Skip to content

Jak odblokować kontakt na Skypie — Windows, Android lub Mac?

24 de styczeń de 2022

Skype to platforma stworzona do bezpiecznej komunikacji z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. W Skype mogą komunikować się 2 osoby, ale także w grupie. Może być używany absolutnie wszędzie tam, gdzie jest bezpieczna komunikacja, można używać Skype z dowolnym typem smartfona.

Gdzie na Skypie pojawiają się zablokowane przeze mnie osoby?

Jeśli otrzymasz wiadomość lub połączenie, którego nie chcesz, od kogoś, kto Ci przeszkadza lub kogoś, kogo nie znasz, możesz je zablokować. Numer można bardzo łatwo zablokować.

Gdy zablokujesz kogoś na Skypie, nie zobaczysz już od niego żadnych postów. Jeśli osoba wyśle ​​Ci wiadomość nie będzie ci dane i na Twoim koncie nie pojawi się nic, co odnosiłoby się do tej osoby.

Ale jak możesz zobaczyć osoby, które zablokowałeś na Skypie? Teraz pokażemy Ci, jak to zrobić krok po kroku:

 1. Stuknij swoje zdjęcie profilowe
 2. Następnie przejdź do ustawień
 3. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć kontakty i przejść do zablokowanych kontaktów
 4. Na koniec wybierz kontakt i naciśnij przycisk odblokowania

Jeśli nie wiesz, możesz skonfigurować zabezpieczenia swojego konta Skype.

Zobacz to z komputera

Tak dla rzeczy w życiu zablokować kogoś na skype Nie zostaniesz powiadomiony o niczym o tej osobie, nie zostaniesz powiadomiony, absolutnie nic. Niemożliwe jest, aby coś od tej osoby dotarło do Twojej skrzynki pocztowej.

Ale jak możesz zobaczyć osoby, które zablokowałeś na Skypie? Zobaczysz, jak to zrobić poniżej:

 1. Wybierz ikonę swojego zdjęcia profilowego
 2. Następną rzeczą jest kliknięcie w ustawienia
 3. Po wybraniu opcji kontaktów i następną rzeczą jest wpisanie zablokowanych kontaktów
 4. Wszystkie kontakty zostaną zablokowane, wybierz ten, który chcesz odblokować

na Androidzie

jeśli dojdziesz do zablokować osobę platformy Skype nic z tego nie pojawi się. Jeśli ta osoba wyśle ​​Ci wiadomość, która nigdy do Ciebie nie dotrze, nie zobaczysz niczego od tej osoby, gdy będziesz sprawdzać swoje konto Skype.

Ale jak mogę zobaczyć listę osób, które zablokowałem na Skypie? Pokażemy Ci, jak to zrobić krok po kroku:

 1. Wybierz swoje zdjęcie profilowe
 2. Następną rzeczą byłoby naciśnięcie przycisku konfiguracji
 3. Następnie dotknij kontaktów i przejdź do zablokowanych kontaktów
 4. Na koniec wybierz kontakt i naciśnij przycisk odblokowania

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią zapamiętywać chwile, możesz to zrobić, kiedy tylko chcesz, nagrywając rozmowy wideo Skype.

Na urządzeniu z systemem iOS

Być może zastanawiasz się, co muszę zrobić, aby móc zobaczyć osoby, które zablokowałem w Skypie z systemu iOS? Cóż, zobaczymy jak to zrobić krok po kroku:

 1. Stuknij swoje zdjęcie profilowe
 2. Następną rzeczą byłoby przejście do konfiguracji
 3. Musimy wybrać kontakty i nacisnąć zablokowane kontakty
 4. Następnie wybierz kontakt i naciśnij przycisk odblokowania

osoba używająca iPhone'a

Jak usunąć pojedynczą osobę z mojej listy zablokowanych?

Odblokowanie pojedynczej osoby z listy zablokowanych na platformie Skype to bardzo proste zadanie. Zastosuj wszystkie powyższe kroki, gdy jesteś już w „zablokowanych kontaktach” wybierz osobę, którą chcesz odblokować, odblokuj i to wszystko możesz łatwo komunikować się z tą osobą.

Jeśli ktoś zablokował mnie na Skypie, czy mogę się dowiedzieć?

Najskuteczniejszym sposobem sprawdzenia, czy ktoś zablokował Cię na Skypie, jest przejście do kontaktów i uważne zobaczenie osób, które chcesz zobaczyć, lub sprawdzenie, czy Cię zablokowali. Jeśli nie masz zdjęcia profilowego i nic nie widzisz na jego profilu To dlatego, że cię zablokował. Ale jeśli widzisz, że w profilu wszystko jest w porządku, nie zablokował cię.

Nawet gdy szukasz kontaktu, możesz zauważyć, że kilka kontaktów na ich zdjęciu profilowym ma zieloną kropkę. Ta kropka oznacza, że ​​kontakt jest online lub aktywny. Jeśli osoba, którą chcesz wiedzieć, czy zablokowała Cię, ma ten punkt na swoim zdjęciu profilowym, możesz dodatkowo potwierdź, że nie zablokowałeś. Jeśli nie wiesz, w każdej chwili możesz bardzo łatwo usunąć swoje konto Skype.

osoba oglądająca coś na telefonie komórkowym

Jeśli zdarzy ci się zablokować kogoś na Skypie, możesz zgłosić, jeśli ta osoba nadużyła Twojej prywatności i możesz wskazać, dlaczego blokujesz tę osobę. Mimo to blokowanie lub zgłaszanie osoby nic do niej nie przyjdzie.

Oznacza to, że w danym przypadku, jeśli to zgłosisz, gdy konto ma dużą liczbę skarg, Skype przystąpi do pracy i może nawet pozostawić to konto nieaktywne. Użytkownik otrzyma powiadomienie, ale jego imię i nazwisko lub skarga nigdy się nie pojawią, nawet jeśli zablokujesz tę osobę nie otrzymasz żadnego powiadomienia.

Jeśli napotkasz problemy odblokować kontakt Skype lub innej komplikacji, możesz przejść do strony pomocy technicznej Skype, aby uzyskać dalszą pomoc. Znajdziesz tam więcej pomocy na wszelkie pytania.

dołącz do naszego kanału telegram