczne, które zezwala tylko na jeden filmpo odznaczeniu rozpoczniemy zapisywanie wprowadzonych ustawień i ponowne uruchomienie programu.

dołącz do naszego kanału telegram