Skip to content

Jak naprawić najczęstsze problemy z baterią w Androidzie 8.0 Oreo

15 de marzec de 2023

Czy miałeś problemy z bateria w Androidzie 8.0 Oreo? Prawda jest taka, że ​​​​kilku użytkowników urządzeń Nexus i Pixel mówiło nam, że faktycznie mają te problemy na swoich terminalach po aktualizacji do najnowszej wersji Androida. Właśnie z tego powodu dzisiaj chcieliśmy zająć się możliwymi rozwiązaniami tego problemu.

Dzieje się tak, że wydaje się, że występują problemy z baterią Android 8.0 Oreo są dość powszechnei dlatego chcemy nauczyć Cię kilku sztuczek, o których naszym zdaniem powinieneś pamiętać w takich sytuacjach. Rzeczywiście, chociaż Google skomentował, że dzięki Oreo bateria naszych terminali będzie działać znacznie dłużej niż wcześniej, do tej pory nie ma tego pozytywnego doświadczenia, mogą wystąpić błędy podczas aktualizacji oprogramowania układowego.

Bateria szybko się wyczerpuje w systemie Android 8.0 Oreo

Cóż, chociaż oczywiście najnowsza wersja Androida ujawnia niektóre z jego funkcji, na razie wielu skupiło się szczególnie na problemach z baterią w Androidzie 8.0 Oreo i logiczne jest, że tak jest. I chociaż Google ogłosił, że w najbliższych dniach wyda kolejną drobną aktualizację, która naprawi problem z baterią w Androidzie Oreo, chcemy dać ci kilka innych wskazówek.

Rzeczywiście, jeśli miałeś problemy z baterią w Androida 8.0 OreoPrzede wszystkim zalecamy ponowne uruchomienie smartfona, ponieważ jest to pierwsze rozwiązanie, które jest zwykle zalecane wszystkim w takich przypadkach. W ten sposób zamkniesz wszystkie aplikacje i będziesz mógł uzyskać większą autonomię swojego urządzenia, chociaż nie wszystko zostanie rozwiązane w 100%.bateria Androida Oreo

Jeśli po poprzednim kroku nie uzyskałeś lepszej wydajności baterii z terminala, zalecamy przejście do Ustawień, Pamięć, Dane w pamięci podręcznej, usunięcie wszystkiego, a następnie ponowne uruchomienie urządzenia. Możesz także spróbować wyczyścić pamięć podręczną Usług Google Play, wybierając Ustawienia, Aplikacje, Usługi Google Play, bez żadnych problemów.

Inną alternatywą, która może być interesująca w takich przypadkach, jest aktualizacja wszystkich aplikacji i gier do najnowszej dostępnej wersji każdej z nich, dzięki czemu z pewnością zaoszczędzisz dużo baterii. A jeśli żadne z powyższych nie przyniosło rezultatów, radzimy wrócić do tego Android Nugat, dopóki Google nie naprawi problemów z baterią w Androidzie 8.0 Oreo.

Oszczędzaj więcej baterii, wyłączając nieużywane aplikacje

Dużo Domyślne aplikacje Androida 8.0 Mogą być konsumentami baterii, ale istnieje bardzo prosty proces, który może prowadzić do doskonałych oszczędności dziennie, aby go aktywować, wykonaj następujące kroki:

  • Wejdź w „Ustawienia”, następnie „Informacje o telefonie”.
  • Stuknij 7 razy w „Numer kompilacji”, a to uczyni cię programistą.
  • Wejdź do sekcji „Ustawienia programisty”, a następnie „Sprawdzanie użycia w tle”.
  • W tym miejscu możesz dezaktywować aplikacje, których nie używasz lub te, których nie chcesz uruchamiać w tle.

Ważne jest, aby znać lub mieć minimalną wiedzę na temat tych funkcji, jeśli nic nie wiadomo o systemie, zawsze zanotuj, co zrobiłeś w przypadku problemów.

Włącz oszczędzanie baterii

On oszczędzanie baterii to najprostszy kroki być może najczęściej używany, aby go aktywować, wystarczy przejść do ikony baterii i aktywować tryb „Oszczędzanie baterii”, wejście do przestrzeni o niskim zużyciu jest tak proste. Ten tryb pozwala telefonowi skupić się na spełniać podstawowe i niezbędne funkcjezwłaszcza gdy bateria zbliża się do końca.

Niektóre z wyszukiwań podobnych do tego, o których wspomnieliśmy, które znaleźliśmy w różnych forach i sieciach społecznościowych, mają one związek z następującymi kwestiami: ponieważ baterie telefonów komórkowych rozładowują się bardzo szybko, ponieważ bateria mojego telefonu komórkowego Samsung bardzo szybko się rozładowuje, bateria mojego telefonu komórkowego Samsung wyczerpuje się szybko, ponieważ bateria mojego telefonu komórkowego Samsung się rozładowuje szybko, moja bateria wysycha drenuje bardzo szybko, bateria wyczerpuje się bardzo szybko android, moja bateria spada bardzo szybko android lub dlatego, że bateria mojego telefonu komórkowego szybko się zużywa. Jeśli masz więcej pytań na ten temat, zadaj je w komentarzach.

Czy udało Ci się rozwiązać problemy z baterią w Androidzie 8.0 Oreo za pomocą tych sztuczek?

dołącz do naszego kanału telegram