Skip to content

Jak naprawić lub naprawić błąd „Brak subskrypcji usługi 33” w moim telefonie komórkowym

11 de Maj de 2021

Ludzie są istotami wysoce komunikatywnymi i tak naprawdę całe nasze życie zawsze spędzamy na komunikacji z innymi istotami ludzkimi, z którymi również mieszkamy na tej ziemi. To normalne, bo człowiek jest społeczną żywą istotą a to zaowocowało stworzeniem społeczeństwa.

Dzięki stworzeniu tego społeczeństwa ludzie odkryli wiele sposobów, dzięki którym mogą skutecznie komunikować się ze sobą. Jednym ze sposobów standaryzacji komunikacji natychmiastowej i masowej były telefony komórkowe, które znacznie ułatwiły proces komunikacji między ludźmi, umożliwiając każdemu komunikację ze swoimi odpowiednikami. z dowolnej części świata. Jednak wiele razy urządzenia te ulegają awariom, które wpływają na ich wydajność.

Rzadkie, ale bardzo denerwujące, jest sytuacja, gdy telefony z Androidem zaczynają wyświetlać okno z napisem „Brak abonamentu na usługę 33”. Ten błąd jest bardzo łatwy do naprawienia, dlatego pokażemy ci szybko.

Co to jest błąd „Brak subskrypcji usługi 33”?

To jest problem dzieje się tak, gdy nasz telefon ma błędy podczas odczytu karty SIMi dlatego może to poważnie wpłynąć na usługę zasięgu sieci komórkowej. W takim przypadku nasz telefon zabraknie sygnału i dlatego nie będziemy mogli wykonywać połączeń, odbierać danych telefonicznych ani odbierać i wysyłać SMS-ów. To jest okropne, ponieważ sprawia, że ​​telefon jest w zasadzie bezużyteczny i llub pozbawia go swoich głównych cech.

Sposób, w jaki telefon informuje, że ten błąd występuje, jest najbardziej irytujący, ponieważ zamiast powiedzieć tylko raz, kiedy to się stanie, powiadomi Cię za każdym razem, gdy telefon napotka błąd. Robi to poprzez wyskakujące powiadomienie, które jest bardzo denerwujące i to zajmuje cały ekran.

Chociaż to powiadomienie można usunąć jednym naciśnięciem przycisku, jego powtarzanie się sprawia, że ​​jest ono bardzo irytujące dla użytkowników. Dlatego wiele osób ma ten błąd wolą wyjąć kartę SIM i zaczynają mieć darmowy internet na telefonie komórkowym bez aplikacji. Oznacza to, że nie ponoszą kosztów telefonicznych, ale nie mogą dzwonić ani odbierać wiadomości tekstowych.

Jak naprawić, gdy pojawi się komunikat „Brak abonamentu na usługę 33”?

To zabieg, który nie wymaga dużych umiejętności. Jak wspomniano wcześniej, ważne jest, aby wiedzieć, że ten błąd jest spowodowany problemem z komunikacją między naszą kartą SIM a samym telefonem. Może to powodować problem z nazwą APN lub punktem dostępu, czyli poświadczeniami używanymi przez telefon móc odbierać sygnał z anteny najbliższy numer telefonu.

Jeśli należysz do różnych firm telefonicznych w Hiszpanii, wiesz, że uzyskanie poświadczeń APN nie stanowi dużego problemu. Jednak wiele osób znajduje tylko z podstawową obsługą, co daje tylko 2g. Biorąc to pod uwagę, wiele osób skupiło się w swoich badaniach na odkryciu, jak skonfigurować APN Movistar 3g i 4g. Ta sieć jest znacznie lepsza i oferuje bardzo dużą prędkość pobierania.

Gdy Twoja karta SIM działa dobrze, komunikacja przebiega szybko. Nie jest tajemnicą, że to bardzo irytujące, gdy ten mały chip zaczyna sprawiać kłopoty telefonowi. Jednym z problemów, który zauważyło wiele osób, jest gdy telefon komórkowy nie może uzyskać dostępu do sieci 4G normalnie i są zmuszeni wymusić połączenie 4G w telefonie.

telefon na stole

Jakie inne rozwiązania problemu mogę podać?

Należy pamiętać, że przyczyną tego problemu jest również natychmiastowe rozłączenie z siecią telefoniczną, więc można podejrzewać, że przyczyną takiego stanu rzeczy może być przerwa w świadczeniu usług telefonicznych. To jest zawsze ważne upewnij się, że wszystkie Twoje rachunki są aktualne, dzięki czemu nie musisz przechodzić przez kłopoty związane z brakiem możliwości odbierania lub wykonywania połączeń przy użyciu kodu „Brak abonamentu na usługę 33”.

Inną rzeczą, którą zalecamy, jest to, że jeśli masz spinacz do papieru, musisz znaleźć gniazdo SIM i wyjąć je, aby je wyczyścić. Zachowaj ostrożność podczas ponownego zakładania, tak jak jest bardzo delikatny i można go zepsuć.