Skip to content

Jak odsłuchać notatkę głosową bez otwierania WhatsApp (przykład)

28 de luty de 2021

Jedną z tych funkcji aplikacji do przesyłania wiadomości jest właśnie możliwość wysyłać notatki głosowe lub dźwiękowe. Jest to niezwykle przydatne, gdy chcesz wysyłać szybkie wiadomości bez tracenia czasu na pisanie lub wykonywanie połączeń lub połączeń wideo w WhatsApp; coś, co ta aplikacja miała już od jakiegoś czasu. Ale co, jeśli chcesz posłuchać notatki głosowej bez otwierania WhatsApp?

Jednak w niektórych telefonach komórkowych kiedy słuchamy dźwięku z WhatsApp pozostaje z podwójnym niebieskim zaznaczeniem. Oznacza to, że druga osoba wie, że słyszeliśmy wspomniany dźwięk. Jest to duży problem, ponieważ bez względu na to, ile wyłączyłeś opcję „Przeczytaj potwierdzenie”Niebieskie podwójne zaznaczenie wygląda tak samo.

Dlatego w tym artykule zobaczymy jedną z wielu sztuczek, które oferuje WhatsApp; łatwo to wiedzieć jak słuchać notatki głosowej bez otwierania tej aplikacji. Jest to dość łatwe do zrobienia iw ten sposób unikniemy poinformowania drugiej osoby, że słyszeliśmy wspomniany dźwięk.

Jest to niezwykle prosta metoda, dzięki której nie musisz mieć dużej wiedzy na temat Androida, WhatsApp ani rootowania urządzenia mobilnego.

Zobaczymy krok po kroku jak słuchać dźwięku bez otwierania WhatsApp w następnym samouczku. Za kilka minut nikt nie będzie wiedział, że słuchasz wszystkich nagrań lub notatek głosowych, które Ci wysyłają, co również pomaga poprawić naszą prywatność.

Słuchaj audio WhatsApp bez otwierania czatu

Musimy pobrać aplikację o nazwie „VLC dla AndroidaTa aplikacja jest właściwie odtwarzaczem wideo, który stał się popularny dawno temu w systemie Windows i który jest dostępny również na urządzeniach z Androidem. Możesz pobrać aplikację WhatsApp lub wyszukać ją w wyszukiwarce Sklepu Play.

To, co musimy zrobić, aby odsłuchać notatkę głosową bez otwierania WhatsApp, jest po prostu otwarte VLC dla Androida po zainstalowaniu. Kiedy to zrobimy, musimy przejść do ikony trzech poziomych linii, które znajdują się w lewej górnej części ekranu.

Tutaj będziesz musiał wybrać sekcję „Lornetka składana„A tym, który musimy wybrać, jest folder”Pamięć wewnętrzna”. Następnie musimy iść do końca, aż znajdziemy folder „Whatsapp”.

wiadomość z powiadomieniem WhatsApp

Jak słuchać notatek głosowych bez otwierania WhatsApp

Teraz widzimy kilka folderów, a ten, który nas interesuje, to folder „Media”. Po tym będziemy musieli ponownie przejść do końca i wybrać folder „Notatki głosowe WhatsApp„Które w kilku słowach byłyby notatkami głosowymi, które otrzymujemy w aplikacji.

Jeśli spojrzysz na foldery w tej sekcji, są one uporządkowane według numerów. Te liczby to w rzeczywistości daty ”202021„Oznacza to, że został wysłany 2 stycznia. Więc znalezienie dźwięku, który ci wysłali, nie jest wcale skomplikowane.

Po wejściu do tego folderu będziesz mógł zobaczyć wszystkie wysłane pliki audio. Audycje są nadal uporządkowane według dat: „PTT-20200105„Oznacza to, że dźwięk był wysłane 1 maja 2020 r.

Po zlokalizowaniu interesującego nas dźwięku, jedyne, co będziemy musieli zrobić, to po prostu wybierz wspomniany dźwięk, a my go odtworzymy. Ale jeśli nie możesz odtwarzać dźwięku na swoim WhatsApp, będziesz musiał ponownie uruchomić aplikację.

W ten sposób możemy słuchaj dźwięku, który został do nas przesłany za pośrednictwem aplikacji, bez konieczności otwierania WhatsApp i bez wiedzy drugiej osoby, że to słyszeliśmy. Idealny, gdy nie chcesz odpowiadać w danej chwili.

dołącz do naszego kanału telegram