Skip to content

Jak nawiązywać połączenia wideo w WhatsApp Web

14 de lipiec de 2023

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy można nawiązać połączenie wideo w WhatsApp Web? Musisz więc wiedzieć, że jest to zasób, o który prosi nas ostatnio wielu naszych użytkowników. Dlatego musisz wziąć pod uwagę, że jest to opcja oferowana przez internetową wersję słynnej aplikacji i że postaramy się jak najlepiej wykorzystać obecne opcje WhatsApp Web.

The rozmowy wideo na WhatsApp Jest to coś bardzo używanego przez dużą liczbę użytkowników, którzy postrzegają to jako praktyczny i zwinny sposób komunikowania się z bliskimi. Na urządzeniach mobilnych działa świetnie, niezależnie od tego, czy korzystasz z komórkowej transmisji danych, czy Wi-Fi.

Właśnie z tego powodu w tym artykule chcemy Cię nauczyć, jak nawiązać połączenie wideo w WhatsApp Web. Uważamy, że mówimy o jednym z tych samouczków, które powinni znać prawie wszyscy użytkownicy. Z tego powodu chcemy nauczyć Cię, jak wykonywać połączenia wideo WhatsApp i chcemy pokazać Ci wszystkie szczegóły. bezpośrednio z nimi związane.

Odkąd rozmowy wideo pojawiły się w WhatsApp, a zwłaszcza odkąd jako użytkownicy mamy dostęp do usługi internetowej WhatsApp, wielu chce poznać krok po kroku wszystkie szczegóły bezpośrednio z nimi związane. Dlatego z tej okazji Chcemy pokazać Ci kilka informacji, które naszym zdaniem są niezwykle przydatne w takich przypadkach.dzięki czemu masz do niego łatwy dostęp.

Problem pojawia się, gdy wchodzimy do wersji internetowej, która nadal nie ma tej opcji, jakkolwiek może się to wydawać niewiarygodne. Ale nie martw się, ponieważ istnieje bardzo prosta sztuczka, dzięki której możesz to zrobić nawiązać połączenie wideo z systemu Windows z wersja internetowa WhatsApp.

Jak prowadzić rozmowy wideo w WhatsApp na PC

W rzeczywistości nie jest to skomplikowane i zapewniam Cię, że za kilka minut będziesz mógł prowadzić wideorozmowy przez WhatsApp na swoim komputerze.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że potrzebujesz aplikacji AndryRoid. Ta aplikacja jest emulatorem, który symuluje system operacyjny Android, ale działa na komputerze z systemem Windows. Po tym będziesz musiał skonfiguruj swoje konto gmail tak jak na dowolnym urządzeniu mobilnym ze wspomnianym systemem operacyjnym. W końcu będziesz musiał pobierz i zainstaluj WhatsApp aby móc prowadzić wideorozmowy z komputera.

Pamiętaj, że aby aktywować WhatsApp, musisz użyć numeru telefonu. W ten sposób, jeśli użyjesz własnego numeru, aplikacja zostanie dezaktywowana na Twoim telefonie komórkowym. Nie będziesz mieć żadnego problemu, ponieważ możesz korzystać z tej sztuczki tyle razy, ile chcesz nawiązywać połączenia wideo. Następnie musisz ponownie aktywować konto na urządzeniu mobilnym bez żadnych niedogodności.

Jak nawiązywać połączenia wideo w WhatsApp z systemu Windows

Jest więcej niż jasne, że ta metoda nie jest oficjalna, ale nie sprawi ci to żadnego problemu. Dopóki pracownicy WhatsApp nie zaczną trochę więcej pracować nad jego wersją internetową i oficjalnie nie dadzą nam takiej możliwości, będzie to jedyna obecnie dostępna opcja, aby móc przeprowadzić rozmowy wideo na WhatsApp z komputera.

Ta metoda jest w stanie prowadź rozmowy wideo WhatsApp na PC Jest to dość proste i nie powinno zająć więcej niż kilka minut za pierwszym razem, ponieważ po zainstalowaniu emulatora i skonfigurowaniu wszystkiego, jak wspomnieliśmy powyżej, będzie to kwestia sekund, aby móc wykonać wszystkie rozmowy wideo, które chcesz z WhatsApp z komputera z systemem Windows.

Jak nawiązywać połączenia wideo z telefonu komórkowego

W każdym razie, w WhatsApp dostępna jest alternatywa dla połączeń wideo, która umożliwia nawiązywanie połączeń wideo, aby każdy mógł je odbierać który ma zainstalowaną aplikację na Androidzie 4.1 i nowszych wersjach. Aby to zrobić trzeba mieć stabilne łącze, w miarę możliwości WiFi, a na dodatek druga osoba oczywiście też ma stabilne połączenie.

Jeśli lubisz nawiązać połączenie wideo na WhatsApp, będziesz musiał użyć smartfona, otwórz czat osoby, do której chcesz zadzwonić, i kliknij ikonę aparatu w prawym górnym rogu. Rozmowa wideo powinna rozpocząć się w ciągu kilku sekund, a jeśli tak się nie stanie, to prawdopodobnie dlatego, że druga osoba lub Ty nie masz dostępu do stabilnego połączenia.

Z drugiej strony, jeśli ktoś wykona z tobą rozmowę wideo, ale ją rozpocznie, pojawi się powiadomienie wskazujące na to, więc jeśli spróbujesz na nią odpowiedzieć, zobaczysz, że jest to niezwykle proste. Wszystko, co musisz zrobić, to przesunąć przycisk na zieloną stronę, aby odebrać tę rozmowę wideo. Jeśli nie możesz wysyłać ani odbierać połączeń wideo WhatsApp, Musisz sprawdzić, czy Ty i druga osoba macie zaktualizowaną aplikację do najnowszej wersji.

Wśród głównych pytań, które użytkownicy chcą wiedzieć na temat tematów, których właśnie Cię nauczyliśmy, jest to, że możemy znaleźć takie jak: rozmowa wideo WhatsApp na PC, rozmowy wideo WhatsApp PC, rozmowa wideo WhatsApp Web PC, rozmowa WhatsApp z komputera, rozmowa wideo WhatsApp na PC, rozmowa wideo przez wsp web, czat wideo WhatsApp Web lub prowadź rozmowy wideo WhatsApp Web. Jeśli masz więcej pytań, wystarczy, że nas o to zapytasz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub problemy, możesz zostawić je w komentarzach. Co jeszcze chciałbyś wiedzieć o WhatsApp Web?

dołącz do naszego kanału telegram