Skip to content

Jak odblokować konto na Facebooku za pomocą tymczasowej lub trwałej blokady?

29 de kwiecień de 2022

Facebook jako sieć społecznościowa, w której miliony ludzi pozostają w kontakcie w tym samym czasie, stale monitoruje cały ruch, który ma miejsce na tej stronie, prawdę mówiąc czasami coś się z nim stanie, ale to może być błąd programisty , które później poprawili i dlatego przekazują dalej zawsze wprowadza ulepszenia na swoich platformach.

Istnieją pewne warunki i warunki użytkowania, należy to wziąć pod uwagę przy tworzeniu profilu na Facebooku i że jako użytkownicy ważne jest, abyśmy przeczytali i zrozumieli, aby uniknąć niespodzianek, gdy chcemy wejść na konto i po n-tym wpisaniu hasła zdajemy sobie sprawę, że nasze konto jest zablokowane, czasowo lub na stałe.

Oczywiście, aby wiedzieć, jak odblokować lub ponownie aktywować konto na Facebooku, konieczne jest, aby dokładnie wiedzieć, dlaczego został zablokowany i pamiętaj, że istnieje oświadczenie o prawach i obowiązkach na Facebooku, które powinieneś przeczytać, zanim będziesz wiedzieć, co zrobiłeś źle. Istnieje również blokada, którą może spowodować kontakt, który nie chce, abyś widział jego ścianę.

bo oczywiście istnieje szereg zasad, których należy przestrzegać podczas korzystania z sieci społecznościowej i dobrze byłoby przeczytać przed wejściem na Facebooka, ale te rzeczy dotyczą tego, co można, a czego nie można zrobić, na przykład jeśli wrzucisz zdjęcie z aktami lub bardzo mocnymi rzeczami, możliwe jest, że twoje konto zostanie zablokowane, masz też możliwość zablokowania lub odblokowania kontaktów.

odblokować konto trzeba wiedzieć, że nie złamaliśmy żadnej zasady że w niektórych przypadkach może się również zdarzyć, że rozmowy lub to, co udostępniasz na swojej ścianie, jest nieprzyzwoite lub może kogoś urazić i ta osoba może zgłosić to jako treści zabronione, jeśli Facebook nie zdaje sobie sprawy z braku, możemy również wybrać omiń lub usuń blokadę, aby móc publikować na Facebooku.

W tym samym czasie Facebook nie pozwala na tworzenie fałszywych kont ani udawanie kogoś innegokiedy wchodzisz do sieci społecznościowej, musisz to zrobić z własną tożsamością, ani rasistowskimi komentarzami, ani znacznie mniej obelgami, ani nie akceptujesz dodania kogokolwiek po prostu do dodania.

jak odblokować facebook

Po wyjaśnieniu musimy wiedzieć, że konto mogło zostać zablokowane na stałe lub tymczasowo, w wielu przypadkach Facebook ogranicza nam korzystanie z niektórych funkcji lub po prostu nie pozwala nam nic zrobićgdy pewne rzeczy są ograniczone, jest to sposób na ostrzeżenie Facebooka, że ​​nie robisz tego, co robiłeś na początku, w tym przypadku jest to łatwe, bo po prostu musisz poczekać.

Problem polega na tym, że gdy Twoje konto jest wyłączone bez powodu lub z powodu jakiegoś błędu Musisz wypełnić formularz, który po zakończeniu musisz wysłać do programistów Facebooka, którzy go przejrzą i udzielą szybkiej odpowiedzi.

Kroki, aby odblokować Facebooka

Aby rozpocząć procedurę odblokowania konta na Facebooku, ważne jest, aby wiedzieć, że można wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected] i spytaj w tym, dlaczego tak jest? Twoje konto zostało dezaktywowaneoczywiście musisz wyjaśnić, że wiesz lub nie, dlaczego to zrobili i chcesz wyeliminować wszystko, co nie jest zgodne z warunkami, które zaakceptowałeś podczas tworzenia strony na Facebooku.

Następnie, gdy konto jest aktywowane, musisz rozpocząć proces zwany identyfikacją, w tym celu musisz wykonać jeden z kroków, które będą identyfikować znajomych za pomocą zdjęć, osiąga się to za pomocą około 3 zdjęć niektórych znajomych, których musisz zidentyfikować, jeśli znasz tego na zdjęciu, poznasz jego imięw ten sposób możesz szybko ponownie aktywować swoje konto na Facebooku.

wejdź na facebooka

Jak widać, nie jest to skomplikowany proces, chociaż jeśli Twoje konto jest wyłączone, ponieważ nie jesteś na nim osobąjest bardzo prawdopodobne, że nie będziesz w stanie przejść „testów” Facebooka i nigdy ich nie odzyskasz, pamiętaj, aby przeczytać regulamin firmy, aby wiedzieć, że nie robisz niczego, co narusza te warunki i uniknąć bólu głowy.

dołącz do naszego kanału telegram