Skip to content

Jak najszybciej zdobyć Ice Gauntlet w New World?

25 de październik de 2021

Z gier MMO coś nowego pochodzi od Amazon Game Studios, przynoszą nam New World, grę, która od samego początku zbiera dobre recenzje.

Czy chcesz to kupić? Masz wiele platform do pobrania i ciesz się nim. Tymczasem, jeśli jesteś już doświadczonym graczem, powiemy ci jak najszybciej zdobyć lodową rękawicę, coś bardzo korzystnego w grze.

Jakie są korzyści z posiadania Ice Gauntlet w Nowym Świecie?

Korzyści z posiadania lodowej rękawicy w Nowym Świecie jest kilka, jedną z nich jest być w stanie stopniowo zadawać obrażenia swoim wrogom, będziesz miał również możliwość odzyskania many i otrzymujesz bonusy, gdy zadawane są obrażenia zamrożenia.

W jaki sposób można zdobyć tę rękawicę w Nowym Świecie?

Istnieje kilka sposobów na zdobycie rękawicy w Nowym Świecie, a potem wymienimy je wszystkie, abyś miał je w swoim ekwipunku.

Z klatką piersiową

Aby zdobyć skrzynię, musisz udać się na jej poszukiwanie podczas wypełniania swoich misji skrzynie można zdobyć w kultowych budynkach, w najechanym mieście lub w świątyni.

Kup w domu aukcyjnym

Domy aukcyjne są łatwe do zlokalizowania, wystarczy spojrzeć na mini mapę, a dostaniesz ją, pamiętaj, że tego typu bronie są drogie.

Stwórz to dla siebie

Aby samemu wykonać tę broń, zlokalizuj Repozytorium Arcando, musisz użyć tych materiałów: 12 sztabek żelaza, 5 grubych skór i 6 drobinek wody. Mając materiały, możesz wykonać rękawicę i wybrać, które z dwóch drzewek umiejętności najlepiej pasuje do twojej broni.

Jakie kombinacje można wykonać z lodową rękawicą?

Najlepsze, co możesz zrobić w grze, to twórz kombinacje między dwiema broniami, w ten sposób maksymalnie wykorzystując wszystkie twoje korzyści; musisz wiedzieć, jaka jest najlepsza broń w Nowym Świecie. Następnie powiemy Ci, jakie kombinacje możesz wykonać za pomocą lodowej rękawicy.

Z ognistym kijem

Te dwie bronie czerpią swoją moc z inteligencji, co sprawia, że ​​doskonale współpracują ze sobą; masz kombinację oparzeń a obrażenia zadawane przez kostur karami za ruch z lodowej rękawicy.

Z twoim rapierem

Czerpiąc moc również z inteligencji jest najlepszym towarzyszem naszej lodowej rękawicy, ponieważ wszystkie obrażenia zadane wrogowi zostaną zmaksymalizowane, co jest idealne do wygrania każdej bitwy.

Jaka jest idealna kombinacja PvE i PvP, którą powinieneś mieć w swojej rękawicy?

Są to dwa zupełnie różne sposoby gry, myśląc o tym, pokażemy Ci, jakie są idealne kombinacje, które powinieneś mieć ze swoją lodową rękawicą w PvE i PvP.

Burza śnieżna

Popraw ofensywę 3 razy, daje 25% spowolnienia, trwa 5 sekund i ma zasięg 20 metrówZwiększa również możliwości paraliżującej burzy i karzącej burzy.

Lodowe więzienie

Atak jest wzmacniany 2 razy, zwiększa regenerację many, jednocześnie chroniąc gracza, pokrywając jego ciało lodem i trwa 10 sekund.

Lodowy pylon

Popraw ofensywę 4 razy, tworzenie zamrożonego obszaru w celu zwiększenia mocy zamrażania, zwiększając umiejętności ulepszania pylonu, krytycznej młodości i regeneracji pylonu.

Pylon ratunkowy

Po 5 sekundach od otrzymania ostatnich obrażeń, Ten pylon odzyskuje całe swoje zdrowie, dzięki czemu możesz wrócić do bitwy.

idealne połączenie pve i pvp w nowym świecie

Krytyczne zamrożenie

Jeśli zadasz obrażenia lub trafisz wroga na zamarzniętym obszarze, zwiększa szansę na trafienie krytyczne o 20%.

Witalność zablokowana

Gdy masz lodową tarczę, w momencie trafienia wroga mana zamienia się w witalność.

Żywe zamrożenie

Kiedy walczysz na zamarzniętym obszarze Twoja prędkość wzrośnie do 10% bardziej niż twoi wrogowie.

Zamrażanie regeneracyjne

Rzucając umiejętność w zamrożonym obszarze, skróć wszystkie czasy odnowienia o 20%.

Ostateczne zamrożenie

Zwiększa zasięg zamrażania pylonu lodowego o 5%, dodatkowo podwaja poziom zdrowia, a także podwaja bonusy wzmocnionego zamrożenia i ostrego zamrożenia.

Jak przypisać punkty wytrzymałości swojej lodowej rękawicy?

Kiedy masz lodową rękawicę, jeśli chcesz mieć zapas many, musisz mieć bardzo dużą dawkę koncentracji; co więcej aby spowodować jak największe szkody przypisz punkty do inteligencji, w ten sposób będziesz mógł z większą siłą zadawać obrażenia swoim przeciwnikom.

Pomyśl dobrze o swoich punktach formularza, oprócz posiadania podwójnego zespołu statystyk, z wystarczającą inteligencją, abyś mógł przetrwać, pamiętaj, że nie mając punktów życia, jest prawdopodobne, że jeśli zostaniesz zaatakowany, przegrasz bitwę.

  przypisz punkty twierdzy lodowej rękawicy

Jaki jest najlepszy sposób na podniesienie poziomu tej broni Nowego Świata?

Sposobem na podniesienie poziomu swojej broni w Nowym Świecie jest jej użycie, Im częściej używasz lodowej rękawicy, tym więcej możesz zdobyć doświadczenia i punktów umiejętności; których możesz użyć na swoim drzewie, w skrócie uderzenie wroga da ci doświadczenie potrzebne do awansu.