Skip to content

Jak odpowiedzieć na wiadomości WhatsApp, Instagram lub Facebook w zabawny i zabawny sposób za pomocą GIF-a

8 de luty de 2023

Jest wiele zabawnych rzeczy śmieszne w Internecierzeczy, którymi możesz się cieszyć sam lub dzielić się ze znajomymi, od możliwości oglądania seriali i filmów, filmów na YouTube, grania w gry online i setek innych rzeczy.

Jak odpowiedzieć na śmieszne wiadomości WhatsApp za pomocą GIF-a?

Ale bez wątpienia jedna z tych rzeczy, które są obecnie zbyt modne to słynne GIF-ymówię, że stały się modne, ponieważ dzięki sieciom społecznościowym, takim jak Facebook, gdzie można nawet wysyłać prywatne wiadomości lub komentować za pomocą animowanych GIF-ów, wspaniale jest móc wyrazić siebie w ten sposób.

Jeden z cechy, które wszyscy lubimy To jest ten, który mają GIF-y, a nawet więcej, jeśli są super zabawne, nawet uchwycić emocje chwili, aby zabawić innych ludzi, a tym bardziej, gdy możemy tworzyć własne GIF-y.

Coś całkiem zabawnego jest, gdy możemy konwertować filmy na GIF-y, chociaż brzmi to skomplikowanie, jest bardzo łatwe do zrobienia i są dwie alternatywy Wiem, że ci się spodobają.

Pierwsza opcja jest taka, że ​​jeśli masz urządzenie z Androidem, możesz tworzyć GIF-y z dowolnego wideo, które masz na swoim urządzeniu, zwłaszcza jeśli ma ono również system operacyjny Android nie będzie to takie skomplikowane i możesz udostępniać go we wszystkich swoich sieciach społecznościowych.

Inną opcją jest to, że możesz konwertować filmy na GIF-y tylko za pomocą aplikacji WhatsApp, co jest czymś niesamowitym, ponieważ zrobisz to natychmiast móc podzielić się nim z kimś innym a nawet jeśli jest to GIF przedstawiający zabawny film przedstawiający czas spędzony z tą osobą.

Teraz możesz pobierać pliki GIF w dość prosty sposób

Animowane pliki GIF mogą być używane w wielu różnych sytuacjach, gdy chcesz wyrazić coś w rozmowie, którą prowadzisz w aplikacji lub na czacie w sieci społecznościowej za pośrednictwem przeglądarki, możesz nawet pobierz GIF-a i zapisz je na swoim komputerze, aby móc z nich korzystać w dowolnym momencie, kiedy uznasz to za stosowne.

Istnieją GIF-y wszelkiego rodzaju i na każdy gust, oprócz możliwości używania ich przy każdej okazji, co niewątpliwie daje miejsce do zabawy z nimi, baw się dobrze ze swoimi przyjaciółmi i udostępniaj, jak powiedziałem, główne sieci społecznościowe.

Chociaż GIF-y są nie tylko animowane dla memów, ale w rzeczywistości są formatem obrazu, wiele obrazów ma ten format, mimo że może mieć gorszą jakośćktóry czasami pozostaje niezauważony, jest znacznie mniejszy niż jakikolwiek obraz JPG, nie mówiąc już o PNG lub BMP.

Ale jeśli chcesz wiedzieć, gdzie możesz pobierz GIF-a Chcę więc polecić Ci kilka całkiem kompletnych stron internetowych, z których możesz pobrać dużą liczbę darmowych animowanych GIF-ów, aby móc z nich korzystać przy dowolnej okazji.

lalka z koszem

W ten sposób będziesz mógł pobrać najlepsze i najśmieszniejsze GIF-y

Pierwsza strona, którą chcę polecić do pobierania GIF-ów, jest dobrze znana i używana, na pewno skądś brzmi znajomo i jest to GIPHY, strona internetowa, która ma za dużo gifów i są nawet uporządkowane według kategorii, dzięki czemu możesz znaleźć najbardziej odpowiedni dla tego, czego szukasz.

Druga ze stron, które chcę polecić, jest trochę mniej kompletna, ale jednocześnie nie jest tak skupiona na tym, jakie byłyby memy i GIF-y z humorem, nazywa się animowanymi gifami i w niej znajdziesz ogromna różnorodność obrazów do pobrania GIF.

Po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy ten, który chcesz pobrać, i kliknij „Zapisz obraz jako…” i to wszystko, masz już GIF na swoim komputerze.

A jeśli chciałbyś mieć dość wyjątkową tapetę, najlepiej byłoby, gdybyś miał GIF na tapecie, chociaż brzmi to całkiem niemożliwie, w rzeczywistości jest to coś, co można zrobić w łatwy i szybki sposób, to jest najlepsze.co można zrobić z dowolny GIF, który chcesz.

Ponadto możesz pochwalić się nim w dowolnym miejscu, w tym również wysłać znajomym oryginalną tapetę, którą posiadasz, ponieważ nie jest zwykle widoczne, jaka jest tapeta ruchomy obraz i wiele osób, widząc, że jest tak wyjątkowa, również chce tę tapetę.

Mamy nadzieję, że ten samouczek bardzo Ci się spodobał i że teraz możesz pochwalić się nim znajomym lub przyjaciołom najlepsze GIF-y a także baw się rozmowami w różnych aplikacjach sieci społecznościowych, które są Twoimi ulubionymi.

Jeśli masz jakieś pytania i chcesz, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz to zrobić zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram