Skip to content

Jak na zawsze edytować lub usunąć lub ukryć komentarz na Facebooku

1 de listopad de 2022

Facebook to jedna z głównych sieci społecznościowych na świeciektóry musimy brać pod uwagę, kiedy chcemy pozostać w kontakcie z wieloma naszymi bliskimi, przyjaciółmi, rodziną, z połączeniem internetowym lub bez. Musimy jednak znać wszystkie jego operacje, takie jak edytowanie, usuwanie czy ukrywanie komentarzy na Facebooku. Możemy więc pozbyć się tych komentarzy, których nie chcemy.

Wśród wielu funkcji dostępnych w ramach tej platformy nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najważniejszych. Jako przykład móc komentować posty innych użytkownikówjak komentują nasze.

Jednak niestety są pewne szczególne przypadki, w których może to być: zostawiliśmy komentarz na Facebooku pod czyimś wpisem, a potem tego żałowaliśmy. Zawsze mamy możliwość edycji zarówno usuń posty i komentarze jeśli uznamy to za stosowne, a potem chcemy Ci pokazać, jak to zrobić.

Do edytuj komentarz na facebooku wszystko czego będziesz potrzebować to mieć komputer lub urządzenie mobilne w pierwszej kolejności, z którego można uzyskać dostęp, oraz konto na Facebooku ze znajomymi lub strony, do których można zostawić komentarz.

Jak edytować komentarz na Facebooku?

Ok, więc chodźmy z pierwszy krok po kroku w tego typu sprawie, który jest związany z modyfikacją komentarza Facebooka w tych okolicznościach procedura do naśladowania jest następująca:

  • Zaloguj się do Facebooka w dowolnej przeglądarce zarówno Aplikacja mobilna chcesz, umieszczając swój adres e-mail i hasło
  • Znajdź post każdy strona lub użytkownika, którego masz jako znajomego na Facebooku
  • Odpowiedz na dowolny post słowem lub frazą lub zlokalizuj wszelkie komentarze, które już zrobiłeś
  • Kiedy już to zrobisz, najedź myszą na komentarz i poczekaj, aż pojawi się na nim ikona ołówka lub dotknij ikony trzech kropek na urządzeniu mobilnym
  • Wśród pojawiających się opcji naciśnij Edytuj a wtedy zobaczysz, że możesz zmodyfikować opublikowany wcześniej komentarz
  • Gdy wykonasz powyższe kroki, komentarz będzie wyglądał tak, jak zdecydowałeś

Tutaj musisz wziąć pod uwagę dwie ważne kwestie, z których pierwszą jest to, że możesz edytować komentarz, który zostawiłeś na Facebooku tyle razy, ile chceszdopóki nie będziesz z tego zadowolony.

Po drugie, pamiętaj, że gdy wprowadzasz te zmiany w komentarzach, Poniżej pojawi się fraza o treści Edytowana, aby wszyscy wiedzieli, że ją zmodyfikowałeś po opublikowaniu.

dowiedz się, jak zmodyfikować komentarz na Facebooku

Jak pobrać komentarze, które otrzymuję na Facebooku?

Teraz, jak mogłeś zobaczyć inni użytkownicy będą mieli możliwość modyfikowania komentarzy, które zostawili na naszych postach na Facebookui chociaż będziemy wiedzieć, że zostały zredagowane, nie wiadomo, co te komentarze mówiły, czy jest to prawda?

W rzeczywistości są dwa platformy, które posiadają bardzo ciekawą funkcję, dzięki której będziemy mogli pobierz komentarze otrzymane w poście na Facebooku. Tutaj mówimy o nich i ich cechach:

Eksportuj komentarze To naprawdę ciekawe rozwiązanie, biorąc pod uwagę kwestie takie jak to, że nie musimy się rejestrować, aby z niego skorzystać, a także jego obsługa jest tak prosta, że ​​każdy może nauczyć się z niej korzystać.

Wszystko co musisz zrobić to skopiuj link do posta lub posta na Facebooku, o którym mowa. Dzięki temu będziesz mógł pobrać zawartość w formacie CSV. Chociaż będziesz mógł pobierać tylko komentarze do postów z mniej niż 500 komentarzami. Mimo to jest przydatny w prawie wszystkich przypadkach.

Socialfy, aby edytować komentarz na Facebooku

Po drugie, nie należy tracić z oczu sprawy Socialfy, która umożliwia pobieranie postów z maksymalnie 5000 komentarzami. Teraz musisz wziąć pod uwagę, że będziesz musiał zarejestrować się przez Facebooka, aby z niego korzystać.

Jego zastosowanie nie różni się zbytnio od innych, biorąc pod uwagę, że wystarczy wpisać link do publikacji. Następnie będziesz musiał pobrać plik CSV. Później wszystkie komentarze są gromadzone wraz z Twoim postemdata i godzina utworzenia, twórca użytkownika, polubienia itp.

dołącz do naszego kanału telegram