Skip to content

Jak odpowiedzieć na Facebooku za pomocą awatara? – Zaktualizować

14 de listopad de 2021

Facebook jest siecią społecznościową par excellence, z tym wszystkim zaczęło się to wszystko z sieci społecznościowych i czy sieć społecznościowa? więcej jest stale aktualizowanych przynosząc nam wiele interakcji. Jedną z najnowszych aktualizacji, które przyniósł ze sobą Facebook, są awatary. Ten nowy tryb umożliwia tworzenie własnego awatara na swoim obrazie i podobieństwie, możesz także reagować na niego w komentarzach jako naklejki lub podczas czatowania ze znajomymi. Chcesz odkryć, jak możesz to zrobić? Później pokażemy Ci, jak możesz odpowiedzieć znajomym, używając swojego awatara na Facebooku.

Co zrobić, aby stworzyć swój spersonalizowany awatar na Facebooku?

Aby stworzyć awatara na platformie Facebook, wystarczy przejść na dół ekranu, gdzie znajdują się trzy poziome linie. Tam zjeżdżasz w dół i dotykasz opcji „zobacz więcej”, po czym musisz kliknąć w miejscu, w którym jest napisane Awatary. Wybierasz 'dalej’ a potem 'start’ i na końcu przychodzi najfajniejsza, musisz wybrać cechy swojego awatara, takie rzeczy jak: odcień skóry, włosy, jej ubrania i inne dodatki.

Jak odpowiadać na komentarze na Facebooku za pomocą awatara?

Wejdź do aplikacji Facebook i stwórz swojego awatara (pamiętaj, że jeśli nie stworzysz własnego awatara, nie będziesz mógł odpowiadać nim na komentarze, więc jeśli opcja stworzenia awatara się nie pojawi, musisz rozwiąż go, aby kontynuować.) Po utworzeniu swojego awatara musisz ponownie wejść do aplikacji Facebook lub po prostu przejść do ściany wiadomości, tam poszukasz publikacji, do której chcesz odpowiedzieć na komentarz za pomocą swojego awatara.

Przytrzymaj komentarz, na który chcesz odpowiedzieć, przez kilka sekund, a pojawi się okno, w którym musisz wybrać „Odpowiedz”, a następnie na pasku pisania znajdź ikonę uśmiechniętej twarzy. Tam kliknij swojego awatara i voila, możesz odpowiedzieć różnymi reakcjami. Ponadto, jeśli masz najnowszą aplikację Facebook, możesz odpowiadać bezpośrednio na wybrane komentarze, dotykając opcji „odpowiedz”, która pojawi się na dole komentarza. I to są dwa sposoby odpowiadania na komentarze na Facebooku.

Sugerowany awatar

Możesz również odpowiedzieć, wybierając opcję „odpowiedz” pod komentarzem, na który chcesz odpowiedzieć, raz tam wybierz ikonę szczęśliwej buźki, Gdy go wybierzesz, a nie utworzysz swojego awatara, sugerowany awatar pojawi się na pasku pisania, ta sugerowana opcja awatara zostanie rozpoznana, ponieważ zamiast awatara jako takiego zobaczysz ikonę różowej twarzy z dużymi i uśmiechniętymi ustami , dotknij go, a poniżej zobaczysz opcję „Utwórz swój awatar”.

naklejka z awatarem

Twój własny awatar

Po wykonaniu poprzedniego kroku i wybrał opcję „Utwórz swój awatar”, będziesz musiał go dostosować, w tym celu otworzy się karta, która Zaprowadzi cię do prostego i bardzo prostego wyjaśnienia, które składa się z dwóch kroków, jak stworzyć awatara i jaka jest jego funkcja w systemie.

Wyjaśni, że możesz mieć serię własnych spersonalizowanych naklejek z awatarem, którego zrobisz. Pierwszym krokiem wyjaśnienia jest to, że musisz kliknąć „Dalej”, a w drugim kroku nacisnąć „Start”, w ten sposób zgodzisz się na stworzenie własnego awatara. Teraz musisz tylko zadbać o dostosowanie go do swoich upodobań.

Gdzie jest już spersonalizowany awatar edytowany na Facebooku?

Zobaczysz, że będzie przycisk edycji, dzięki któremu możesz edytować swój już spersonalizowany Avatar, a więc jeśli chcesz mieć możliwość modyfikowania jego wyglądu, zmiany jego ubrania lub ulepsz dowolną funkcję, którą chcesz. Możesz je nawet wymyślić, możesz też edytować je w inny sposób, na przykład wprowadzając „ustawienia” i wchodząc do menu, aby kliknąć opcję „zobacz więcej”.

Naciśnięcie tej opcji spowoduje wyświetlenie zakładki Awatary, Musisz tam kliknąć i to wszystko, potem musisz tylko edytować to według własnych upodobań, aby móc mieć go gotowym, gdy odpowiadasz na komentarze, które chcesz, z własnymi naklejkami swojego spersonalizowanego Avatara.

dołącz do naszego kanału telegram