Saltar al contenido

Jak naprawić dowolny problem lub najczęstsze problemy i kody błędów Pokémon Go – ostateczny przewodnik

20 de enero de 2022

Pokémon Go nadal dodaje graczy na całym świecie. Mimo, że gra bardzo nam się podoba i spełnia wszystkie nasze oczekiwania, prawda jest taka, że ​​pewne błędy są nadal powszechne. Dziś chcemy Ci pomóc napraw problemy z Pokemon Go, przyjrzymy się najczęstszym awariom i co możemy z nimi zrobić.

Pokémon Go nie jest dostępny w Twoim kraju

Pokemon idzie jest już oficjalnie dostępny w Hiszpanii, ale nadal są kraje, do których nie dotarła oficjalna wersja.

To, co możesz zrobić w tym przypadku, to Pobierz Pokémon Go APK na Androida. Jeśli masz urządzenie z System operacyjny iOS, co możesz zrobić, to założyć konto w App Store niektórych krajów, w których gra została już oficjalnie uruchomiona i pobrać stamtąd.

Pokémon Go nie jest dostępny dla Twojego telefonu komórkowego lub tabletu

być w stanie jgraj w pokemona go potrzebujesz telefonu komórkowego, aby mieć:

  • System operacyjny iOS lub Android 4.4 lub nowszy (teraz działa również z systemem Android 7.0)
  • GPS
  • Internet
  • Żyroskop

Jeśli Twój telefon nie spełnia wszystkich tych wymagań, nie będziesz w stanie graj w Pokémon Go.

Problemy z GPS

Aby grać poprawnie, potrzebujemy do tego GPS. Jeśli otrzymasz wiadomość „Nie można wykryć lokalizacji w Pokémon Go”, sprawdź, czy połączenie GPS jest aktywne. Jeśli połączenie jest aktywne, a GPS nie może Cię poprawnie zlokalizować, nie jest to problem, który możesz rozwiązać, po prostu poczekaj.

Pokémon Go zużywa dużo baterii

Jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów Pokemon idzie temat baterii jest jednym z najczęściej powtarzających się.

Jeśli chcesz, aby zużycie baterii w telefonie komórkowym było bardziej efektywne, spróbuj podłączyć system „oszczędzanie baterii”, które posiada sama gra. W innych naszych artykułach znajdziesz więcej wskazówki dotyczące oszczędzania baterii w Pokémon Go Mamy nadzieję, że mogą ci pomóc.

Pokémon Go zostaje złapany

Zdarzyło się nam wszystkim, że w momencie złapania Pokémona lub gdy jesteśmy w środku bitwy, gra zostaje złapana. W takich przypadkach jedyne, co możemy zrobić, to: wymuś zamknięcie, a następnie ponownie otwórz aplikację. Gra powinna być wyzwaniem, aby rozpocząć się od nowa w miejscu, w którym skończyliśmy.

przewodnik po pokemonach

Rozwiąż problemy Pokémon Go z prywatnością

Pierwsze dni Pokemon idzie zostały oznaczone przez skargi użytkowników dotyczące nadmierny dostęp gry do danych osobowych przez konto Google. Z Niantic podjęli rękawicę rzuconą przez użytkowników, a nowa aktualizacja znacznie bardziej szanuje prywatność. Dlatego zalecamy, aby jeśli grasz w Pokémon Go, pobrać najnowszą aktualizację, która zapewnia również poprawę stabilności gry.

Pokémon Go dostaje czarny ekran

Ten problem był bardzo powszechny we wczesnych dniach gry i występował na telefonach, które miały System operacyjny Android 7.0. Na szczęście ten problem został już rozwiązany i jeśli masz Androida Nougat na swoim telefonie, możesz teraz bez problemu grać w Pokémon Go.

Wśród wszystkich pozytywnych komentarzy, które zostały odbieranie pokemona go Od czasu jego premiery w zeszłym tygodniu nie możemy zapomnieć o tym, że pojawiły się również problemy z jego działaniem. Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest to, że wielu użytkowników wskazało to z różnych powodów i z różnymi objawami, że Pokémon Go nie działa na ich komputerach.

Oczywiście przede wszystkim musimy powiedzieć, że teraz możesz pobrać i zainstalować Pokémon Go na iOS i Androida, a nawet w krajach, w których nie jest oficjalnie dostępny bezpośrednio z tego linku. Jednak chociaż prawie każdemu się to udało, problem pojawia się, gdy musimy to zrobić Uruchom pokemona idź, głównie dlatego, że wielu nie było w stanie tego zrobić.

Prawda jest taka, że ​​przeanalizowaliśmy już niektóre z najczęstszych przypadków, w których gra nie działa, na przykład, gdy pojawia się komunikat Pokémon Go nie jest kompatybilny z moim telefonem komórkowym lub gdy Pokémon Go zamyka się samoczynnie. Teraz chcemy skupić się przede wszystkim na innym problemie, który dotknął wielu użytkowników Pokémon Go, związanym z szarym zrzutem ekranu, który kończy grę. Gram niespodziewanie.

graj w pokemona na Androida

Co wiemy o szarym zrzucie ekranu w Pokémon Go?

Najwyraźniej ten problem z szarym zrzutem ekranu związany z Pokémon Go powtarza się, zwłaszcza gdy mamy terminal Nexus 6P a przede wszystkim, jeśli zaktualizowaliśmy już Androida N, kolejną wersję Androida. Nie ma oficjalnych powodów, dla których Pokémon Go nie powinno działać w takich okolicznościach, ale po prostu porównując przypadki, widzimy, że więcej niż jeden raz tak nie jest.

I mówimy, że nie ma oficjalnych powodów, dla których Pokémon Go nie działa w tych okolicznościach, ponieważ jeśli będziemy trzymać się tego, o czym programiści wspomnieli w tamtym czasie, jedyne ograniczenia, jakie ma gra, są bezpośrednio związane z pojemnością pamięci wewnętrznej, która musi mieć co najmniej 60 MB, a potrzeba Android w wersji 4.4 KitKat lub nowszej.

Z drugiej strony nie ma niewielu użytkowników, którzy zwrócili uwagę, że kiedy zamierzamy zainstalować Pokémon Go na Androidzie Marshmallow, zapytaj nas o wiele więcej uprawnień niż wtedy, gdy chcemy uruchomić go na Androidzie Lollipop. W każdym razie nie jest to przeszkodą samo w sobie, ponieważ wystarczy zaakceptować je wszystkie, a już za kilka sekund będziemy w pełni cieszyć się Pokémon Go.

Co się stanie, jeśli mam terminal, który wydaje się być kompatybilny z Pokémon Go, ale gra nadal nie działa? Cóż, musimy zaznaczyć, że jeśli pobrałeś Pokemon idzie z oficjalnego sklepu i nie działa, jedyną dostępną opcją rozwiązania jest zasugerowanie pobrania go z instalacyjnego pliku APK.

dołącz do naszego kanału telegram