Skip to content

Jak odinstalować lub usunąć Go Launcher i Hola Launcher na Androidzie Szybko i łatwo?

3 de sierpień de 2021

Kiedyś wcześniej rozmawialiśmy o Go Launcherze, jako jednym z wielu systemów, które mieliśmy pod ręką, gdy naszym pomysłem było dostosowanie urządzenia mobilnego za pomocą System operacyjny Android. Teraz w ten sam sposób wiemy, że wielu użytkowników może żałować, że go zainstalowało, i teraz zastanawiają się, jak odinstalować Go Launcher.

Dokładnie, jeśli brakuje Ci natywnej konfiguracji urządzenia z Androidem za posiadanie zainstalowany Go LauncherMusisz wiedzieć, że procedura odinstalowania tego launchera nie jest zbyt skomplikowana, choć ma pewne tajemnice. W tym artykule dowiesz się, jakie są najprostsze metody usunięcia Go Launchera lub Go Launchera, bez pozostawiania śladów jego używania na smartfonie.

Chociaż nauczymy się, jak usunąć Go Launcher na Androida, używając w tym przypadku a Urządzenie Samsung Galaxy E5, DPowinieneś wiedzieć, że podstawa procedury jest taka sama, więc nie powinno być wielu zmian. Poza tym ważne jest, aby pamiętać, że po odinstalowaniu Go Launchera może być konieczne wprowadzenie kilku innych zmian w oryginalnej konfiguracji urządzenia.

Najlepsze jest to, że wiesz, które są najlepsze Launchery, które zużywają mniej zasobów lub zużywają mniej pamięci RAM, w ten sposób możesz pobrać dobry Launcher, który nie waży tak dużo.

Jak odinstalować GO Launcher na Androida

Aby usunąć Go Launcher z naszego Urządzenie mobilne z Androidem, pierwszą rzeczą, którą będziemy musieli zrobić, to wyeliminować wszystkie komponenty, które są częścią programu uruchamiającego, aby nie były przechowywane na komputerze. Możemy to zrobić w Ustawieniach, Menedżerze aplikacji, a w części Pobrane poszukać aplikacji do usunięcia, która oczywiście jest niczym innym jak Go Launcherem.

W zakresie opcji aplikacji pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to usunąć całą zawartość Go Launchera, od czego możemy zacząć od wyeliminowania pamięci podręcznej i danych, dezaktywacji powiadomień. Wtedy nadejdzie czas, aby wymuś zamknięcie Idź Launcher, a kiedy wykonamy wszystkie te kroki, będziemy mogli tylko całkowicie odinstalować Go Launcher.

Po całkowitym odinstalowaniu Go Launchera wracamy do Startu urządzenia i wciskamy przycisk Home, aby wybrać natywną aplikację naszego terminala, z której chcemy korzystać. W tym przypadku, ponieważ jest to Samsung, wiemy, że warstwa dostosowywania Koreański to tak zwany TouchWiz, choć w innych przypadkach mamy inne, które musimy wybrać.

Oczywiście po odinstalowaniu Go Launchera utracisz wszystkie ikony, motywy, tapety, panele powiadomień, widżety i wszelkie inne treści, które zostały wcześniej zainstalowane wraz z launcherem. W każdym razie nie możemy przestać nalegać, że jeśli lubisz wyrzutnie, prawda jest taka, że ​​jest ich bardzo niewiele lepszy niż Go Launcher, więc nie powinieneś przestawać próbować.

Często wspominaliśmy, że urządzenia mobilne z Androidem mają opcje dostosowywania znacznie przewyższające większość ich konkurentów pod względem środowisk dla inteligentnych terminali, takich jak smartfony. Cóż, jeden z najłatwiejszych sposobów dostosowania a Urządzenie mobilne z Androidem To dzięki użyciu słynnych wyrzutni lub wyrzutni, jak chcesz je powiedzieć.

W każdym razie istnieje wiele wyrzutni, które możemy polecić wszystkim, którzy chcą dostosować każdy aspekt swojego sprzętu, chociaż wśród najlepszych jest to niezbędne porozmawiaj o Hello Launcherze. Teraz możliwe jest również, że po użyciu którejkolwiek z tych aplikacji dostosowujących, zmęczymy się nimi, a potem nadszedł czas, aby spróbować odinstalować Hola Launcher.

Jak każdą inną aplikację, którą wcześniej zainstalowaliśmy na naszym smartfonie, nie ma zbyt wielu niedogodności w momencie usuń Hola Launcher, chociaż musimy zastanowić się nad pewnymi podstawowymi pytaniami. Hello Launcher, jako dobry launcher, wpływa na większość elementów telefonu pod względem oprogramowania, więc musimy wyeliminować całą jego zawartość.

Usuwanie Hola Launchera

Jak powiedzieliśmy wcześniej, zawsze musimy wiedzieć, że zainstalowaliśmy Hola Launcher lub jakikolwiek inny program uruchamiający, co nie jest równoznaczne z usunięciem aplikacji z ekranu głównego niż jakakolwiek inna popularna aplikacja. Dzieje się tak, że jeśli po prostu przeciągniemy jego ikonę do kosza na ekranie, usuniemy ikonę, tak, ale będzie nadal działać i cała jej zawartość zostanie zainstalowana na naszym komputerze.

Dlatego przede wszystkim musimy upewnić się, że usuniemy całą zawartość Witaj Launcher, co nie zajmuje nam zbyt wiele czasu, aby przejść klasyczną trasą z Ustawień, Menedżera aplikacji, a następnie wybierając tę ​​aplikację. Gdy znajdziemy Hola Launcher, zobaczymy, że pojawiają się różne opcje, następujące: Wymuś zatrzymanie, Odinstaluj i Usuń dane, z których będziemy korzystać we wszystkich przypadkach.

usuń witaj mobilną wyrzutnię

W pierwszej kolejności wybierzemy opcję Force stop, o ile sprawimy, że Hola Launcher przestanie być uruchomioną na nim warstwą dostosowywania. ekran naszego telefonu. Po zakończeniu tego kroku klikamy Usuń dane, a po usunięciu tych treści, dopiero wtedy musimy przejść do opcji Odinstaluj aplikację.

I oczywiście, jeśli zdecydowaliśmy się wyeliminować Hola Launcher, możliwe, że albo chcemy określić jako zestaw personalizacji zawartości do zwykłej warstwy naszego telefonu, albo nowy launcher. W obu przypadkach musimy postępować zgodnie z tą samą procedurą, ponieważ musimy dotknąć przycisku Home, a następnie wybrać preferowaną warstwę, w tym przypadku TouchWiz z Samsunga Galaxy.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić i którą zalecamy, jest to, że wiesz, jak zmienić dowolnego Androida w Samsung Galaxy S8 z określonym Launcherem, dodatkowo to będzie coś całkiem oryginalnego i na pewno pokochasz go, ponieważ jest to dość efektowny projekt. Zalecamy, abyś wiedział, które są najlepsze programy uruchamiające Androida