Skip to content

Jak mogę korzystać z WhatsApp na PC – ta sztuczka jest najlepszym rozwiązaniem (przykład)

31 de styczeń de 2021

Istnieje kilka opcjonalnych opcji posiadania aplikacji WhatsApp na naszym komputerze, w każdym razie większość z nich wymaga telefonu komórkowego, jak ma to miejsce w przypadku WhatsApp Web. Z tego powodu, jeśli zadajesz sobie pytanie, jak mogę korzystać z WhatsApp na komputerze – ta sztuczka jest najlepszym rozwiązaniem.

Logowanie do WhatsApp Web jest bardzo przydatne w przypadku korzystania z naszego konta WhatsApp na komputerze, w każdym razie korzystanie z niego jest trzeba mieć dostęp do urządzenia mobilnego z systemem Android lub z innej platformy. Mimo to istnieją przedmioty do wyboru, które nie wymagają posiadania telefonu komórkowego do korzystania z aplikacji, i właśnie tego nauczymy Cię dzisiaj.

Jak mogę korzystać z WhatsApp na PC – ta sztuczka jest najlepszym rozwiązaniem

Jednym z najłatwiejszych sposobów na zainstalowanie WhatsApp na komputerze bez numeru telefonu jest skorzystanie z za pomocą emulatora. W takim przypadku polecamy emulator MEmu, w każdym razie możesz użyć każdego.

Aby korzystać z aplikacji WhatsApp na komputerze, musisz postępować zgodnie z jednym z poniższycherie kroków które podamy poniżej.

Zainstaluj emulator i WhatsApp

 1. Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to pobrać aplikację MEmu, w tym celu przejdź do następnej strony Emulator MEmu i kliknij opcję Pobrać.
 2. Po pobraniu aplikacji nadszedł czas, aby ją zainstalować, w tym celu naciśnij przycisk Instalator i kontynuuj proces instalacji w normalny sposób.
 3. Po zakończeniu procesu uruchom aplikację za pośrednictwem Link utworzony na komputerze.
 4. Udaj się do Sklepu Play i wyszukaj aplikację WhatsApp, tak jak na każdym telefonie komórkowym. Presja wyboru zainstalować i poczekaj na zakończenie procesu pobierania.
 5. Na pulpicie emulatora zostanie utworzony link, kliknij aplikację WhatsApp i Ustawić to.
 6. Gdy pojawi się prośba o numer telefonu, podaj numer telefonu komórkowego, do którego masz dostęp, lub użyj numeru podanego w aplikacji textPlus.
 7. W przypadku korzystania z aplikacji textPlus, Otrzymasz wiadomość tekstową w aplikacji. Podaj numer wiadomości tekstowej, która dotarła do aplikacji.
 8. Po zakończeniu procesu konfiguracji aplikacji WhatsApp będziesz mógł z niej normalnie korzystać.

Pamiętaj, że Memu to tylko jedna opcja, w rzeczywistości jest ich znacznie więcej. Na przykład instalacja aplikacji na Androida na komputerze z BlueStacks to kolejna świetna opcja, jeśli Memu Ci nie odpowiada.

aplikacje Android

Uzyskaj wirtualny numer telefonu z textPlus

Jedynym sposobem, aby mieć WhatsApp na komputerze bez numeru telefonu, jest użycie aplikacji, która zapewnia rozszerzenie wirtualny telefon komórkowy. W takim przypadku polecamy aplikację textPlus. Aby zainstalować i używać go w emulatorze, wykonaj następujące kroki.

 1. Gdy już pobrałeś emulator, musisz pobrać aplikację textPlus ze Sklepu Play.
 2. Po zlokalizowaniu aplikacji kliknij opcję zainstalować i poczekaj na zakończenie procesu.
 3. Otwórz aplikację, musisz się zarejestrować. Przy pierwszym otwarciu aplikacji plik Zarejestruj się przycisk, znajdziesz go w lewym dolnym rogu ekranu. Kliknij tę opcję.
 4. Aplikacja poprosi Cię o kilka Dane, jego Imię Nazwisko, E-mail i jeden Hasło. W ten sam sposób musisz kliknąć przycisk warunków użytkowania.
 5. Na następnym ekranie będziesz musiał podać plik Stan (miejscowość)W tej chwili aplikacja podaje tylko numery ze Stanów Zjednoczonych, ale nie martw się, możesz z niej normalnie korzystać z dowolnego kraju. Wybierz dowolny stan, chociaż zalecamy wybór stanu Indiana.
 6. Po zakończeniu procesu konfiguracji kliknij opcję Uzyskaj numer niestandardowy. W ten sposób będziesz mógł skorzystać z aplikacji, aby uzyskać tymczasowy numer do rejestracji w WhatsApp.

dołącz do naszego kanału telegram