Skip to content

Jak odinstalować Instagram Beta z telefonu z Androidem lub iPhone’a?

13 de październik de 2021

Bardzo modne jest używanie wersji beta aplikacji, aby móc dowiedzieć się, jakie wiadomości oferuje nam, zanim trafią one do publicznej wiadomości. W tym sensie Instagram, jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie, uruchomiła tryb testowy. Ale możliwe, że jakieś problemy są obecne i wtedy chcesz wiedzieć jak odinstalować wersję beta Instagrama ze smartfona.

Instagram to platforma używana przez miliony użytkowników na całym świecie i dzięki niej skutecznie komunikują się za pomocą wiadomości tekstowych lub audio. Ale możliwe jest również wysyłanie filmów, emotikonów, naklejek, wykonywanie połączeń wideo, a nawet oglądanie transmisji na żywo. I to bez mówienia o słynnych historiach na Instagramie.

Ale jeśli chodzi o nowości, niektóre aplikacje uruchamiają swoje wersje beta i wielu użytkowników pobiera je, aby jako pierwsi wypróbować nowe funkcje. Jednak niestety ta aktualizacja może nie działać w sposób, jakiego oczekujesz. A potem wolisz odinstalować go z telefonu komórkowego, a w tym artykule powiemy Ci, jak możesz to zrobić.

Jakie problemy mogą się pojawić będąc użytkownikiem Instagram Beta?

Ważne jest, aby znać jako użytkownik dowolnej aplikacji, która uruchamia swoją wersję beta lub próbną. Że może to stwarzać wiele problemów lub niedogodności podczas korzystania z niego, dlatego zawsze musisz brać ten szczegół pod uwagę. Następnie powiemy Ci, jakie mogą być problemy, które możesz napotkać podczas korzystania z wersji beta Instagrama na telefonie komórkowym.

Zamyka się

Jedną z najczęściej powtarzających się awarii, jakie mają użytkownicy podczas korzystania z wersji beta Instagrama, jest to, że sam się zamyka. Ten nieoczekiwany błąd może mieć dwie możliwe przyczyny, z których pierwszą jest to, że urządzenie mobilne nie masz wystarczającej ilości pamięci RAM. A drugi jest spowodowany problemem, który pojawia się podczas pobierania aplikacji.

Dlatego, jeśli chcesz rozwiązać problem nieoczekiwanego zamykania aplikacji, sugerujemy zwolnienie miejsca w pamięci w pierwszej kolejności. W takim przypadku możesz odinstalować inne aplikacje, których nie używasz. Innym możliwym rozwiązaniem, które możesz wybrać, jest ponowne uruchomienie urządzenia mobilnego, a następnie wymuszenie działania aplikacji.

Masz funkcje „Niedostępne” dla innych użytkowników

To kolejny problem, z jakim mają do czynienia użytkownicy korzystający z wersji beta Instagrama, a mianowicie, że tylko oni mogą mieć nowe funkcje, które ma ta aktualizacja. Dlatego inni użytkownicy, którzy nie pobrali wersji beta, nowe funkcje nie będą dostępne.

Jaka jest procedura, którą należy wykonać, aby usunąć wersję beta Instagrama?

Teraz, jeśli podczas korzystania z wersji beta Instagrama czujesz, że wady lub problemy, które ma, przeważają nad korzyściami. Następnie wskazane jest odinstalowanie go ze smartfona a następnie powiemy Ci kroki, które należy wykonać, zgodnie z używanym systemem operacyjnym. Urządzenie działające z systemem Android lub iOS.

kobieta odinstaluj Instagram

Na Androidzie

Pierwszym krokiem do naśladowania jest wejście do wirtualnego sklepu Google, Sklepu Play lub zalogowanie się na swoje konto Google. W środku przejdź do lewego górnego rogu i kliknij ikonę z trzema liniami, aby uzyskać dostęp do menu. Następnym krokiem jest kliknięcie opcji ’Moje aplikacje i gry’i w tym nowym oknie będziesz szukał zakładki’ Beta’.

Gdy go znajdziesz, wybierzesz go, naciskając go, a ekran pokaże teraz wszystkie wersje beta aktywowane na telefonie komórkowym. Następnie znajdziesz i wybierzesz aplikację, z którą mamy do czynienia, czyli Instagram. Teraz zobaczysz na ekranie opcję „Wyjdź”, która znajduje się obok opcji „Więcej informacji”.

Następnie kliknij opcję „Wyjdź”, a na ekranie pojawi się komunikat z pytaniem, czy chcesz wyjść z programu Beta. Aby potwierdzić wydanie tej wersji, wystarczy kliknąć opcję „Wyjdź”.

Z urządzeniem iOS

W przypadku urządzeń z systemem iOS procedura wygląda następująco: wejdź do wirtualnego sklepu Apple, czyli w App Store. Będąc w nim, klikniesz to na pasku opcji, aby wyszukać i wybrać sekcję „Moje aplikacje”.

Ta akcja przeniesie Cię do swojego okna i teraz musisz poszukać zakładki „Beta”. Po naciśnięciu wszystkie aplikacje, które są w wersji beta na telefonie komórkowym, zostaną wyświetlone na ekranie, a ostatnim krokiem jest wybranie opcji „Wyjdź” i voila, zostaną odinstalowane.

Co stanie się z Twoim kontem na Instagramie po odinstalowaniu aplikacji Beta?

Są użytkownicy, którzy mogą obawiać się odinstalowania aplikacji Instagram Beta ze swojego smartfona. A to dlatego, że później mogą mieć problemy z już utworzonym kontem, ale prawda jest taka, że ​​nic złego się z nią nie stanie.

instagram mobilny

Jeśli więc zdecydujesz się usunąć tę wersję beta z telefonu, zrób to bez obaw, a zobaczysz, jakie to proste. Oprócz tworzenia zdjęć panoramicznych na swoje konto na Instagramie i w ten sposób już wiesz jak odinstalować wersję beta Instagrama na telefonie komórkowym.