Skip to content

Jak nagrywać rozmowy wideo Skype za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub komputera? – Metody

8 de styczeń de 2022

Skype to jedna z najlepszych platform do obsługi wiadomości błyskawicznych do rozmów z innymi osobami wyłącznie o pracy lub wypoczynku. W tym szybka platforma do przesyłania wiadomości Możesz także prowadzić wideorozmowy, kiedy tylko chcesz.

Te rozmowy wideo, które prowadzisz z innymi osobami, można nagrywać za pomocą urządzeń takich jak telefony komórkowe, komputery, a nawet tablet. To, co zobaczysz później, to jak działa nagrywanie rozmów wideo przez Skype, jak nagrywać rozmowy wideo Skype i co można zrobić podczas rozmów wideo Skype.

Jak działa nagrywanie rozmów wideo przez Skype’a?

Nagrywanie rozmów wideo przez Skype działa w określony sposób, o czym warto pamiętać. W ten sposób będziesz wiedział, co można zrobić, aby nagrywać rozmowy wideo, jeśli inni użytkownicy wiedzą, że nagrywasz rozmowę wideo i jak długie to jest nagrywanie rozmowy wideo.

Dostępne tylko dla użytkowników podczas rozmowy

Ci, którzy mogą nagrywać rozmowę przez Skype, to ci, którzy są połączeni ze spotkaniem. Więc jeśli chcesz nagrywaj przez rozmowę wideo Skype, musisz zostać zaproszony na to spotkanie wideo. W przypadku, gdy jesteś podłączony do rozmowy, wystarczy poszukać opcji, która pozwala nagrać rozmowę.

Jeśli nie wiesz, dzięki Skype jest sposób na udostępnienie ekranu urządzenia, którym jesteś za pomocą do tworzenia połączenia wideo. Jeśli chcesz udostępniać określone rodzaje treści, najlepiej użyć telefonu komórkowego, ponieważ ekran tego typu urządzenia jest znacznie ostrzejszy.

Powiadomienie o nagraniu dla wszystkich uczestników

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że kiedy zaczynasz nagraj rozmowę wideo przez Skype, inne osoby połączone z połączeniem będą wiedziały, że nagrywasz. Tego rodzaju rzeczy są zgłaszane, aby wszyscy byli świadomi tego, co robią inni uczestnicy, gdy są połączeni ze spotkaniem.

Włączone przesyłanie strumieniowe ekranu

Również podczas rozmów wideo przez Skype Móc udostępnij ekran swojego urządzenia bez żadnych problemów. Dzieje się tak również po to, aby inne osoby połączone ze spotkaniem mogły zobaczyć, co robisz podczas spotkania.

Maksymalnie 24 godziny nagrywania

Limit czasu na każde nagranie w Skypie to około 24 godziny. Jeśli rozmowa trwa dłużej niż 24 godziny, będziesz musiał zrobić dwa nagrania. Dzieje się tak, jeśli wykonujesz połączenie Skype z telefonu komórkowego i dowolnego innego urządzenia.

Jak można nagrywać ekran rozmowy w Skypie?

Więc możesz osiągnąć nagrywaj rozmowy przez Skype, będziesz musiał wykonać 3 procesy: nagrać, pobrać i udostępnić.

dziewczyna używająca komputera do rozmowy wideo

Aby nagrać rozmowę

Nagrywaj rozmowy prowadzone przez Skype to jest coś niezwykle prostego że każdy może zrobić. Zwróć uwagę na proces, który musisz przeprowadzić:

 1. Włącz urządzenie
 2. Wejdź na stronę Skype lub, jeśli nie, w aplikacji
 3. Zaloguj się na swoje konto Skype
 4. Nawiąż połączenie wideo i poczekaj, aż kilka osób się połączy, a jeśli nie, połączysz się z połączeniem wideo, które utworzył ktoś inny
 5. Następnie naciśnij przycisk „Więcej”
 6. W dodatkowych opcjach poszukaj takiej, która mówi „Nagraj rozmowę”
 7. Naciśnij tę opcję, a rozmowa rozpocznie nagrywanie

Gdy rozmowa zacznie się nagrywać, otrzymasz powiadomienie do pozostali uczestnicy rozmowy i będą wiedzieć, że nagrywasz rozmowę.

Pobierz nagranie

Po zakończeniu nagrywania rozmowy, potrzebujesz pobrać nagranie aby móc to zwizualizować. Zwróć uwagę na sposób pobierania nagrań rozmów wideo z platformy Skype:

 1. Włącz urządzenie
 2. Zaloguj się na swoje konto Skype
 3. Przejdź do czatu, z którego wykonano połączenie wideo
 4. Naciśnij ikonę 3 kropek Skype’a, aby zobaczyć dodatkowe opcje
 5. Wybierz nagraną rozmowę wideo
 6. Kliknij „Zapisz” i wybierz format „MP4” dla pliku, który zostanie zapisany na urządzeniu

Udostępnij swoje nagranie

udostępnij logo

Jeśli chcesz udostępnić nagranie rozmowy wideo W przypadku innych osób wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące czynności:

 1. Zaloguj się na swoje konto Skype
 2. Przejdź do czatu, z którego nagrałeś rozmowę
 3. Naciśnij przycisk „Więcej”
 4. Znajdź nagraną rozmowę, wybierz ją i naciśnij przycisk udostępniania
 5. Aby zakończyć, wybierz, komu chcesz go udostępnić i wyślij

Jakie inne czynności możesz wykonać podczas rozmowy przez Skype’a?

Podczas rozmowy wideo przez Skype możesz nagrywać nie tylko rozmowę, ale także platformę herbata zróbmy jeszcze kilka rzeczy. Sprawdź inne rzeczy do zrobienia podczas rozmowy wideo na Skypie:

Zaproś nowych członków

Jeśli rozmowa jest proaktywnie pusta i chcesz, aby inne osoby dołączyły do ​​rozmowy wideo, możesz przejść do zaproś więcej osób, wprowadzając dodatkowe opcje konferencji. Nawiasem mówiąc, podczas rozmów możesz nawet dodawać efekty lub filtry do Skype’a.

Aktywuj kamerę

Kamery podczas spotkań Skype można w razie potrzeby aktywować, a także można je dezaktywować, aby nie pokazywać, co robisz. Jednak zdecydowana większość ludzi zwykle nie wyłączają aparatu Dlatego możesz zauważyć, że nie ma to większego znaczenia.

Wyślij odpowiedź

Jedną z rzeczy, które prawie wszyscy użytkownicy Skype robią podczas nagrywania spotkania, jest wysyłanie reakcji. Ta funkcja jest dozwolona wyrazić uczucia czy jakoś tak.