Skip to content

Jak naprawić „Błąd 900” w League of Legends? – Napraw Summoner’s Rift

31 de maj de 2022

League of Legends lub LoL to popularny multiplayer, którego dynamika polega na konfrontacji dwóch stron po maksymalnie pięć osób każda. Gdzie głównym celem jest zniszczyć bazę drużyny przeciwnej. Jednak ze względu na złożoność gry zaleca się wprowadzenie do LoL-a i rozpoczęcie od wygrania kilku gier.

Na tej platformie mogą wystąpić pewne błędy podczas próby normalnego grania w grę. Jednym z najczęstszych jest kod 900 błąd, co może uniemożliwić wykonywanie zadań lub interakcję z innymi graczami. W tym artykule wyjaśniamy, dlaczego tak się dzieje i co należy zrobić, aby naprawić błąd.

Przyczyny, dla których pojawia się błąd 900 w League of Legends

Istnieją różne powody, dla których pojawia się błąd League of Legends 900. Przyczyną problemu jest problem z serwerem, pamięcią podręczną, niestabilnym internetem, uszkodzone pliki a nawet samego klienta. Dlatego uczymy Cię, jak zidentyfikować przyczynę problemu i co możesz zrobić, aby go rozwiązać i kontynuować grę.

Błędy serwera League of Legends

W wielu przypadkach konflikt wynika ze stanu usług Riot Games. Problemy z serwerem mogą być dość powszechne, ale często są rozwiązywane w ciągu kilku minut. Jeśli chcesz wiedzieć, w jakim stanie jest serwer, możesz skonsultuj się z innymi użytkownikami lub sprawdź informacje na oficjalnych kontach Riot Games. Kiedy tak się stanie, poczekaj, aż programista to naprawi i zaloguj się ponownie później.

Wirusy zainstalowane na komputerze

Może się również zdarzyć, że problemem jest stan Twojego sprzętu. Gdy na twoim komputerze znajduje się jakiś uszkodzony plik, więc gra nie otwiera się z powodu błędu. Jeśli masz problemy z logowaniem, powinieneś zrobić ogólne badanie na komputerze i wyklucz tę przyczynę. Ważne jest, aby program antywirusowy był aktywny i unikał pobierania z witryn oznaczonych jako niezabezpieczone.

Połączenie internetowe nie jest dobre

Pamiętaj, że aby zalogować się do League of Legends musisz mieć stabilne połączenie internetowe. Jest to główny powód, dla którego niektórzy użytkownicy nie mogą się zalogować lub zgłosić błąd 900.

Komputer ma problem

Jeśli komputer wykazuje awarię, czy to wirus, uszkodzony plik lub błędy licencji systemowej operacyjny. Jest bardzo prawdopodobne, że podczas próby rozpoczęcia gry pojawi się „błąd”. Dlatego zalecamy wykonanie ogólnego przeglądu sprzętu w celu zidentyfikowania problemu.

Jak skutecznie rozwiązać ten problem?

Recenzja błędu League of Legends jest prosta, wszystko będzie zależeć od jego pochodzenia. Następnie wyjaśnimy, jak rozpoznać problem i podpowiadamy, co zrobić, aby znów grać normalnie.

napraw szczelinę przywoływacza

Sprawdź problemy z serwerem

Zanim spróbujesz ponownie uruchomić grę, zalecamy: przejdź do strony Riot Games i sprawdź stan serwera. Zwykle zdarza się, że spada z powodu chwilowej przerwy, zwykle te awarie są rozwiązywane w ciągu kilku minut.

Wyczyść pamięć podręczną połączenia internetowego

Skuteczną alternatywą dla tego problemu jest usuń pamięć podręczną w opcjach internetowych urządzenia. Aby kontynuować, musisz uzyskać dostęp do panelu sterowania systemu Windows, zlokalizować opcje internetowe i w zakładce „Ogólne” kliknąć usuń historię przeglądania. Gdy to zrobisz, spróbuj rozpocząć sesję w grze wideo.

uruchom ponownie grę

Czasami rozwiązanie jest tak proste, jak ponowne uruchomienie. Ponieważ w Twoim zespole może być jakiś komponent działający nieprawidłowo. W ten sposób możesz operacja przywracania popraw i zrestartuj grę normalnie.

Odinstaluj i zainstaluj grę

Innym możliwym rozwiązaniem jest ponowna instalacja gry wideo. Możesz także spróbować pobrać jego najnowszą wersję z oficjalnej strony Riot Games. Pomoże Ci to rozpocząć grę i wznowić grę.

Biuro obsługi klienta

Jeśli problem będzie się powtarzał, możesz przejść na oficjalną stronę Riot Games i skontaktować się z Obsługa klienta. W tym celu będziesz musiał wysłać zgłoszenie opisujące problem, który przedstawiasz i poczekać, aż przedstawią Ci rozwiązanie.

dołącz do naszego kanału telegram