Skip to content

Jak obserwować osobę na Instagramie bez jej wiedzy — kompletny samouczek

13 de Listopad de 2021

ten ulubiona platforma społecznościowa milionów użytkowników na całym świecie ma funkcję, dzięki której dowiesz się, kto Cię obserwuje, kto widzi Twój profil i wszystkie publikowane tam treści. Może chcesz zobaczyć profil kogoś konkretnego i nie zostawiać żadnych śladów. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, czytaj dalej artykuł, a dowiesz się, jak podążać za kimś bez jego wiedzy.

Co się stanie, gdy zaczniesz obserwować kogoś na Instagramie?

Aplikacja Instagram to sieć społecznościowa z wieloma obserwującymi. Główną atrakcją jest spontaniczność ekspresji podczas dzielenia się zabawnymi, codziennymi filmami. Możesz nawet spotkać ludzi, których zaczynasz obserwować, a inni mogą również chcieć zacząć obserwować Ciebie.

Prawdopodobnie chcesz wiedzieć, co się dzieje, gdy zaczniesz obserwować kogoś na Instagramie. Odpowiedź jest prosta, gdy obserwujesz kogoś w Instagram wszystkie twoje historie i wiadomości zostaną odzwierciedlone w twoim kanale platformy społecznościowej.

Ta inna osoba, którą obserwujesz, otrzyma powiadomienie uzupełniające. Ale jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają wielu zwolenników, prawdopodobnie nie poświęcisz czasu na zauważenie, kto cię śledzi, a kto nie. Chodzi jednak o to, że możesz zacząć cieszyć się treściami, które publikuje.

Jak mogę zobaczyć czyjś profil na Instagramie bez jego wiedzy?

Jedynym sposobem, aby móc cieszyć się wszystkimi funkcjami i narzędziami dostępnymi w aplikacji Instagram, jest założenie konta w aplikacji Instagram, a jest to bardzo proste. Mając konto na tej platformie, możesz zobaczyć profile innych kont, o ile są one publiczne.

Ale jeśli chcesz wejść i zobaczyć historie na Instagramie bez ich wiedzy, możesz to zrobić, ale nie byłoby to z twojego konta. Możesz to zrobić pobieranie rozszerzeń dostępnych dla przeglądarki Google Chrome. Inny sposób jest następujący: Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest nazwa użytkownika profilu, który chcesz zobaczyć. Następnie z preferowanej przeglądarki wchodzisz na stronę Instagram i w pasku adresu wpisujesz stronę Instagram, a następnie nazwę użytkownika.

W ten sposób będziesz mógł zobaczyć profil tego użytkownika i podsumować historie opublikowane na jego profilu. Ale jeśli chcesz mieć dostęp do innych funkcji Instagrama, musisz otwórz nowe konto i łatwo zaloguj się na Instagram.

Jak mogę iść za nim tak, żeby nie zauważył?

Musisz utworzyć nowe konto na Instagramie z profilem publicznym i z anonimowym lub innym użytkownikiem niż Twój. Oznacza to, że powinieneś wymyślać tożsamość, tworzyć wiarygodny profil i publikować treści. W ten sposób możesz obserwować wiele kont, a oni nie zdadzą sobie sprawy, że to ty.

śledź na Instagramie za pomocą telefonu komórkowego

Jak możesz przestać obserwować kogoś na Instagramie bez jego wiedzy?

W przypadku, gdy nie chcesz już oglądać treści danej osoby w tej sieci społecznościowej, możesz przejść do anulowania obserwowania. Ale to działanie może nie odpowiadać tej osobie.

Dlatego nauczymy Cię, jak przestać śledzić kogoś na Instagramie bez jego wiedzy. Najpierw przechodzisz do swojego profilu na Instagramie znajdującego się w prawym górnym rogu i klikasz sekcję Obserwatorzy. Następnie w tym oknie, które się otworzy, będziesz mógł zobaczyć wszystkich swoich obserwujących, a tuż obok nazwy znajduje się opcja Usuń, kliknij tam.

Ale przedtem, wybierz, że nie chcesz, aby ta osoba była powiadamiana o usunięciu jej ze swojego konta. W ten sposób przestajesz podążać za kimś, a on nie będzie mógł się dowiedzieć. Możesz tego wszystkiego uniknąć, łatwo i bez komplikacji zakładając prywatny profil.