Skip to content

Jak mogę wyciszyć rozmowę wideo WhatsApp

30 de styczeń de 2021

Codziennie aplikacja WhatsApp zwiększa jego użyteczność, będąc narzędziem komunikacji używanym niemal na całym świecie. Ponadto trendem stało się wykonywanie połączeń i połączeń wideo za pośrednictwem tej platformy. Ponieważ w ten sposób czujemy się bardziej związani z naszymi bliskimi, niezależnie od odległości, jednak niektórzy użytkownicy, jeśli są bezpieczni, korzystają z połączeń wideo.

Niewątpliwie WhatsApp od samego początku starał się oferować Jakość usług swoim użytkownikom, właśnie z tego powodu coraz częściej dodaje więcej funkcji i opcji, które przyciągają publiczność. Ponadto stale dostępne są alternatywy umożliwiające dostosowanie tej aplikacji do potrzeb użytkownika.

Następnie. Przedstawimy Ci jedną z funkcji WhatsApp, szeroko wykorzystywaną w ostatnim czasie. Jest o wyciszanie połączeń lub połączeń wideo, będący bardzo przydatną opcją, szczególnie w nieodpowiednich momentach.

Połączenie wideo WhatsApp

Popularność połączeń wideo WhatsApp rośnie, z których korzystają zarówno zwykli użytkownicy, jak i osoby publiczne. Ponieważ jest to plik bezpłatna usługa, rozmowy wideo przez WhatsApp, co wymaga połączenia z Internetem aby móc wykonać. Zatem największa odpowiedzialność za udane i dokładne połączenie lub rozmowę wideo zależy od jakości Twojego Internetu.

To znaczy, jeśli masz internet z niska wydajność Rozmowa wideo może nie być zbyt wyraźna, a komunikacja może nawet nie zostać nawiązana lub może zostać przerwana. W międzyczasie, jeśli masz dobrą jakość i wysoką wydajność połączenia, uzyskasz lepszy wynik w rozmowie wideo.

Konieczne jest jednak, aby zarówno nadawca, jak i odbiorca posiadali połączenie internetowe odnieść sukces w komunikacji.

Z drugiej strony jedną z bardzo powszechnych i ważnych funkcji w WhatsApp jest aktywowanie połączeń oczekujących lub wyciszanie połączeń wideo w nieodpowiednich momentach. W ten sposób druga osoba nie będzie w stanie usłyszeć, o czym mówimy.

W tym sensie jest prawdopodobne, że jesteś tutaj, ponieważ chcesz wiedzieć, jak możesz wyciszyć rozmowę wideo na WhatsApp. Na szczęście jest to bardzo prosty proces, który wyjaśnię poniżej.

Jak wyciszyć rozmowę wideo w WhatsApp?

telefon komórkowy rozmowy wideo kobieta mężczyzna

Jeśli chcesz wyciszyć rozmowę wideo na czacie, pamiętaj o tym proces jest taki sam dla wychodzących połączeń wideo i przychodzących połączeń wideo. Wiedząc o tym, wystarczy wejść do aplikacji WhatsApp (w przypadku, gdy chcesz wykonać połączenie), jeśli jest to połączenie przychodzące, musisz pominąć ten krok.

Następnie, wybierz czat kto chce zrobić to samo i sprawdź pozycję wideo. Zaraz po uruchomieniu na ekranie pojawiają się trzy ikony. Będąc jednym z nich, mikrofon. Jeśli chcesz wyciszyć połączenie wideo, wystarczy nacisnąć tę opcję.

W ten sam sposób, jeśli jest to przychodzące połączenie wideo, te same opcje pojawiają się automatycznie, więc po prostu naciśnij mikrofon i natychmiast Twoje połączenie WhatsApp zostanie wyciszone. Należy zaznaczyć, że osoba, której dotyczy ta opcja, zostanie powiadomiona, że ​​rozmowa wideo została wyciszona.

Z drugiej strony i innym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że podczas nawiązywania połączenia wideo w tej aplikacji jest bardzo prawdopodobne, że pojawi się ona online, gdy jest uruchomiona. Ponieważ tak czy inaczej, będziesz otwierać plik aplikacja zadzwonić.

Jeśli jednak otrzymasz plik wideo rozmowa i nie przeglądasz aplikacji, nie pojawi się ona online. Warto też wspomnieć, że usługa rozmowy wideo na Facebooku jest bezpłatna, jest też bardzo intuicyjna i łatwa w wykonaniu.

Mamy wreszcie nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię, czy uważasz, że funkcja wyciszania rozmów wideo w WhatsApp jest ważna? Czy znasz inną metodę wycisz rozmowy wideo na WhatsApp?, Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.