Skip to content

Jak mogę używać mojego urządzenia mobilnego do oglądania serwisu Netflix na telewizorze? – Łatwo i szybko (przykład)

1 de marzec de 2021

Stres życia codziennego może wpływać na nasze wyniki w dowolnym obszarze, dlatego musimy nauczyć się nim zarządzać. Z biegiem czasu branże stworzyły metody odwracające uwagę od codziennych zajęć.

Na początku ludziom wystarczyło czytanie książek, czasopism czy gazet, ale dziś obserwujemy, jak ewoluowała cała ta metoda rozpowszechniania. W ten sposób narodziły się takie metody, jak radio, telewizja i Internet, które otworzyły drzwi nieskończonej liczbie zabawa.

Słuchanie ulubionych piosenek zmieniło się wraz z tą ewolucją, ponieważ od słuchania ich w radiu można było obejrzeć ich klipy wideo w telewizji i Internecie.

Z twojego Telewizor lub urządzenie internetowe można oglądać seriale i filmy, które zastępują prezentowaną w radiu technikę narracyjną. Krótko mówiąc, rozrywka rozwinęła się tak daleko, że w razie potrzeby te metody mogą być używane razem. Nawet sposób dawania prezentów uległ zmianie, dziś widzimy, że coraz więcej osób z łatwością podarowuje subskrypcję Netflix znajomemu lub członkowi rodziny.

Więc jeśli spojrzysz seriale lub filmy Z urządzenia mobilnego można korzystać z telewizora, aby uzyskać lepszą wizualizację. W tym artykule pokażemy, jak to zrobić na koncie Netflix. Oprócz wyjaśnienia, z czego składa się aplikacja.

Co to jest Netflix?

Jest to system przesyłania strumieniowego, który oferuje rozszerzenie zróżnicowany katalog seriali i filmów zarówno własnych, jak i osób trzecich. Platforma ta zyskała światową sławę dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzenie świeżych, nowoczesnych treści dostosowanych do obecnego pokolenia odbiorców.

W rzeczywistości Netflix osiągnął dzięki swojej formule a sukces pozycjonowania marki, które osiągnęło niewiele firm w jego stylu. Jeśli nie masz jeszcze konta, zapraszamy do przeczytania tego artykułu, który mówi o tym, jak łatwo pobrać lub zainstalować Netflix.

Jak mogę korzystać z urządzenia mobilnego do oglądania serwisu Netflix na telewizorze?

Ludzie manipulujący Netflixem na tablecie

Dowiedz się, jakie są różne sposoby podłączania urządzeń do telewizora, niezależnie od tego, czy są Android lub Apple. Dzięki temu możesz odtwarzać swoje ulubione treści na telewizorze z aplikacji Netflix za pomocą urządzenia do sterowania urządzeniem przenośnym.

Urządzenia z systemem Android (telefon lub tablet), oba urządzenia Apple (iPhone, iPad i iPod Touch)

Należy zauważyć, że funkcja Airplay Strumieniowe przesyłanie treści z urządzenia do telewizora nie jest obsługiwane ze względu na ograniczenia techniczne.

Korzystanie z wbudowanego połączenia Chromecast

To włączenie Chromecast Jest dostępny tylko dla takich marek jak: Sharp, Toshiba, Soniq, Sony, Philips, Skyworth, Polaroid i Vizio.

Ten model telewizora obsługuje przesyłanie treści z Twojego urządzenie przenośne. Możesz to zrobić w następujący sposób:

Krok 1

Zaloguj się na swoje konto Netflix i przejdź do symbolu transmisji znajdującego się po lewej stronie ekranu.

Krok 2

Tam wybierasz medium, na którym będziesz transmitować treści (TV), wybierasz, co chcesz oglądać i po zakończeniu zaznaczamy „Grać”.

Łączenie za pomocą drugiego ekranu Netflix

Funkcjonalność aplikacji Netflix polega na tym, że pozwala kontrolować wszystko z tabletu lub telefonu komórkowego poprzez synchronizację z telewizorem. Ale jak używać swojego urządzenia jako pilota?

Krok 1

Podłącz swój mobilny a ty telewizor z tej samej sieci Wi-Fi i uzyskaj dostęp do swojego konta Netflix z obu.

Krok 2

Przejdź do symbolu transmisji, wybierz swój telewizor, a następnie wybierz zawartość, którą spodziewasz się zobaczyć, i kliknij „Grać”. Pamiętaj, że będziesz mógł zarządzać ustawieniami z urządzenia mobilnego, ponieważ będzie ono pełnić rolę pilota.

Podłączając za pomocą kabla zewnętrznego (Android)

W razie potrzeby możesz użyć kabla do zsynchronizowania połączenia między urządzeniem mobilnym z systemem Android a telewizorem. Będzie to zależeć od wejścia i wyjścia wideo między obydwoma mediami, zaleca się użycie kabla Micro HDMI.

W takim przypadku automatyczne odtwarzanie treści nie jest przeprowadzane, dlatego należy to zrobić ręcznie. Ponadto podczas korzystania z tej metody połączenia zauważysz niewielką różnicę w tytułach treści przesyłanych strumieniowo i pobranych.

Podłączając za pomocą kabla zewnętrznego (Apple)

W urządzeniu z trzydziestoma pinami, takim jak Apple, konieczne jest posiadanie kabel HDMI aby móc przeprowadzić dobre połączenie.

Jeśli chcesz podłączyć kabel Lightning wysoko jakość do telewizora Twoje urządzenie musi mieć system iOS 11.6.2 lub nowszy. Dzieje się tak, ponieważ wersja strumieniowa jest dopasowana do ekranu, a pobieranie jest przesyłane tylko do ekranu używanego urządzenia Apple.

W ten sposób możesz wykorzystać swoje urządzenia mobilne do oglądania Netflix, teraz wystarczy nauczyć się wyszukiwać i znajdować najlepsze filmy w serwisie Netflix, które nie pojawiają się gołym okiem, aby poczuć się komfortowo i cieszyć się najlepszą rozrywką.

dołącz do naszego kanału telegram