Skip to content

Jak nagrywać filmy i robić zdjęcia przy wyłączonym ekranie za pomocą telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS

2 de maj de 2023

W pewnym momencie znajdziesz się w sytuacji, w której chcesz zrobić zdjęcie czegoś tak, aby nikt tego nie zauważył. Problem polega na tym, że generalnie, gdy jesteś na spotkaniu lub imprezie z przyjaciółmi lub znajomymi, gdy chcesz zrobić zdjęcie, cały ekran urządzenia jest włączony widocznie. To jest coś bardzo niepozornego i pozostawia cię w dowodach.

Być może nie chcesz, aby ktokolwiek wiedział, że robisz zdjęcie lub jesteś w grupie nowych znajomych i nie jesteś wystarczająco pewny siebie, aby robić zdjęcia tego, co robisz, aby przesłać je do sieci społecznościowej, takiej jak Instagram lub Facebook, umieścić kilka przykładów. Niezależnie od przypadku, poniżej będziesz mógł zobaczyć metodę, aby móc robić zdjęcia z wyłączonym ekranem.

Jak robić zdjęcia przy wyłączonym ekranie?

Aplikacja, której będziesz używać, aby móc robić zdjęcia bez zauważenia przez nikogo, to Spy Camera OS, który jest do tego niezwykle przydatny. Aplikacja korzysta z opcji, która po prostu przyciemnia ekranznajdziesz tę opcję w ruchomym panelu po otwarciu aplikacji.

Oczywiście ta aplikacja ci pomoże rób zdjęcia przy wyłączonym ekranie telefonu komórkowego. Ale w momencie pozowania nie ma już aplikacji, która mogłaby cię uratować. Należy również zauważyć, że ma to pewne wady.

Wśród jego wad możemy podkreślić fakt, że nie zobaczysz siebie podczas robienia zdjęcia. Co dla niektórych może być problemem, ale jeśli wiesz, jak będziesz wyglądać bez konieczności oglądania się podczas robienia zdjęcia.

Musimy Ci powiedzieć, że aby sprzedawać swoje zdjęcia na Instagramie, musisz robić sobie zdjęcia tak profesjonalnie, jak to możliwe. Ale jeśli mają je zachować tylko na pamiątkę, nie będzie miało znaczenia, jak będą wyglądać.

Gdy ekran jest wyłączony, aby zrobić zdjęcie, naciśnij przycisk zmniejszania głośności. I jakby tego było mało, ma opcję o nazwie „Minimalizuj”, za pomocą której możesz robić zdjęcia podczas korzystania z innych aplikacji tym samym przyciskiem.

Wszystkie zdjęcia zrobione za pomocą tej aplikacji zostaną zapisane na urządzeniu, oczywiście w galerii tego samego w folder, który będzie miał nazwę SCOS.

Jak robić zdjęcia, żeby nikt się nie zorientował?

Jeśli poprzednia aplikacja nie działa dla Ciebie, możesz wypróbować alternatywę Cicha tajna kamera HD która jest dość podobną aplikacją, która pozwala dyskretnie robić zdjęcia.

Głównym powodem tych aplikacji jest pomogą Ci robić zdjęcia w najbardziej dyskretny sposób możliwy. Dzięki temu możesz robić zdjęcia w środku tłumów lub robić zdjęcia w pokoju, w którym gromadzi się Twoja rodzina. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie zauważą.

Oczywiście należy pamiętać, że funkcje, które istnieją w momencie robienia zdjęcia lub rozpoczęcia nagrywania wideo, służą wyłącznie bezpieczeństwu.

srebrny telefon komórkowy na skalistej powierzchni

W tym przypadku możesz udawaj, że przeglądasz internet, ale tak naprawdę masz przyciski do zrobienia zdjęcia. Możesz nawet zrobić zdjęcie za pomocą przycisków do regulacji głośności telefonu komórkowego.

Jak zobaczysz, istnieje kilka dość wydajnych aplikacji, dzięki którym możesz robić zdjęcia tak, aby nikt nie zauważył, niezależnie od tego, czy jesteś na spotkaniu z przyjaciółmi, czy z rodziną. Przydaje się w każdej sytuacji, nawet jeśli wiesz, kto sprawdza Twoje urządzenie mobilne.

To świetny sposób na robienie zdjęć. bez nikogo, kto by ci przeszkadzał lub patrzył na ciebie dziwnie. Ponieważ wszyscy wiemy, że czasami nie możemy się doczekać, aby coś sfotografować. A w takich przypadkach przebywanie w miejscu, w którym być może nie znamy większości. Niewątpliwie robienie zdjęć może być dla nas niewygodne.

Oczywiście, jeśli Twój przypadek polega na tym, że jesteś w miejscu i nie chcesz, aby ktokolwiek zauważył, że robisz zdjęcia, możesz nauczyć się wyłączać dźwięk w aparacie. Zatem nie będziesz hałasować i będą patrzeć na ciebie dziwnie tylko wtedy, gdy zaczniesz dziwnie pozować.

dołącz do naszego kanału telegram