Skip to content

Jak mogę zmienić kraj konta na Facebooku

31 de styczeń de 2021

Akcentowane wykorzystanie sieci społecznościowych zmusza nas nie tylko do korzystania z nich, ale także do uczenia się Ustawiać niektóre z jego opcji lub funkcji. W przypadku Facebooka to jedna z najczęściej używanych na co dzień platform przez miliony ludzi.

Dziś pozwala nam dokonywać zmian, które wcześniej były niemożliwe lub bardzo trudne do wykonania. Poniższy artykuł zawiera instrukcje, których możesz się nauczyć Jak mogę zmienić kraj konta na Facebooku.

Jak komentujemy, niektóre z tych funkcji można modyfikować, a inne pokazują nam tylko swój status, tak jak w przypadku przeglądania wersji mojej strony Facebook dla mojego kraju. Ponieważ wiele z tych opcji nie jest dostępnych gołym okiem i musimy przeprowadzić głębsze wyszukiwanie, aby je znaleźć i zmienić.

Ale nie martw się, w następnym samouczku pokażemy Ci, w jaki sposób powinieneś obrać, aby nie zgubić się na stronie na Facebooku i znaleźć opcję. To tylko kwestia, abyś postępował zgodnie z instrukcjami, które ci damy i możesz bardzo łatwo poznać Jak mogę zmienić kraj konta na Facebooku.

Jak mogę zmienić kraj konta na Facebooku

Abyś mógł zmienić kraj pierwszy liczba Facebook a tym samym aktywować wszystkie funkcje, które blokują naszą lokalizację, będziemy korzystać z VPN. Możemy użyć tego, który najbardziej nam się podoba, takiego jak Secure VPN, Secure VPN, Thunder VPN itp. Możesz użyć tego, który najbardziej Ci się podoba, każdy z nich będzie działał dla Ciebie i możesz go pobrać ze Sklepu Play.

Po wejściu do Sklepu Play, pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na telefonie, musisz ją otworzyć, aby rozpocząć wprowadzanie zmian. Najpierw wybierzesz kraj, w tym celu musisz kliknąć ikonę flagi wybranego kraju. Zdecydowanie zaleca się, aby jako kraj wybrać Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

Dzieje się tak, ponieważ ta sieć należy do tego kraju i wszystkie wiadomości, które się pojawią, dotrą w pierwszej kolejności do mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Po dokonaniu wyboru rozpocznie się nawiązywanie połączenia. Oraz informacje Złączony, wystarczy poczekać kilka sekund na zakończenie.

Po nawiązaniu połączenia wychodzimy z aplikacji, a następnym krokiem będzie odinstalowanie Facebooka i ponowne zainstalowanie go, aby zmiany zostały zastosowane w ten sposób. Ten krok jest najbardziej zalecany, w przeciwnym razie może wystąpić błąd, a aplikacja wykryje, że tak jest za pomocą VPN i zablokuj swoje konto.

Zmień kraj pochodzenia z konta na Facebooku

Po ponownym zainstalowaniu Facebooka na komputerze możesz zobaczyć, że pokazuje on opcje, które nie pojawiały się wcześniej, takie jak historie muzyczne. Możesz powiedzieć, że strona to wykryła należysz do innego kraju i nie, do którego faktycznie jesteś. To niesamowite, jak aplikacja się zmieniła i teraz pokazuje funkcje, które wcześniej nie istniały.

Jest to łatwe do zrozumienia, ponieważ te nowe funkcje nie dotarły jeszcze do Twojego kraju lub regionu, które w kraju pochodzenia są już dostępne dla użytkowników platformy. Na przykład historie muzyczne to nowa funkcja, która wkrótce pojawi się w Twoim kraju i pozwoli Ci wprowadzić wiele zmian i dostosować ją w bardzo zabawny sposób. Za pomocą Emoji lub naklejki Twoich preferencji lub gustu.

I nie musiałeś wchodzić w ustawienia Platforma Facebook Aby wprowadzić te zmiany, użyłeś tylko aplikacji, która zmieniła Twój kraj pochodzenia. I tak jak umieściłeś Stany Zjednoczone, możesz umieścić każdy inny kraj. Pamiętaj tylko, że istnieją funkcje, które jeszcze nie dotarły do ​​niektórych krajów lub regionów.

zmień kraj konto na Facebooku

Dzięki aplikacji VPN jest to bardzo proste, dzięki niemu zmieniłeś lokalizację swojego kraju bez opuszczania go iw ten sposób mogłeś wiedzieć Jak mogę zmienić kraj konta na Facebooku.